Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

3
3
4
89'

Świetny jest Felipe Anderson. Autor dwóch bramek nie może cieszyć się z hat-tricka, ponieważ jego strzał obronił golkiper Southampton. Szkoda, ponieważ Brazylijczyka uruchomił dalekim wykopem Łukasz Fabiański i mógł mieć asystę.

11
9
6
5
8
87'
ZMIANA
85'

Druga połowa znacznie ciekawsza niż pierwsza. W niej cztery celne strzały gospodarzy, ale dobrze dysponowany jest Łukasz Fabiański.

17
10
5
2
4
83'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Jan Bednarek za faul przed własnym polem karnym.

Southampton FC
11
9
9
15
9
82'

Łukasz Fabiański interweniował po przyblokowanym uderzeniu i sprzątnął futbolówkę sprzed nosa czekającego na możliwość dobitki Nathana Redmonda.

22
8
4
5
4
81'

Coraz mniej czasu mają gospodarze. Po zdobyciu prowadzenia ich kibice pewnie nie spodziewali się, w jak dużych tarapatach znajdzie się niebawem Southampton.

3
5
3
3
2
80'
ZMIANA
2
2
2
2
6
78'
ZMIANA

West Ham. Schodzi: Lucas Perez. Wchodzi: Mark Noble.

3
4
2
4
3
77'

Piłka na lewe skrzydło do Matta Targetta, którego dośrodkowanie zablokował Michail Antonio. Southampton miało jeszcze szansę na pokonanie Łukasza Fabiańskiego z rzutu rożnego, jednak interweniowali skutecznie obrońcy West Hamu United.

3
1
1
2
2
75'

Łukasz Fabiański nie dał się pokonać Mario Leminie! Nathan Redmond uruchomił rozpędzonego strzelca, któremu nie udało się ominąć reprezentanta Polski uderzeniem w kierunku dalszego słupka.

17
8
5
4
5
73'

Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła przytomnie interweniował Aaron Creswell, który odegrał piłkę do Łukasza Fabiańskiego.

11
8
1
2
1
70'

Po jednej zmianie przeprowadzili dotychczas menedżerowie obu klubów.

5
2
4
2
1
69'

Kolejny rajd Felipe Andersona, który nie pozwolił na odebranie sobie piłki Janowi Bednarkowi. Po podaniu skrzydłowego strzelił Lucas Perez. W ostatnim momencie udało się wybić piłkę na korner Jannikowi Vestergaardowi.

4
5
6
3
5
68'

Piłka w środkowej strefie boiska. Zobligowani do atakowania są gospodarze, którzy po dwóch trafieniach Felipe Andersona przegrywają.

5
3
2
2
2
66'

Żółtą kartkę otrzymał Matt Targett za spóźniony atak w nogi Michaila Antonio.

5
4
4
4
5
63'

Kosmiczne przyspieszenie w kwadransie po przerwie. Już trzy gole i piłkarze mają ochotę na przeprowadzanie kolejnych ataków.

6
3
1
1
3
62'
ZMIANA

Southampton. Schodzi: Danny Ings. Wchodzi: Shane Long.

2
3
3
2
4
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Felipe Anderson. Asystował mu Michail Antonio.

Po rzucie rożnym Southampton wybronili się piłkarze West Hamu United, po czym przeprowadzili ekspresowy i skuteczny kontratak. Pognał z piłką przy nodze Michail Antonio, a następnie uruchomił podaniem Felipe Andersona. Znany z występów w barwach Lazio zawodnik pokonał Alexa McCarthy'ego mocnym strzałem w sytuacji sam na sam. Drużyna Łukasza Fabiańskiego odwróciła wynik w mniej niż 10 minut.

42
27
13
5
7
58'

Łukasz Fabiański! Dobra interwencja bramkarza West Hamu United po kąśliwym strzale Stuarta Armstronga.

19
7
1
2
2
57'

Już dwie bramki po przerwie, ale sytuacja nie zmieniła się zasadniczo. Ponownie kompromisowy wynik.

1
1
1
3
2
55'
ZMIANA

West Ham. Schodzi: Grady Diangana. Wchodzi: Andy Carroll.

3
1
1
1
1
53'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Felipe Anderson.

Nie trzeba było długo czekać na wyrównanie! Felipe Anderson odpowiedział gospodarzom po trzech minutach. Piłka została wybita przed pole karne po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Brazylijczyk dopadł do niej i uderzeniem po ziemi pokonał bramkarza Southampton.

West Ham United
43
28
14
9
15
50'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nathan Redmond.

Pierwsza bramka stała się faktem! Cała seria strzałów zawodników Southampton, aż piłka wylądowała w siatce. Próba Stuarta Armstronga została zablokowana, następnie Łukasz Fabiański interweniował po uderzeniu Nathana Redmonda. Ten po chwili zebrał się i wpakował piłkę za linię z pomocą niefortunnie interweniującego Angelo Ogbonny. Potężne zamieszanie, ale sędzia nie dopatrzył się złamania przepisów i uznał gola.

25
16
23
17
35
47'

Łukasz Fabiański przytulił piłkę do piersi po zneutralizowanym już dośrodkowaniu z lewego skrzydła.

12
8
1
1
2
46'

19:59

Tylko dwa celne uderzenia przed przerwą. Nathana Redmonda zatrzymał Łukasz Fabiański, a Roberta Snodgrassa - Alex McCarthy.

