Man Utd. Schodzi: Marcus Rashford. Wchodzi: Matteo Darmian.

2
1
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Marcus Rashford za brzydki wślizg w nogi przeciwnika, który zdążył już pozbyć się piłki.

Manchester United
2
2
1
5
90'

Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

2
2
1
3
4
89'

Paul Pogba uderzył zza linii pola karnego nieznacznie obok bramki Davida Buttona.

2
1
2
1
87'

Przerwa w grze spowodowana urazem Marcusa Rashforsa. Spogląda w kierunku swojego podopiecznego z niepokojem menedżer Manchesteru United.

1
3
85'

Po wrzutce z rzutu wolnego zrodziła się szansa na wyrównanie. Piłka szybowała niebezpiecznie i mógł ją wpakować do bramki Shane Duffy. Nie zrobił tego, a wyłącznie staranował Davida de Geę. Brighton and Hove Albion wywalczyło dla siebie korner.

2
1
83'
82'
77'

Manchester United oddalił grę od własnego pola karnego. Jeszcze kilkanaście minut musi przetrwać bez przykrych niespodzianek, a najlepiej dla siebie wykorzystać ten czas na odzyskanie dwubramkowego prowadzenia.

1
1
1
75'

Man Utd. Schodzi: Jesse Lingard. Wchodzi: Juan Mata.

3
2
1
2
1
72'

Gol! Strzelił Pascal Gross. Asystował mu Davy Propper.

Tego trudno było się spodziewać. Pascal Gross przedłuża nadzieję Brighton and Hove Albion na zapunktowanie. Chyba za spokojnie zrobiło się w obozie gospodarzy. Niemiec strzelił na 1:2 po dośrodkowaniu Davy'ego Proppera z lewego skrzydła, którego Manchester United nie potrafił unieszkodliwić.

Brighton and Hove Albion
10
8
9
8
13
70'

80 procent posiadania piłki po stronie Manchesteru United. Ta statystyka mówi dużo o obrazie meczu, a przede wszystkim jego drugiej połowy.

6
5
2
2
67'

Ander Herrera poczęstował bramkarza Brighton and Hove Albion płaskim uderzeniem zza pola karnego. David Button nie pozwolił sobie na błąd.

4
3
64'

Po dośrodkowaniu Ashleya Younga z rzutu rożnego dopadł do piłki Victor Lindelof. Podobna sytuacja wydarzyła się w pierwszej połowie i ponownie środkowemu obrońcy nie udało się trafić w lustro bramki Davida Buttona.

3
3
1
61'
2
2
1
1
1
59'

W polu karnym ładnie utrzymał się w posiadaniu piłki Paul Pogba. Francuz wypracował sobie odrobinę miejsca i oddał techniczne uderzenie obok spojenia słupka z poprzeczką.

2
2
57'

Bardzo ustabilizowana sytuacja na murawie Old Trafford. Spokojnie wymieniają podania gospodarze, ale kiedy tylko mogą zabawić publiczność szybszym atakiem, robią to. Pred momentem zza pola karnego huknął nieznacznie niecelnie Anthony Martial.

3
3
1
53'

Bardzo spokojnie budowali atak podopieczni Ole Gunnara Solskjaera. Wreszcie przyspieszyli i Jesse Lingard nieomal wpakował piłkę z bliska do bramki po dośrodkowaniu Marcusa Rashforda.

2
2
2
1
50'

Manchester United utrzymuje się w posiadaniu piłki tak żeby przeciwnik nie miał szans na rozpędzenie się. Brighton and Hove Albion nie jest agresywne w pressingu.

3
1
1
1
46'

Piłka ponownie w grze.

4
4
1
Czy Manchester United poprawi wynik po przerwie?
1
3
45'

Doliczone trzy minuty do regulaminowego czasu.

1
2
2
1
42'

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Diogo Dalot.

Druga bramka Manchesteru United. Marcus Rashford dostał podanie będąc w polu karnym Brighton and Hove Albion, a reszta należała do niego. Młodzian zatańczył z obrońcami gości i choć ci nieomal sprowadzili go do parteru, oddał skuteczne uderzenie.

37
25
6
3
4
40'

Jeszcze pięć minut do końca regulaminowego czasu w pierwszej połowie. Próbuje zaataować Brighton and Hove Albion, ale bezskutecznie. Była jedna szansa na wyrównanie, ale zmarnował ją Glenn Murray.

