4
1
1
87'

Ostatnie minuty walki w regulaminowym czasie gry. W posiadaniu futbolówki Manchester City.

2
1
1
84'

Strzały (strzały celne):

Huddersfield Town - 2 (0)

Manchester City - 9 (3)

5
2
1
80'

Man City. Schodzi: Ilkay Gundogan. Wchodzi: Fabian Delph.

79'

W następnej kolejce Premier League Manchester City zagra z Newcastle United, a Huddersfield Town zmierzy się z Evertonem.

1
1
77'

To spotkanie mogłoby się już skończyć, bo gościom już nie zależy na zdobywaniu bramek, zaś gospodarze nie potrafią zagrozić The Citizens.

1
2
1
1
1
74'

Ekipa Huddersfield Town pracuje mocno w obronie, żeby nie stracić więcej goli w tym meczu. Natomiast Man City już nie forsuje tempa.

1
1
72'

Man City. Schodzi: Leroy Sane. Wchodzi: Bernardo Silva.

70'

Gospodarze próbowali zaatakować lewym skrzydłem, lecz bezskutecznie.

2
2
67'

Na boisku już brak jakichkolwiek emocji, bo Manchester City spokojnie rozgrywa swoją akcję i na nic nie pozwala swojemu przeciwnikowi.

1
1
1
63'

Zawodnicy z Manchesteru wymieniają podania na połowie Huddersfield i zmuszają rywali do biegania.

3
61'

Podopieczni Pepa Guardioli grają na dużym luzie i czyhają na strzelenie kolejnego gola.

3
1
59'

Man City. Schodzi: Fernandinho. Wchodzi: David Silva.

58'

Kevin De Bruyne główkował niecelnie tuż obok bramki gospodarzy.

1
1
56'

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Sergio Aguero.

Manchester City ma już trzy bramki przewagi! Sergio Aguero zagrał piłkę do wbiegającego w pole karne Leroy'a Sane'a, a ten w sytuacji sam na sam pokonał Jonasa Loessla.

12
8
3
4
2
54'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Leroy Sane.

Manchester City wygrywa już 2:0! Składna akcja The Citizens. W jej ostatniej fazie dokładnie z lewej strony pola karnego dośrodkował Leroy Sane, a piłkę głową do bramki skierował Raheem Sterling.

11
9
5
3
1
53'

Mistrzowie Anglii rozbili jeden z nielicznych ataków Huddersfield Town.

2
51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Fernandinho.

Manchester City
1
1
50'

The Citizens nacierają na bramkę Huddersfield. Po chwili piłkę dośrodkowaną z prawej flanki złapał Jonas Loessl.

1
1
1
1
2
48'

Leroy Sane wykonywał rzut rożny, a piłkę z własnego pola karnego wybili gospodarze.

1
2
46'

Początek drugiej odsłony konfrontacji Huddersfield Town - Manchester City.

2
2
1
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

3
3
43'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jonathan Hogg.

Huddersfield Town
1
1
1
2
43'

Przyjezdni kontrolują boiskowe wydarzenia i pracują nad zdobyciem drugiej bramki.

3
41'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w I połowie meczu. Przy piłce znajdują się The Citizens.

2
2
1
1
39'

Od pewnego czasu zespół z Manchesteru bije głową w mur, bo nie może sforsować defensywy gospodarzy.

1
36'

Nieudana akcja Man City i grę od własnej bramki wznowi Jonas Loessl.

2
34'

Manchester City spokojnie rozgrywa swój atak pozycyjny.

4
4
32'

Dryblował Kevin De Bruyne i padł przed polem karnym Huddersfield Town, ale sędzia uznał, że nie było faulu. Arbiter pozwala dzisiaj na agresywną grę.

2
2
30'

Żółtą kartkę otrzymał Juninho Bacuna, który faulował rywala.

2
29'

Dwóch zawodników gospodarzy znalazło się na spalonym.

1
27'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kyle Walker.

1
2
1
26'

Szarżował Leroy Sane, lecz w ostatniej chwili został zatrzymany przez przeciwnika.

3
23'

Kevin De Bruyne wykonywał rzut rożny, ale nic dobrego dla gości nie wynikło z tej akcji.

2
2
2
2
6
21'

Przyjezdni szukają swojego drugiego trafienia w tym spotkaniu. Aktywny jest Leroy Sane.

7
7
1
18'

Gol! Strzelił Danilo. Asystował mu Kyle Walker.

Manchester City wyszedł na prowadzenie 1:0! Danilo zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka po drodze otarła się o jednego z zawodników Huddersfield Town i wpadła do siatki obok bezradnego Jonasa Loessla.

18
14
4
4
3
16'

Sterling wciąż nie może się pogodzić, że arbiter nie odgwizdał "11" po rzekomym faulu na nim. W ataku cały czas The Citizens.

1
1
2
13'

Raheem Sterling domagał się odgwizdania rzutu karnego po starciu z rywalem w polu karnym gospodarzy. Sędzia pozostał niewzruszony i kazał grać dalej.

2
2
1
12'

Zawodnicy The Terriers wyglądają na zupełnie bezradnych. Mają problem z wymianą kilku celnych podań na własnej połowie boiska.

2
2
10'

Posiadanie piłki:

Huddersfield Town - 18 proc.

Manchester City - 82 proc.

4
3
1
8'

Próba szybkiej kontry ze strony Huddersfield Town spełzła na niczym.

2
2
1
1
2
7'

Miejscowa ekipa od początku potyczki spychana jest do głębokiej defensywy.

4
3
2
2
2
5'

Piłkarze Man City od początku starają się narzucić swój styl gry i wymieniają podania w okolicy pola karnego Huddersfield.

2
2
3'

Niecelnie na bramkę uderzył Sergio Aguero. Grę wznowi Loessl.

1
1
1
2'

Dośrodkowywał z lewego skrzydła Ilkay Gundogan, a piłkę pewnie złapał Jonas Loessl.

1
1
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli gospodarze.

1
1
1
czas Start meczu
14:18

Huddersfield Town (11 pkt, 20. miejsce) to autsajder rozgrywek, zaś Manchester City (53 pkt, 3. lokata) walczy o mistrzostwo Anglii.

1
1
13:27

Starcie poprowadzi sędzia Andre Marriner.

1
1
Czy Manchester City pokona Huddersfield Town?
2
1
13:27

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 23. kolejki Premier League Huddersfield Town - Manchester City. Początek niedzielnego spotkania zaplanowano na godzinę 14:30.