2
45'

Robert Snodgrass zakończył niezgrabny kontratak West Hamu United strzałem z dystansu obok bramki.

2
2
3
3
2
43'

Michail Antonio próbował po raz drugi zaskoczyć bramkarza Southampton strzałem zza pola karnego i po raz drugi został zablokowany. Tym razem przez znajomego z zespołu.

2
2
2
4
3
42'

56 procent posiadania piłki po stronie West Hamu United. Początkowy kwadrans z delikatnym wskazaniem na Southampton, ale goście szybko ostudzili impet przeciwnika.

2
1
3
1
1
40'

Pedro Obiang sam nie wie, co zrobił w polu karnym gospodarzy. Po jego kompletnie nieudanym rajdzie grę wznowił dalekim wykopem Alex McCarthy.

1
2
1
3
1
37'

Felipe Anderson odpowiadał za wykonanie rzutu wolnego na wysokości pola karnego Southampton. Wrzutka pomocnika w kierunku ustawionego na obrzeżach pola karnego kompana ani była zaskakująca, ani dokładna.

3
5
3
2
4
36'

Trwa walka o ligowe punkty.

4
2
1
1
1
34'

Atrakcyjny fragment tego spotkania trwał krócej niż obecny mało atrakcyjny. Kibice czekają na szturm w kilkunastu minutach pozostałych do przerwy.

2
2
4
2
1
32'

Łukasz Fabiański jest czujny. Bramkarz West Hamu United wybiegł poza własne pole karne i wykopał futbolówkę po prostopadłym podaniu w kierunku Danny'ego Ingsa.

7
8
1
1
1
30'

Jeszcze rzut rożny mieli piłkarze z Londynu. Poradzili sobie po dośrodkowaniu Jan Bednarek i inni broniący Southampton.

4
2
3
2
6
29'

Michail Antonio zgarnął zbyt krótko wybitą z pola karnego Southampton piłkę. Zaczął za długo analizować, co z nią zrobić, po czym jego uderzenie zostało zablokowane.

2
1
1
2
3
25'

Dośrodkowanie w pole karne londyńczyków. Łukasza Fabiańskiego wyręczył obrońca.

8
3
3
2
2
22'

Coraz goręcej na boisku. Aaron Cresswell przeprowadził rajd na lewej stronie boiska i uruchomił płaskim dośrodkowaniem centralnie ustawionego w polu karnym Lucasa Pereza. Napastnik West Hamu United oddał nieczyste uderzenie z kilkunastu metrów i to uratowało Southampton.

4
3
3
3
3
20'

Podanie na skraj pola karnego West Hamu United do Stuarta Armstronga. Ten jeszcze poprawił swoje położenie, po czym oddał strzał wyraźnie obok bramki Łukasza Fabiańskiego. Pozostało przeprosić kompanów z zespołu.

2
5
2
2
2
19'

Robert Snodgrass wygrał przebitkę, po czym bezkarnie przebiegł się przed polem karnym Southampton. Pomocnik przyjezdnych uderzył z dystansu prosto w dobrze ustawionego Alexa McCarthy'ego.

3
2
2
2
5
18'

Próba uruchomienia Felipe Andersona biegającego po lewym skrzydle. Były piłkarz Lazio nie przedarł się sektorem boiska, którego pilnuje Jan Bednarek.

10
4
4
4
3
17'

Nieco lepiej prezentują się gospodarze, ale efektem ich ataków było dotychczas tylko jedno celne, anemiczne uderzenie.

2
2
5
3
3
15'

Płaskie dośrodkowanie Stuarta Armstronga z lewego skrzydła wylądowało pod nogami środkowego defensora West Hamu United.

3
3
6
3
3
12'

Stuart Armstrong zabrał piłkę totalnie zdekoncentrowanemu Michailowi Antonio. Przed Southampton otworzyła się szansa na przeprowadzenie groźnego ataku, która została zmarnowana trzy sekundy później.

3
4
2
2
2
10'

Łukasz Fabiański zrobił kilka kroków do przodu i złapał na przedpolu piłkę po bezpańskim podaniu. To była druga interwencja reprezentanta Polski w tym spotkaniu, ale bardzo mało wymagająca.

10
6
3
2
2
8'

Krótkie oblężenie pola karnego Southampton zakończyło się bardzo złym strzałem Aarona Cresswella. Od bramki Alex McCarthy.

3
3
2
4
3
8'

Niezłe dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Southampton, a tam dwie próby uderzenia zablokowali gospodarze.

4
4
3
3
2
7'

Pozbierali się kompani z pola Łukasza Fabiańskiego po nieudanym początku spotkania. Wywalczyli oni korner.

2
3
2
4
2
5'

Jannik Vestergaard wybiegł wysoko za Lucasem Perezem i postanowił przerwać akcję napastnika West Hamu United faulem.

3
3
3
4
7
3'

Idą za ciosem do przodu gospodarze. Ich napastnik Danny Ings ominął aktywnych jak tyczki w slalomie gigancie obrońców West Hamu United, po czym uderzył z bliska w boczną siatkę bramki Łukasza Fabiańskiego.

4
4
3
5
3
2'

Pierwsza interwencja Łukasza Fabiańskiego. Szybka akcja Southampton zakończyła się uderzeniem z 20. metra Nathana Redmonda prosto w reprezentanta Polski.

11
6
5
4
4
Czy Łukasz Fabiański zachowa czyste konto?