Arsenal rzucił się do ataku, przed gospodarzami ciężkie chwile.

3
2
4
85'

Gol! Strzelił Charlie Austin. Asystował mu Shane Long. Cóż za błąd Leno! Bramkarz nie sięgnął dośrodkowania Longa, a piłkę głową do pustej bramki wbił Austin.

34
14
5
5
5
84'

Zamieszanie pod bramką gospodarzy, ale Świętym udało się wybić piłkę.

3
1
81'

Aubameyang omal nie doszedł do piłki tuż przed bramką gospodarzy. Ciekawe końcowe minuty.

2
2
1
1
3
79'

Dwukrotnie zakotłowało się pod bramką Świętych. Kanonierzy jednak nie zdołałi oddać strzału na bramkę gospodarzy.

2
2
1
1
1
75'

Piłka w bramce gości, cieszy się Long, ale dama z chorągiewką radość zakończyła. Spalony! Brawa dla rozjemców!

6
2
1
4
73'

Szarpane ostatnie minuty. Tutaj może paść co najwyżej jeden gol.

2
2
2
2
2
72'
3
1
2
2
1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Stuart Armstrong.

1
2
1
2
70'

Arsenal. Schodzi: Alex Iwobi. Wchodzi: Mesut Oezil.

70'

Groźne dogranie w pole karne gości, Koscielny zablokował piłkę.

1
2
1
2
68'

Alex McCarthy gdzieś zagubiony przed polem karnym. Okazji nie wykorzystali jednak goście.

1
1
67'

Siedzący obok nas klasyk stwierdził: Wchodzimy w decydujący fragment meczu. Orzeszki do kubeczka i czekamy.

1
63'

Southampton. Schodzi: Matt Targett. Wchodzi: Shane Long.

1
1
1
1
60'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Laurent Koscielny.

2
1
2
60'

Zagotowało się pod bramką Arsenalu, jednak ponownie bez strzału.

2
58'

Mecz znowu wyrównał się, sporo biegania, ale niewiele uderzeń.

1
1
55'

Arsenal poczuł krew i chce ją... wypić. Techniczny strzał oddał Iwobi, jednak minimalnie chybił.

2
2
1
1
3
53'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Jannik Vestergaard. Co zrobił Romeu... Gracz Świętych przed własnym polem karnym stracił piłkę. Po chwili uderzał z ok. 17 metrów Henrich Mchitarjan, piłka odbiła się od nogi Vestergaarda i myląc bramkarza wtoczyła się do bramki. 2:2!

11
5
6
17
13
52'

Żółtą kartkę otrzymał Jan Bednarek. Polak otrzymał od sędziego życzenia, a do nich dołączoną kartkę. Żółtą kartkę.

11
3
7
5
51'

Po przerwie Arsenal ruszył do ataku, gospodarze włączyli opcję "autobusik". Do "autobusu" jeszcze daleka droga.

47'

Leżał na murawie Nacho, ale prawdopodobnie wróci do gry.

3
3
46'

Już groźnie pod bramką gospodarzy, obrońca uprzedził jego rywala, a bramka była już pusta.

2
46'

Wracamy do meczu!

2
2
45+1'

Sędzia doliczył 2 minuty.

2
1
1
1
44'

Gol! Strzelił Danny Ings. Asystował mu Nathan Redmond. A jednak Southampton ponownie prowadzi! Redmond dośrodkował, a Ings głową skontrował piłkę. Leno nie miał szans jej sięgnąć i jest 2:1!

24
14
2
6
9
42'

Redmond uderzał sprzed pola karnego, trafił jednak w rywala.

1
4
1
40'

Strzał lewą nogą Armstronga pewnie obronił Leno.

1
2
1
39'

Spokojniejszy fragment meczu, kibice w większym spokoju mogą kleić świąteczne pierogi.

1
4
36'

Leno wyraźnie lubi podróże. Bramkarz znowu znalazł się gdzieś poza polem karnym. Rywale omal go za to nie ukarali.

1
2
3
34'

Romeu kopnął Torreirę w... cztery litery. Będzie "stępelek" przy wigilijnym stole. Będzie co pokazywać rodzinie.

2
9
1
2
1
33'

Gospodarze doszli do siebie i atakują, Arsenal nie zamierza jednak cofać się i czekać na rywala.

3
2
1
1
30'

Napisał do nas menedżer gości, aby nie wyśmiewać jego podopiecznych. Tak też czynimy. Arsenal wziął się do roboty. Znowu było groźnie pod bramką Świętych, ale gola na 1:2 nie ma.

1
3
28'

Gol! Strzelił Henrich Mchitarjan. Asystował mu Nacho Monreal. I już po radości gospodarzy... Kilka podań i gol. Z lewej strony dośrodkował Nacho, a Mchitarjan zepsuł humory gospodarzom. 1:1!

15
8
8
9
10
26'

Gracze Arsenalu wciąż śpią, goście anemiczni, nie potrafią zagrozić Świętym.

2
1
23'

Arsenal póki co nie zareagował na policzek ze strony rywala. To Święci chcą więcej. Uderzał sprzed pola karnego Ings, ale wprost w Leno.

3
1
1
1
1
20'

Gol! Strzelił Danny Ings. Asystował mu Matt Targett. Mamy niespodziankę! Targett dośrodkował z lewej strony, a głową do siatki piłkę wbił z sześciu metrów Ings. 1:0!

22
9
4
3
3
18'

Armstrong pierwszy na księżycu i pierwszym, który oddał celny strzał na bramkę Leno. Golkiper pewnie interweniował.

2
3
2
18'

Wyrównany mecz, Arsenal piłkarsko wygląda lepiej, ale za to punktów się nie dostaje.

2
5
1
14'

Nathan Redmond już w pełni sił i poszarżował po boisku. Strzał, po nodze obrońcy, wyszedł na rzut rożny.

2
5
1
1
11'

Nathan Redmond cierpi, coś boli, coś strzyknęło. Miejscowi znachorzy są już przy zawodniku.

1
4
10'

Leno musiał dobiec do boku pola karnego. Bramkarzowi udało się wyjść z opresji. Na boisku wciąż sporo biegania, ale okazji bramkowych niewiele.

6
4
7'

Akcja za akcję, jednak groźniejsze są próby Kanonierów.

6
3
6'

Guendozi do Aubameyanga, górą jednak bramkarz, który odbił strzał z kilku metrów!

3
2
1
1
3
4'

Dobrze w mecz weszli gospodarze, którzy przeważają, starają się przedostać pod bramkę Leno.