2
2
1
35'

Szybka odpowiedź przyjezdnych. Po miękkim podaniu w pole karne huknął Glenn Murray. Mocno, ale obok bramki Manchesteru United. To była niezła szansa na wyrównanie.

3
2
34'

Piłka zatańczyła blisko linii bramkowej Brighton and Hove Albion. Był tam blisko Anthony Martial, ale nie zdążył jej wpakować do siatki zanim nadbiegł obrońca. Sekundę wcześniej Francuzowi nie udało się także wygrać pojedynku z Davidem Buttonem.

3
3
1
31'

Pierwszy atak Brighton and Hove Albion po stracie gola zakończył się nieudanym dośrodkowaniem. Zagrożenie oddalił od własnego pola karnego David de Gea.

3
2
1
1
27'

Gol! Strzelił Paul Pogba.

Skradał się do piłki reprezentant Francji, ale wreszcie przyspieszył i oddał precyzyjne uderzenie z rzutu karnego do bramki. Davidowi Buttonowi nie udało się sięgnąć piłki, choć wyczuł intencję Paula Pogby. Manchester United na prowadzeniu.

32
19
6
7
5
25'

Rzut karny dla Manchesteru United po faulu Gaetana Bonga na Paulu Pogbie.

8
4
1
2
22'

Bilard w polu karnym Brighton and Hove Albion. Przerosło Dale'a Stephensa dobre wybicie piłki, więc dopadł do niej Paul Pogba i strzelił przewrotką nieznacznie obok bramki. Był rykoszet, więc także korner. Po nim chybił technicznym uderzeniem Marcus Rashford.

2
2
2
20'

Seria strzałów gospodarzy zablokowana przez zawodników w niebiesko-białych pasiakach. Publiczność poderwała się do dopingu.

3
3
1
18'

Marne zagranie Ashleya Younga z rzutu wolnego. Egzekutor stałego fragmentu bezradnie rozkłada ręce w kierunku obecnych w polu karnym zawodników, a ci pokrzykują coś z pretensjami.

2
2
1
1
1
15'

Gorąco zrobiło się w polu karnym uczestnika Ligi Mistrzów. W momencie przyblokowanego strzału Pascala Grossa na spalonym był Glenn Murray. Sygnalizacja sędziego asystenta pomogła Czerwonym Diabłom.

1
2
1
1
2
13'

Brighton and Hove Albion wymieniło podania w środkowej strefie boiska. Przerwał to rozegranie faulem Ashley Young. Tym samym przeciwnik Manchesteru United miał rzut wolny, którego nie spożytkował.

3
3
2
1
10'

Korner dla Manchesteru United. Ashley Young dośrodkował prawą nogą na głowę Victora Lindelofa, którego uderzenie było niecelne. David Button nie musiał interweniować.

3
1
2
1
7'

Otrząsnęli się piłkarze Brighton and Hove Albion, a Juergen Locadia sprawdził czujność Davida de Gei uderzeniem zza pola karnego. Hiszpan miał szczęście, że futbolówka szybowała dokładnie tam gdzie stał.

3
4
1
1
1
4'

Szansa na pokonanie bramkarza przyjezdnych z rzutu wolnego. Przebiegł nad piłką Marcus Rashford, co zmyliło stojących w murze przeciwników. Nie potrafił tego wykorzystać Paul Pogba, który trafił w głowę zdezorientowanego defensora Brighton and Hove Albion.

3
2
3
3'

Manchester United w czerwonych koszulkach i czarnych spodenkach. Gospodarze przystąpili do ataku od początku konfrontacji i posłali kilka dośrodkowań w pole karne Brighton and Hove Albion.

15:10

W 2018 roku Brighton and Hove Albion dwukrotnie zmierzyło się z Manchesterem United na własnym stadionie. W obu przypadkach było o gola lepsze od utytułowanego przeciwnika. Teraz Mewy są na 13. miejscu w tabeli. Na ich koncie jest 15 punktów mniej niż w dorobku przeciwnika.

4
3
15:10

Manchester United po zmianie menedżera strzelił 17 goli, a stracił zaledwie trzy. Od ponad 300 minut defensywa uczestnika Ligi Mistrzów w ogóle nie skapitulowała.

5
4
15:10

Manchester United postara się przedłużyć passę zwycięstw pod wodzą Ole Gunnara Solskjaera. Odniósł już pięć w Premier League, a także jedno w pucharze. Przed zespołem z Old Trafford spotkanie z Brighton and Hove Albion.