Wciąż gramy, to już 7. minuta doliczonego czasu meczu!

4
3
90+3'

Niewiele wskazywało na to, że będziemy świadkami emocjonującej końcówki. Święci muszą odpierać ataki Evertonu.

1
90+1'

Gol! Strzelił Gylfi Sigurdsson. Asystował mu Kurt Zouma. A jednak może być jeszcze ciekawie! Zouma do Sigurdssona, a ten zdobył kontaktowego gola dla Evertonu! Już tylko 2:1!

3
3
3
4
9
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
1
1
88'

Niewiele dzieje się na boisku. Już wszystko jest jasne.

85'

Dominic Calvert-Lewin główkował po podaniu Colemana, ale zawodnik Evertonu nie trafił w bramkę.

81'

James Ward-Prowse do Stephensa, którego strzał głową był jednak niecelny.

78'

Po raz kolejny w ofensywie pokazał się Bednarek. Polak podawał do Redmonda, który został złapany na spalonym.

4
2
74'

Southampton. Schodzi: Danny Ings. Wchodzi: Shane Long.

74'

Niewiele dzieje się na murawie. Święci nie chcą popełnić błędu i dać sobie wydrzeć zwycięstwa.

1
70'

Drugi gol odebrał chęć do gry gościom. Święci nie pozwalają rywalom na wiele i są coraz bliżej ważnej wygranej.

1
1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Idrissa Gueye. Przepychanki ma murawie.

67'

Żółtą kartkę otrzymał Nathan Redmond.

64'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Lucas Digne. Piłkę w polu karnym otrzymał Redmond. Wydawało się, że to on trafił do bramki. Okazało się jednak, że było to trafienie samobójcze. Futbolówkę we własnej bramce umieścił Digne, który uprzedził rywala i uderzył z sprzed pola karnego tuż przy słupku. Kuriozalne trafienie samobójcze. 2:0!

10
7
1
1
61'

Gra przerwana. Problemy ma Jan Bednarek. Polak musi skorzystać z pomocy masażystów.

1
2
5
2
56'

Gylfi Sigurdsson podawał do Richarlisona, ten jednak został złapany na spalonym.

1
1
1
53'

Everton po stracie gola nie potrafi zagrozić Świętym. Gospodarze kontrolują przebieg wydarzeń na boisku.

1
50'

Gol! Strzelił James Ward-Prowse. Goście poczuli się zbyt pewnie, wykorzystali to miejscowi. Z piłką ruszył Ward-Prowse, jego strzału nie był w stanie odbić Pickford.

8
5
1
2
50'

Więcej z gry ma po zmianie stron Everton. Southampton obecnie czeka na swój moment.

1
1
48'

Główkował Gylfi Sigurdsson, bramkarz pewnie interweniował.

1
1
1
1
47'

Ademola Lookman padł w polu karnym gospodarzy. Gracze Evertonu domagali się podyktowania rzutu karnego, bez reakcji sędziego.

1
1
1
46'

Wracamy do meczu!

1
1
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

42'

Coraz bliżej przerwy. Piłkarze spokojnie rozgrywają piłkę. Czy jedną z drużyn stać na zryw w końcówce premierowej odsłony?

1
39'

Spokojniejszy fragment meczu, goście zachowują więcej czujności, sami nie kwapią się do natarcia.

35'
33'

Hobjerg do Redmonda, który uciekł obrońcy, ale w dobrej sytuacji uderzył obok Pickforda i trafił w zewnętrzną część słupka! Trzecia świetna szansa Świętych. Wciąż jednak bez goli.

1
30'

Cały czas utrzymuje się przewaga gospodarzy, Świętym brakuje jednak skuteczności.

1
1
1
27'

Bednarek z okolic środka pola dograł do Ingsa, ten uderzył z woleja sprzed pola karnego. Pickford pewnie interweniował, a piłka była mocno kopnięta.

5
3
1
24'

Więcej z gry ma Southampton, ale Everton czeka na swoje okazje.

1
2
1
21'

Odgryza się Everton. Najpierw strzał Sigurdssona, a po chwili Lookmana zostały zablokowane.

1
1
1
18'

Yan Valery uderzał z okolic pola karnego, ale trafił w rywala. Święci w ataku.

16'

Ward-Prowse z rzutu rożnego dograł do Dannego Ingsa, którego strzał głową z okolic pola bramkowego obronił Jordan Pickford. Było groźnie pod bramką gości.

1
2
15'

Za nami już kwadrans. Bez fajerwerków, bez większych emocji.

1
1
1
11'

Gra toczy się w środku pola. Żadna z drużyn nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce.

7'

Everton atakuje, ale konkretniejsi starają się być gospodarze. Przed momentem kolejny strzał oddał Ward-Prowse, ale ponownie niecelnie.

1
1
4'

W ataku goście. Everton wykonywał już dwa rzuty rożne, ale bez efektu.

2'

Pierwsza próba gospodarzy. Sprzed pola karnego uderzył Ward-Prowse, piłka poszybowała ponad bramką.