Premier League: 25. kolejka
02 lut 2019 16:00
90+4'

Gol! Strzelił Ashley Barnes. Barnes wykorzystał rzut karny i gospodarze ratują punkt!

4
2
4
10
16
90+4'

Rzut karny dla Burnley! Cóż za dramat Southampton. Stephens zagrał ręką!

8
5
90+2'

Nerwowo grają w końcówce gospodarze. Chaotycznie, a to nie pomaga w konstruowaniu akcji.

1
1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
1
89'

Żółtą kartkę otrzymał Matt Targett.

Southampton FC
1
1
89'

1
85'

W ataku Burnley, głową uderzał Barnes. McCarthy nie popełnił błędu.

1
84'

Żółtą kartkę otrzymał Ben Mee.

Burnley FC
81'

Burnley. Schodzi: Dwight McNeil. Wchodzi: Robbie Brady.

78'

Powinien być remis. Strzał Barnesa zdołał obronić McCarthy! Sporo szczęścia mieli goście.

76'

Burnley. Schodzi: Chris Wood. Wchodzi: Peter Crouch.

75'

Niewiele dzieje się na boisku. Piłkarze Southampton kontrolują przebieg meczu. Do końca już tylko kwadrans.

71'

Z pola karnego uderzał Matt Targett. Zawodnik gości został jednak zablokowany.

68'

Barnes do Wooda, ten jednak zbyt szybko wyszedł do zagrania i został złapany na spalonym.

65'

Nie popełnia błędów defensywa Świętych. Dobrze dysponowany po raz kolejny jest Jan Bednarek.

7
2
1
62'

Dośrodkował Barnes, Tarkowski uderzał głową, po raz kolejny prosto w bramkarza.

61'

Gracze Burnley po stracie gola przejęli inicjatywę, jednak poważniej gościom nie potrafią zagrozić.

1
55'

Gol! Strzelił Nathan Redmond. Asystował mu Jan Bednarek. Southampton dograł do Redmonda, który sprzed pola karnego uderzył nie do obrony. 0:1!

35
24
10
2
54'

James Ward-Prowse główkował z kilku metrów, Heaton nie dał się zaskoczyć. Coraz groźniejsi są goście.

50'

Odpowiedź gospodarzy. Po dośrodkowaniu główkował Tarkowski, bramkarz był na posterunku.

48'

Aktywniejsi po przerwie są Święci. Strzelał Callum Slattery, jednak uderzenie zostało zablokowane.

46'

Bednarek głową do Armstronga, który jednak uderzył niecelnie.

46'

Wracamy do meczu.

45'

Jeszcze 2 minuty meczu przed nami.

1
43'

Woli walki obu drużynom zarzucić nie można. Kibic oczekuje jednak czegośc więcej.

40'

Dobrze dysponowani są bramkarze obu drużyn, którzy wyłapują sporo dośrodkowań.

37'

Zbliżamy się do przerwy. Żadna z drużyn nie chce podjąć ryzyka i odsłonić się przed rywalem.

1
35'

Żółtą kartkę otrzymał Phil Bardsley.

33'

Żółtą kartkę otrzymał Ashley Barnes.

30'

Wood znalazł się w wybornej sytuacji, jednak strzał z ok. 10 metrów był niecelny. Sporo szczęścia mieli goście.

1
1
29'

Wood starał się ucieć obronie gości, ale został złapany  na spalonym.

27'

Southampton. Schodzi: Danny Ings. Wchodzi: Shane Long.

26'

Uderzenia Corka, a chwilę wcześniej Barnesa zostały zatrzymane przez obrońców Southampton. Bramkarz nie musiał interweniować.

1
1
22'

Dwight McNeil otrzymał dobre dogranie od Westwooda, wydawało się, że będzie gol. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

1
21'

Mocny strzał Matthew Targetta, piłka po raz kolejny minęła bramkę.

1
19'

Widowisko jest rwane, sędzia często przerywa akcje. Stawka zawodów ma wpływ na zachowanie piłkarzy.

15'

Mecz wyrównał się, ale obserwujemy niewiele spięć podbramkowych

12'

Uderzenie Vestergaarda sprzed pola karnego. Piłka jednak minęła cel.

9'

Cały czas więcej z gry mają gospodarze, ale to goście powinni prowadzić.

6'

Szybkie wyjście z akcją Świętych. Ings znalazł się w bardzo dobrej sytuacji, ale uderzył w bramkarza!

3'

Od początku groźniejsi są gospodarze. W bramce Southampton pewny od pierwszych minut jest Alex McCarthy.