13
13
24
90+4'

Na aferę. Manchester City broni się w jedenastu. Ostatnia minuta hitu Premier League.

20
12
9
9
9
90+3'

Liverpool FC posyła piłkę w pole karne mistrza Anglii. Z kolei podopieczni Pepa Guardioli wybijają ją jak daleko są w stanie.

18
9
8
11
17
90+2'

Podanie w kierunku Sergio Aguero, ale bardziej na uwolnienie niż w celu kontynuowania ataku. Piłka poszybowała do Alissona, który natychmiast starał się przetransportować ją na połowę Manchesteru City.

13
9
7
9
6
90'

Doliczone pięć minut do regulaminowego czasu.

21
13
4
4
10
90'

Dwa uderzenia, które w założeniu miały zamknąć pojedynek! Po pierwszym interweniował Alisson, a poprawka Raheema Sterlinga była niecelna. Liverpool FC jeszcze pozostaje przy życiu w tym widowisku.

10
6
2
4
5
89'

Żółtą kartkę otrzymał Bernardo Silva za ostre wejście w przyjmującego piłkę Fabinho.

13
12
11
9
16
88'
86'

Man City. Schodzi: Aymeric Laporte. Wchodzi: Kyle Walker.

11
4
3
5
4
86'
85'

Gorąco, coraz goręcej pod bramką Manchesteru City. Ofiarnie interweniowali gospodarze i nie pozwolili piłce przekroczyć linii po rzucie rożnym i sytuacyjnym uderzeniu.

13
7
3
6
8
84'

Piłka przeturlała się nieznacznie obok bramki Manchesteru City po strzale Mohameda Salaha. Domagał się wcześniej przerwania gry Pep Guardiola, który gorączkuje się blisko linii bocznej boiska. Porozmawia sobie z nim sędzia.

8
3
3
6
8
83'

Króluje w powietrzu Vincent Kompany. W ostatnich minutach kilkakrotnie wybił futbolówkę z pola karnego Manchesteru City.

11
5
2
1
4
82'

Sergio Aguero próbował kiwać Alissona po błyskawicznym kontrataku Manchesteru City. Brazylijczyk nie dał się łatwo położyć, dlatego napastnik gospodarzy nie wpakował piłki z ostrego kąta do jego bramki.

5
3
1
2
10
80'

10 minut regulaminowego czasu pozostało Liverpool FC. Po golu Roberto Firmino w zasadzie nie stworzył klarownej sytuacji podbramkowej, dlatego musi brać się do pracy.

12
3
1
3
6
80'

Tak Leroy Sane dał prowadzenie gospodarzom.

4
2
1
11
78'

Podanie prostopadłe do Sergio Aguero. Argentyńczyk nie zabrał się umiejętnie z piłką, a gdyby to zrobił, zmierzyłby się w pojedynku z Alissonem.

5
2
6
2
4
77'

Liverpool. Schodzi: Sadio Mane. Wchodzi: Xherdan Shaqiri.

15
9
4
4
6
76'

Bernardo Silva posłał bezpańskie podanie w pole karne przeciwnika. Jego jedynym adresatem mógł być Alisson.

3
3
3
3
4
74'

Sytuacja wróciła do tej z początku drugiej połowy, tyle że Manchester City jest o blisko pół godziny bliżej zwycięstwa. Szykuje drugiego zmiennika Juergen Klopp.

8
2
3
1
3
72'

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Raheem Sterling.

Manchester City odzyskał prowadzenie osiem minut po wyrównaniu Roberto Firmino. Błyskawiczna akcja bramkowa zakończyła się strzałem Leroya Sane do siatki. Zanim piłka tam wylądowała odbiła się od słupka bramki Liverpool FC. Bardzo dobrze wypatrzył autora gola w polu karnym Raheem Sterling.

55
31
19
32
80
70'

Alisson zatrzymał piłkę blisko własnej bramki. Zahamowała ona, ponieważ po strzale Leroya Sane odbiła się rykoszetem od defensora Liverpool FC.

5
2
1
1
69'

Ederson tym razem poradził sobie z dośrodkowaniem Trenta Alexandra-Arnolda. Ten sam zawodnik wykonał asystę drugiego stopnia przed trafieniem Roberto Firmino.

3
3
4
3
3
67'

Manchester City nie spożytkował rzutu wolnego wywalczonego blisko pola karnego przyjezdnych.

9
10
6
3
5
65'

Man City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Ilkay Gundogan.

4
2
5
1
5
64'

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu Andrew Robertson.

Na trafienie Argentyńczyka odpowiedział Brazylijczyk. Minutę po zmarnowaniu sytuacji podbramkowej Roberto Firmino popisał się już skutecznym wykończeniem. Napastnik Liverpool FC wpakował piłkę z bliska do siatki po podaniu Andrewa Robertsona, który przerzucił futbolówkę ponad Edersonem. The Reds doprowadzili do remisu w Manchesterze.

110
53
15
21
32
63'

Roberto Firmino wymanewrował w polu karnym gospodarzy Edersona, ale umieszczenie piłki w bramce nie było banalnym zadaniem. Przed napastnikiem Liverpool FC wyrosła błękitna ściana. Po uderzeniu jeden z obrońców Manchesteru City wybił futbolówkę.

4
3
2
10
4
62'

Dłuższa wymiana podań zawodników z Liverpoolu. Została przerwana przez Fernandinho dopiero w okolicy pola karnego Manchesteru City. Wiele dobrych interwencji Brazylijczyka oklaskuje publiczność.

6
3
6
5
8
60'

Pierwsza roszada dokonana przez Juergena Kloppa w drugiej linii. Fabinho ma dodać wyrazu atakom Liverpool FC.

10
5
4
6
3
57'

Liverpool. Schodzi: James Milner. Wchodzi: Fabinho.

16
6
6
6
5
56'

Trent Alexander-Arnold dopadł do zbyt krótko wybitej piłki i huknął z kilkunastu metrów nieznacznie obok bramki Manchesteru City. Najlepsza próba The Reds po przerwie.

4
3
2
1
2
55'

Zablokowane dośrodkowanie Raheema Sterlinga. Atak za atak po przerwie, ale jakość większości z nich pozostawia dużo do życzenia.

2
2
3
2
2
53'

Miał odrobinę miejsca przed polem karnym przeciwnika Fernandinho i zdecydował się na uderzenie z dystansu. Piłka poszybowała ponad bramką Alissona.

4
4
3
1
2
52'

Raheem Sterling domagał się odgwizdania rzutu karnego po starciu z Andrewem Robertsonem. Gwizdek sędziego milczał.

3
4
2
3
7
51'

Dobrze gra w tym fragmencie spotkania Manchester City. Przecina wszystkie, w założeniu kluczowe podania przeciwników. Było też dośrodkowanie Sadio Mane, jednak prosto do Edersona.

2
2
3
2
6
49'

Duże problemy podopiecznych Juergena Kloppa z przedarciem się przez środek boiska. Jedyne co wywalczyli to rzut wolny.

6
2
2
3
5
48'

Gospodarze powstrzymali pierwszy po przerwie atak Liverpool FC i wymieniają podania. Wreszcie Raheem Sterling sprowokował do przewinienia Sadio Mane.