Premier League: 13. kolejka
24 lis 2018 16:00
90+3'

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Gabriel Jesus. 4:0! Niepilnowany Niemiec uderzył z woleja z siedmiu metrów i Fabiański znów bez szans.

9
6
4
6
9
90'

Dwie minuty doliczone.

1
2
1
1
1
86'

Obie drużyny wyglądają jakby czekały już na ostatni gwizdek sędziego.

1
1
1
1
1
83'

Przerwa w grze. Problemy zdrowotne ma Marko Arnautović.

1
1
2
81'

Man City. Schodzi: Sergio Aguero. Wchodzi: Gabriel Jesus.

80'

Ładna akcja Sane, kilka dobrych dryblingów, lecz już złe podanie do Silvy.

2
2
1
1
1
76'

Fabian Balbuena wygrał pojedynek główkowy na piątym metrze. Uderzył tuż obok słupka. Ederson nawet nie drgnął.

2
2
2
1
1
74'
73'

Jeszcze mocniej spadło tempo meczu. Man City wymienia sporo podań, ale nie tworzy okazji strzeleckich.

2
2
69'

Man City. Schodzi: Ilkay Gundogan. Wchodzi: Phil Foden.

68'

West Ham. Schodzi: Felipe Anderson. Wchodzi: Lucas Perez.

2
2
1
1
1
65'

Płaski strzał Gundogana z lewej strony pola karnego. Fabiański wypuścił piłkę z rąk, ale zdążył ją złapać zanim dobiegł do niej Sergio Aguero.

3
1
1
63'

Korner dla miejscowych, ale Otamendi zdołał wygrać pojedynek główkowy z Obiangiem.

1
1
62'

Hernandez naciskał Edersona, który ostatecznie zdążył wybić piłkę.

1
1
59'

Płaskie zagranie Silvy na piąty metr, jednak Aguero minął się z piłką.

1
1
58'

SŁUPEK! To powinna być bramka dla WHU, jednak Antonio uderzył obok Edersona, lecz tylko w słupek.

1
3
3
1
57'

Man City prowadzi 3:0, a mimo to stosuje pressing już w okolicach pola karnego WHU.

1
55'

West Ham. Schodzi: Grady Diangana. Wchodzi: Javier Hernandez.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Grady Diangana #45
1
1
51'

Szykują się kolejne bramki, ale nie dla Młotów, lecz dla Man City. Goście nie mają dość strzelania.

1
1
48'

Co się wydarzyło pięć metrów przed bramką WHU?! Sterling miał idealną okazję, ale Fabiański nie pozwolił oddać mu strzału. Po chwili uderzył Gundogan, jednak i tym razem górą był Polak.

5
3
2
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
45'

44'

Zamieszanie na czwartym metrze przed bramką Man City. Goście ostatecznie wybili piłkę.

1
41'

Marko Arnautović przymierzył z rzutu wolnego z 30 metrów, jednak wprost w mur zawodników gości.

1
1
1
1
1
40'

Młoty chciały wyprowadzić kontrę, jednak zatrzymały się już w środkowej strefie boiska.

2
1
1
1
1
38'

Kolejny faul Arnautovicia. Tym razem poszkodowany Delph. Piłkarz Man City porzebuje pomocy medycznej.

2
1
2
2
1
34'

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Raheem Sterling. 3:0! Dogranie Sterlinga na siódmy metr, gdzie Sane na zamach zwiódł obrońcę, a później już tylko dopełnił formalności. Fabiański znów bez szans.

9
5
4
6
8
31'

Man City ma w tym momencie aż 35 punktów. W dwunastu dotychczasowych kolejkach wygrał 10 meczów, a dwa zremisował.

2
1
1
2
1
29'

Po kilku dobrych minutach spadło tempo meczu. Mecz rozgrywany jest głównie w środkowej strefie boiska.

2
1
2
1
1
25'

Gospodarze ożywili po stracie drugiego gola.

1
1
1
1
1
21'

Kolejna "setka" WHU! Antonio z 15 metrów strzelił wprost w Edersona.

4
1
4
1
1
20'

Szansa dla Młotów, jednak Arnautović w niezłej sytuacji uderzył zbyt lekko. Ederson złapał piłkę.

1
1
1
1
1
19'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Leroy Sane. 2:0! Czyżby już po meczu? Płaskie zagranie Sane na czwarty metr i Sterling tylko dołożył nogę. Fabiański bez szans.

10
4
3
3
4
16'

Wszystko co groźne zaczyna się od Sterlinga. Anglik zagrał na dwunasty metr do Sergio Aguero, który uderzył wysoko nad poprzeczką.

1
1
1
1
1
15'

Szybkie wyjście Fabiańskiego na 14 metr i w ostatniej chwili uprzedził Sterlinga.

3
1
1
1
1
14'

W ataku nadal mistrzowie Anglii. WHU ma problem, żeby dłużej utrzymać się przy piłce.

1
1
1
1
1
11'

Gol! Strzelił David Silva. Asystował mu Raheem Sterling. 1:0 dla Man City! Płaskie zagranie na czwarty metr, gdzie David Silva uderzył tuż obok nogi Fabiańskiego.