2
1
1
87'

Korner dla Fulham, ale piłka została wybita. Goście nie wyglądają jakby wierzyli, że są jeszcze w stanie odwrócić losy meczu.

3
3
2
2
1
83'

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Morata. Za kopnięcie piłki po gwizdku.

2
2
3
2
1
82'

Gol! Strzelił Ruben Loftus-Cheek. Asystował mu Eden Hazard. 2:0! Składna akcja Chelsea i w jej końcowej fazie Hazard idealnie podał do Loftusa-Cheeka. 22-latek z jedenastu metrów technicznym strzałem pokonał bramkarza.

80'

Lekki strzał Hazarda z rzutu wolnego z 25 metrów. Rico nie miał problemów, żeby złapać piłkę.

2
1
78'
77'

Kontra Chelsea, ale strzał Hazarda z bocznego sektora boiska został zablokowany.

75'

Fulham. Schodzi: Tom Cairney. Wchodzi: Neeskens Kebano.

wchodzi Wchodzi
Neeskens Kebano #7
schodzi Schodzi
73'

Koszmarne pudło Moraty! Hiszpan dopadł do piłki po strzale Hazarda, ale z pięciu metrów uderzył wysoko nad poprzeczką.

1
1
2
73'

Chelsea nadal prowadzi grę, chociaż Fulham już kilka razy groźnie wyszło z kontrą.

70'

Chelsea. Schodzi: Olivier Giroud. Wchodzi: Alvaro Morata.

69'

Żółtą kartkę otrzymał Cesar Azpilicueta. Faulowany Cairney.

65'

Najgroźniejsza okazja przed Fulham! Techniczny strzał Chambersa z 15 metrów i bardzo dobra interwencja Kepy.

2
2
1
1
1
64'

Pedro zdołał oddać strzał z prawej strony pola karnego. Wielkiego zagrożenia nie było.

2
2
60'

Celny strzał Alonso z rzutu wolnego. Do bramki było daleko, a uderzenie niezbyt mocne.

1
1
58'

Jorginho dryblował przed własnym polem karnym. Pachniało stratą, ale Włoch ostatecznie oddał piłkę.

1
1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Dennis Odoi.

2
2
54'

Płaskie dośrodkowanie i Antonio Ruediger miał ogromne szczęście, że piłka po jego wybiciu nie trafiła w światło bramki.

52'

Fulham nadal bezradne. Chelsea jest dzisiaj wyraźnie lepsza.

49'

Pedro przełożył sobie piłkę na prawą nogę, miał dużo miejsca na 18 metrze, ale strzelił wprost w bramkarza.

47'

Mitrović przepychał się w polu karnym Chelsea i sędzia uznał, że faulował.

46'

Fulham. Schodzi: Ryan Sessegnon. Wchodzi: Aboubakar Kamara.

Aboubakar Kamara #47
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

Minuta doliczona.

1
43'

Olivier Giroud tylko trącił piłkę na siódmym metrze i Rico nogą obronił jego uderzenie.

41'

71 procent posiadania piłki ma Chelsea.

40'

David Luiz włączył się do akcji ofensywnej, ale stracił piłkę na 16. metrze.

1
37'

Rico nie dał się pokonać po ostrej wrzutce Pedro. Piłkę chciał jeszcze przeciąć Giroud.

34'

Niezła akcja Fulham, podanie na lewą stronę, gdzie dośrodkowanie zostało zablokowane. Korner nie przyniósł żadnej korzyści gościom.

31'

Fulham mogło zagrozić bramce rywali, jednak po rzucie wolnym jeden z piłkarzy gości został złapany na spalonym.

1
29'

David Luiz trafił piłką w mur zawodników Fulham po strzale z rzutu wolnego z 30 metrów.

1
1
1
26'

Faul Kante w środku boiska, jednak sędzia oszczędził Francuza i nie pokazał mu żółtej kartki.

2
1
24'

Olivier Giroud oddał strzał z ostrego kąta. Bramkarz Fulham nie dał się pokonać, a na dodatek tak odbił piłkę, że nabił nią Francuza i nie ma nawet rzutu rożnego.

1
1
2
1
1
21'

Niezłe podanie Luiza do Pedro, który jednak na piątym metrze nie trafił w piłkę.

2
19'

Kante do asysty chciał dorzucić gola, jednak jego strzał z 25 metrów został zablokowany.

1
1
1
16'

Bardzo silny strzał Chambersa z 20 metrów. Chelsea miała szczęście, ponieważ zawodnik Fulham uderzył wprost w bramkarza.

3
1
12'

Teraz Alonso z lewej strony boiska dośrodkował niedokładnie.

2
10'

Giroud prosił o podanie w polu karnym The Cottagers, jednak Pedro zagrał niedokładnie.

2
1
1
1
8'

Chelsea przejęła inicjatywę, chociaż do strzelenia bramki to Fulham dłużej było przy piłce.

2
4'

Gol! Strzelił Pedro Rodriguez. Asystował mu N'Golo Kante. 1:0 dla Chelsea! Przechwyt Kante, który następnie popędził z piłką środkiem boiska. Zagrał do Pedro, a Hiszpan na zamach zwiódł obrońcę i z pięciu metrów zdobył gola.

15
10
1
2
1
2'

Próba kontry w wykonaniu Chelsea, jednak Kante stracił piłkę w środkowej strefie.

2
2
1'

23 sekunda i już pierwszy strzał. Christie uderzył z prawej strony pola karnego, jednak Kepa nie dał się zaskoczyć.