Sergio Rico wybiegł przed pole karne i... nie trafił w piłkę.

3
2
90+2'

Kamara popchnął Fabiańskiego, a ten wpadł na słupek. Polak zignorował "wyrywne" zachowanie rywala.

4
1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty. Nie ma litości arbiter.

1
1
90'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Stefan Johansen.

89'

Andy Carroll wszedł z piłką w pole karne, jego strzał odbił bramkarz.

2
87'

Czy sędzia zlituje się nad wszystkimi i w miarę szybko skończy ten mecz? Gospodarzom już się nic nie chce.

2
85'

Nudzi się w bramce Łukasz Fabiański. Polak zapewne w głowie układa listę świątecznych zakupów.

4
82'

Tempo jak w końcówce pewnego meczu Polaków w Rosji.

2
2
1
1
1
80'

Emocje jak na rybach, niewiele okazji podbramkowych. West Ham cały czas mecz ma pod kontrolą.

1
77'
ZMIANA

Fulham. Schodzi: Tom Cairney. Wchodzi: Neeskens Kebano.

wchodzi Wchodzi
Neeskens Kebano #7
schodzi Schodzi
1
76'

Fulham rozgrywa piłkę na własnej połowie, gospodarze nie mają pomysłu na rozmontowanie defensywy rywala.

74'
ZMIANA
71'

Tempo meczu jednostajne, gospodarze nie chcą, a może nie potrafią zaryzykować. Nie jest to niski pressing, ale do ideału gry w ofensywie daleko.

1
68'

Po przerwie posiadanie piłki 72% do 28% na korzyść Fulham. Wynik jednak bez zmian.

1
1
65'

Szukają gospodarze dziury w defensywie goście, ale nie potrafią jej znaleźć.

62'
ZMIANA

West Ham. Schodzi: Mark Noble. Wchodzi: Pedro Obiang.

61'
ZMIANA
58'

West Ham konsekwentnie gra swoje, Fulham wciąż bezradny, a do końca meczu coraz mniej.

1
1
1
56'

Gra jest szarpana, Fulham niewiele potrafi zdziałać pod bramką Fabiańskiego.

3
3
1
53'

Seri dogrywał piłkę, ale Christie złapany na spalonym.

50'

Kolejna próba gospodarzy. Strzał Chambersa, piłka jednak minęła cel.

50'

Uderzal Tom Cairney, jednak w polu karnym został zablokowany.

46'

I już interweniować musiał Fabiański. Polak wybiegł kilka metrów i uprzedził rywala.

3
46'

Wracamy do meczu.

46'
ZMIANA

Fulham. Schodzi: Tim Ream. Wchodzi: Cyrus Christie.

45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

44'

Problemy ma również Odoi, który rozbił nos.

44'

Mawson ma problemy, utyka, ale kontynuuje grę.

1
41'

Żółtą kartkę otrzymał Jean Michael Seri.

40'

Seri dośrodkował do Mitrocivia, który uderzył jednak niecelnie.

39'

Żółtą kartkę otrzymał Mark Noble.

West Ham United
38'

Dośrodkowanie z prawej strony, ale żaden z graczy Fulham nie doszedł do piłki.

36'

Przyspieszyli swoją grę piłkarze Fulham, wciąż jednak niewiele potrafią zdziałać pod bramką Fabiańskiego.

2
1
1
33'

West Ham cały czas gra swoje, goście czekają na swój moment i punktują rywala.

1
31'

Strzał z dystansu Chambera, Fabiański spokojnie złapał uderzenie.

4
2
29'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michail Antonio. Asystował mu Javier Hernandez. Punktują goście gospodarzy. Dośrodkowanie z lewej strony, piłkę zgrał głową Hernandez, a w sytuacji sam na sam na 2:0 wynik podwyższył Antonio!

9
4
5
2
2
28'

Kolejny raz uderzał Kamara, ponownie czujnie w bramce Fabiański!

4
2
1
2
1
27'

Uderzał głową Kamara, Fabiański nie dał się zaskoczyć. Polak musiał się wykazać po raz drugi w meczu.

3
1
1
26'

Nieporoziemienie w obronie West Hamu, pomiędzy obrońców wbiegł Mitrović, ale głową przestrzelił!

1
1
24'

West Ham po objęciu prowadzenia gra dużo spokojniej, nie mają pomysłu na gośc gospodarze.

1
20'

W małym szoku gospodarze, którzy wydawało się, że mają mecz pod kontrolą. West Ham jednak swój plan i go realizuje.

1
1
17'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Snodgrass. Asystował mu Felipe Anderson. West Ham długo czekał na swoją akcję, ale gdy już zaatakował to uczynił to skutecznie. Po kontrze zagranie na lewo do Andersona, ten wyłożył piłkę Snodgrassowi, który uderzył nie do obrony z ok. 17 metrów. 0:1!

10
6
2
1
1
15'

Obraz meczu zmianie nie ulega. Optyczna przewaga Fulham, West Ham cały czas przyczajony.

1
1
1
12'

Wysoko atakują gości gospodarze. Piłkę często przy nodze ma Fabiański. West Ham wciąż apatyczny.

1
1
9'

Fabiański świetnie w bramce! Polak odbił uderzenie Kamary. Powinno być 1:0.

4
2
1
9'

Mitrović zgrał piłkę do Andre Schuerrle, ten jednak uderzył niecelnie. Coraz groźniejszy Fulham.

7'

Optyczna przewaga należy do graczy Fulham. West Ham jak na razie skupiony na własnej połowie.

1
1
1
4'

Pierwsze uderzenie graczy Fulham. Sprzed pola karnego ponad poprzeczką strzelał Jean Michael Seri.

3'

Zagranie do Dopia, który jednak znalazł się na spalonym.

2'

Piłka w rękach Łukasz Fabiańskiego, Polak wyszedł na piętnasty metr i uprzedził rywala.