Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

Solly March uderzył z rzutu wolnego wysoko nad bramką gości.

Sporo chaosu na boisku i nikomu nie udaje się rozegrać składnej akcji w końcówce potyczki.

1
83'

Chelsea. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Olivier Giroud.

83'

Na boisku mnożą się faule z obydwu stron, a tym razem rzut wolny dla Brighton and Hove Albion.

79'

Ross Barkley strzelił bardzo niecelnie, a piłka poszybowała w trybuny.

1
78'

Chelsea FC wznowiła grę od rzutu wolnego na połowie Mew.

77'

Eden Hazard ucierpiał w walce o piłkę i potrzebował pomocy medycznej.

75'

Chelsea. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: Ross Barkley.

74'

Chelsea po straconej bramce już nie jest taka pewna w swoich poczynaniach, a gospodarze walczą o doprowadzenie do wyrównania.

72'

Nieudany strzał w wykonaniu francuskiego pomocnika N'Golo Kante.

70'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Florin Andone.

Brighton and Hove Albion
68'

Anthony Knockaert ucierpiał w starciu z rywalem, ale będzie kontynuował grę.

66'

Gol! Strzelił Solly March. Asystował mu Bernardo.

Brighton and Hove Albion dość niespodziewanie zdobyło bramkę kontaktową! Piłka po dośrodkowaniu z prawego skrzydła dotarła do Bernardo, a ten zagrał ją do Solly'ego Marcha, który mocnym strzałem z kilku metrów pokonał Kepę Arrizabalagę.

8
65'

Chelsea cofnęła się i ewidentnie czyha na okazję do wyprowadzenia szybkiego kontrataku.

63'

Marcos Alonso uderzył z dystansu w słupek bramki gospodarzy! Piłka odbiła się aluminium i wróciła do gry.

1
62'

The Blues grają bardzo agresywnie w defensywie i często przerywają ataki Brighton w okolicach linii środkowej boiska.

58'

Szarżował na lewym skrzydle Willian, ale zbyt daleko wypuścił sobie piłkę i od własnej bramki rozpocznie Ryan.

57'

Solly March zameldował się na spalonym.

56'

Przyjezdni wykonywali rzut wolny, ale nic dobrego dla nich nie wynikło z tej akcji.

55'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lewis Dunk.

54'

Niezła centra w pole karne Brighton została wybita przez obrońców gospodarzy.

52'

Świetnie rywala zatrzymał Cesar Azpilicueta, który błyskawicznie zainicjował atak swojej drużyny.

1
1
51'

Kepa Arrizabalaga zdecydowanie złapał piłkę po płaskim dośrodkowaniu przeciwnika z lewego skrzydła.

1
1
50'

Zagotowało się pod bramką zespołu z Brighton, ale ostatecznie grę od własnej bramki wznowi Mathew Ryan.

1
1
48'

Duet Eden Hazard - Willian będzie się śnił po nocach obrońcom Brighton, bo co chwilę rozrywa defensywę gospodarzy.

1
1
46'

Początek drugiej odsłony spotkania Brighton and Hove Albion - Chelsea FC.

2
1
45'

Sędzia doliczył 1 minutę.

43'

Zawodnicy gospodarzy mają nawet problem z wymianą kilku celnych podań na własnej połowie boiska.

41'

Groźnie, ale niecelnie po dośrodkowaniu z kornera główkował Antonio Ruediger.

41'

Londyńczycy dzielą i rządzą w środku pola, gdzie królują przede wszystkim Jorginho oraz N'Golo Kante.

38'

Brighton and Hove Albion wygląda bezradnie, zaś Chelsea FC nie zamierza zwalniać tempa i walczy o swojego trzeciego gola w tym spotkaniu.

1
35'

Davy Propper otrzymał reprymendę od sędziego za zbyt ostry atak na rywala.

1
33'

Gol! Strzelił Eden Hazard. Asystował mu Willian.

Chelsea FC wygrywa już 2:0! Fatalna strata Brighton w środku pola, a piłkę przejął Willian. Brazylijczyk po chwili zagrał świetne, prostopadłe podanie do Edena Hazarda, który w sytuacji sam na sam pokonał Ryan'a.

16
10
1
32'

Willian znalazł się na pozycji spalonej.

1
2
1
2
2
31'

Solly March huknął po ziemi z dystansu, ale na posterunku był Kepa Arrizabalaga, który pewnie złapał piłkę.

30'

Cały czas pod grą stara się być ten dynamiczny Eden Hazard, który raz za razem wdaje się w dryblingi z piłkarzami Mew.

1
2
28'

Podopieczni Maurizio Sarriego grają bardzo cierpliwie i przede wszystkim skupiają się na zabezpieczeniu dostępu do własnej bramki.

1
26'

Eden Hazard sprawia dużo problemów obrońcom Brighton, lecz tym razem został zatrzymany bez faulu.

1
1
1
24'

Gospodarze próbowali się przedrzeć prawym skrzydłem pod pole karne przyjezdnych, ale bezskutecznie.

1
1
22'

Zawodnicy Chelsea po zdobytej bramce poczuli się zdecydowanie pewnie i szukają swojego drugiego gola w tym meczu.

2
1
20'

Nieudane wykonanie rzutu wolnego przez drużynę Brighton and Hove Albion.

1
1
17'

Gol! Strzelił Pedro Rodriguez. Asystował mu Eden Hazard.

Chelsea FC wyszła na prowadzenie 1:0! Eden Hazard zdecydował się na indywidualną szarżę. Belg odważnie wbiegł z futbolówką w pole karne Brighton i wyłożył piłkę jak na tacy Pedro Rodriguezowi, który z kilku metrów trafił do pustej bramki.

13
5
2
2
16'

Willian trafił z rzutu wolnego wprost w mur złożony z piłkarzy Mew.

1
1
1
15'

Willian faulowany na 17. metrze od bramki miejscowej ekipy.

14'

Próba szybkiej kontry ze strony Brighton została rozbita w okolicy linii środkowej boiska.

1
1
1
1
12'

Na boisku sporo walki, ale brak składnych akcji.

1
1
1
10'

1
8'

Mathew Ryan wyłapał bezpańską piłkę i wyrzutem szybko zainicjował akcję swojego zespołu.

1
1
6'

David Luiz celnie przymierzył z rzutu wolnego, a piłkę złapał Mathew Ryan.

2
2
1
1
1
6'

Faulowany był Eden Hazard i Chelsea rozpocznie grę od rzutu wolnego.

5'

Piłkę przejęli The Blues, którzy budują atak pozycyjny.

1
3'

Spokojnie kolejne podania w środkowej strefie boiska wymieniają gospodarze.

1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.

1
1
czas Start meczu
12:53

Starcie poprowadzi sędzia Stuart Attwell.

4
2
Czy Chelsea FC pokona Brighton and Hove Albion?
2
2
12:53

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 17. kolejki Premier League Brighton and Hove Albion - Chelsea FC. Początek niedzielnego spotkania został zaplanowany na godzinę 14:30.