Man City. Schodzi: Leroy Sane. Wchodzi: Gabriel Jesus.

Sroki bronią się niemal całą "jedenastką" i od pewnego czasu robią to bardzo skutecznie.

1
2
1
69'

Podrażniony Manchester City stara się odważniej zaatakować, ale gospodarze umiejętnie się bronią.

2
1
1
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jose Salomon Rondon. Asystował mu Isaac Hayden.

Newcastle United dość niespodziewanie doprowadziło do remisu 1:1! Isaac Hayden zagrał piłkę głową w pole karne Manchesteru City, a tam walkę z obrońcami wygrał Jose Salomon Rondon i pokonał Edersona.

28
15
7
7
9
65'
ZMIANA
63'

Jeden z nielicznych ataków Srok został rozbity w okolicy pola karnego mistrza Anglii.

1
61'

Tym razem przewinił Kevin De Bruyne.

1
60'

Danilo faulował przeciwnika i będzie rzut wolny dla Newcastle.

59'

Niezła okazja dla gości, ale celny strzał Davida Silvy obronił Martin Dubravka, odbijając piłkę do boku.

1
1
57'

Manchester City ma ogromną optyczną przewagę, ale to nie przekłada się na sytuacje bramkowe.

54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ayoze Perez.

2
54'

Za mocno z piłką rozpędził się Leroy Sane i grę rozpocznie Martin Dubravka.

1
53'

Strzały (celne):

Newcastle United - 2 (0)

Manchester City - 4 (3)

1
2
1
50'

Dotychczas ekipa Srok wygląda na zupełnie bezradną i praktycznie cały czas musi odpierać ataki przyjezdnych.

1
48'

Obywatele mocno ruszyli do przodu i wymieniają podania w okolicy pola karnego gospodarzy.

46'

Początek 2. połowy meczu Newcastle United - Manchester City.

2
1
1
45'

Sędzia doliczył 1 minutę do I połowy konfrontacji.

42'

Groźny strzał w wykonaniu Leroy'a Sane'a został zablokowany przez rywala.

1
40'

Końcowe fragmenty rywalizacji w pierwszej połowie meczu. Niezmiennie w ofensywie mistrz Anglii.

1
1
37'

Man City ma wszystko pod kontrolą, zaś zawodnicy Srok muszą tylko biegać za piłką.

34'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Raheem Sterling.

1
3
34'

Piłkarze z Manchesteru wymieniają kolejne podania w środkowej strefie boiska.

32'

Tym razem uderzał Sergio Aguero, ale zbyt lekko i piłkę złapał barkarz Newcastle United.

30'

Na strzał zdecydował się Danilo, jednak uderzył bardzo niecelnie.

29'

Kevin De Bruyne za mocno zagrywał piłkę do Sterlinga i futbolówkę przechwycił Martin Dubravka.

27'

Bardzo niecelnie z dystansu huknął DeAndre Yedlin. Od własnej bramki grę rozpocznie Ederson.

26'

Gospodarze przejęli futbolówkę i starają się uspokoić grę. Po chwili rywala faulował Raheem Sterling.

24'

Na spalonym jeden z zawodników Newcastle.

23'

Manchester City długo utrzymuje się przy piłce, ale od pewnego czasu nic z tego nie wynika.

20'

Sroki praktycznie cały czas muszą się uciekać do defensywy, zaś podopieczni Guardioli szukają swojego drugiego trafienia w tym meczu.

17'

Żółtą kartkę za ... wykonanie rzutu wolnego bez gwizdka sędziego otrzymał Kevin De Bruyne.

1
2
17'

Manchester City cofnął się i czyha na okazję do wyprowadzenia kontry.

14'

Raheem Sterling znalazł się na spalonym.

13'

Ekipa z Manchesteru wciąż w ataku. Aktywni są skrzydłowi City - Leroy Sane i Raheem Sterling.

1
1
1
2
1
10'

2
7'

Sroki próbowały zaatakować prawym skrzydłem, lecz bezskutecznie.

2
2
2
2
2
5'

The Citizens wykonywali rzut rożny, ale nie zagrozili bramce gospodarzy.

2
3
2
2
3
4'

Goście spokojnie wymieniają kolejne podania i budują atak pozycyjny.

2
3
2
2
2
1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu David Silva.

Manchester City wyszedł na prowadzenie 1:0! Raheem Sterling dośrodkował z prawej strony boiska, a David Silva głową zagrał piłkę do Sergio Aguero, który z kilku metrów wpakował ją do siatki.