Fulham czeka już na ostatni gwizdek sędziego. Brak motywacji u gości.

1
1
84'
82'

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Ashley Young. 4:1! Błąd Rico, który przepuścił strzał Rashforda w krótki róg z bocznego sektora boiska.[/p]

14
11
3
3
3
82'

Znów Rico musiał interweniować. Tym razem uderzył Romelu Lukaku z około 15 metrów.

2
1
1
80'

Kapitalna okazja przed Rashfordem, który "nawinął rywala", ale strzelił fatalnie - wprost w bramkarza.

3
3
1
1
79'

Mogło być 4:1, jednak Lukaku nie trafił w piłkę 3 metry przed bramką po dośrodkowaniu Dalota.

1
1
1
1
76'

Herrera przejął piłkę przed polem karnym. Składał się do strzału, ale piłka została mu wybita.

2
1
1
1
73'

Fulham. Schodzi: Andre Schuerrle. Wchodzi: Ibrahima Cisse.

wchodzi Wchodzi
Ibrahima Cisse #44
schodzi Schodzi
3
1
1
73'

Man Utd. Schodzi: Jesse Lingard. Wchodzi: Fred.

3
2
1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Jean Michael Seri. Faulowany Lukaku.

2
1
1
68'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Andre-Franck Zambo Anguissa. Kontrowersyjna sytuacja. Gracz Fulham wcale nie musiał wylecieć z boiska.

4
2
3
4
6
67'

Gol! Strzelił Aboubakar Kamara. Płaski strzał Kamary, który zmylił de Geę i zdobył bramkę.

6
66'

Karny dla Fulham! Herrera sfaulował Kamarę na piątym metrze.

2
2
1
2
65'

Kontra Fulham szybko przerodziła się w atak pozycyjny. Nici z zaskoczenia Man Utd.

1
62'

Co ciekawe, Fulham ma 59 procent posiadania piłki w drugiej połowie.

1
59'

Powinno być 4:0, jednak Herrera w bardzo dobrej sytuacji z 11 metrów uderzył tuż obok słupka.

1
2
1
1
59'

Man Utd. Schodzi: Chris Smalling. Wchodzi: Marcos Rojo.

58'

Najlepsza okazja dla Fulham. Andre Schuerrle niepilnowany na linii pola karnego uderzył nad bramką.

1
1
1
55'

Pierwsze 10 minut drugiej połowy i Man Utd gra wolniej niż w pierwszej odsłonie.

53'

Akcja Fulham, jednak Dalot dobrze się ustawił i wybił dośrodkowaną piłkę.

48'

Rico najpierw obronił strzał Rashforda z 15 metrów, a dobitka Lukaku została przyblokowana.

1
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
46'

Fulham. Schodzi: Tom Cairney. Wchodzi: Aboubakar Kamara.

1
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Diogo Dalot. Piłkarz Man Utd pośliznął się i sfaulował rywala.

Manchester United
2
1
45+1'

Ostatni gol Lukaku na Old Trafford miał miejsce... w marcu.

1
45'

Dwie minuty doliczone.

1
42'

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Juan Mata. 3:0! Belg dołożył tylko nogę pięć metrów od bramki Fulham i wykończył płaskie zagranie Maty.

14
9
1
3
3
41'

Nic się nie zmienia. Cały czas atakuje Man Utd.

1
1
1
39'

Rashford ruszył środkiem boiska i w prostej sytuacji źle podał do Younga.

1
38'

Marcus Rashford huknął z 30 metrów z rzutu wolnego i Rico musiał parować piłkę.

35'

Young z łatwością minął Schuerrle, ale dośrodkowanie zostało wybite.

1
34'

Fulham ożywiło się po stracie drugiego gola, jednak nie ma na razie żadnych argumentów w ofensywie.

1
31'

Żółtą kartkę otrzymał Andre-Franck Zambo Anguissa. Faulowany Lingard.

28'

Gol! Strzelił Juan Mata. Asystował mu Marcus Rashford. 2:0! Gospodarze atakowali, atakowali i dopięli swego. Rashford przytomnie zagrał do Maty, który płaskim strzałem z 15 metrów pokonał bramkarza.

12
9
1
2
2
27'

Fulham od dłuższego czasu tylko się broni, nawet nie wychodzi z własnej połowy.

1
1
24'

Dobry pomysł Rashforda, który zagrał na środek pola karnego, gdzie niepilnowany był Lingard. Młody Anglik zagrał jednak niedokładnie.

1
1
20'

Mitrović zwiódł obrońcę i oddał celny strzał z 18 metrów. Uderzył jednak bardzo słabo i De Gea nie musiał się natrudzić, żeby złapać piłkę.

1
19'

Kolejna centra Dalota i do piłki doszedł Smalling. Jego strzał głową był jednak niecelny.

1
1
17'

Fulham próbowało zawiązać ofensywną akcję, którą ostatecznie skasował Smalling.

1
1
15'

72 proc. posiadania piłki ma Man Utd.

4
1
1
13'

Gol! Strzelił Ashley Young. 1:0 dla Man Utd! Piękna, indywidualna akcja Younga. Anglik minął rywala i z dość ostrego kąta uderzył tuż przy słupku.

19
14
2
5
6
11'

Akcja Fulham lewą stroną boiska. Dośrodkowanie w pole karne, jednak piłka została wybita na korner.

1
1
9'

Niezła akcja Dalota na prawej flance, którego dośrodkowanie ostatecznie nie trafiło do Lingarda.

1
7'

Zaznaczmy, że w The Championship gola dla Hull City zdobył Kamil Grosicki.

4
2
5'

Czerwone Diabły póki co rozgrywają piłkę na własnej połowie.

3'

Fulham dość odważnie rozpoczęło ten mecz. Mimo ostatniego miejsca w tabeli londyńczycy starają się wysoko atakować Man Utd.