Leicester City
32' Jamie Vardy 45' Nampalys Mendy 82' Rachid Ghezzal 90+3' Wilfred Ndidi
Manchester United
9' Marcus Rashford 20' Jesse Lingard 42' Nemanja Matić 80' Luke Shaw 90+4' Anthony Martial
0:1

Koniec meczu.

Harry Maguire z dziesięciu metrów uderzył obok bramki!

Żółtą kartkę otrzymał Anthony Martial.

Żółtą kartkę otrzymał Wilfred Ndidi. Taktyczny faul na Pogbie.

Rozpaczliwa obrona Man Utd.

Cztery minuty doliczone.

Kontra Man Utd, jednak Martial z lewej nogi przymierzył wprost w bramkarza.

Man Utd. Schodzi: Jesse Lingard. Wchodzi: Phil Jones.

Barnes wypracował okazję Vardy'emu, który z 10 metrów uderzył zbyt słabo. Piłka w rękach de Gei.

Dużo swobody miał Romelu Lukaku, jednak uderzenie z linii pola karnego obronił bramkarz Lisów.

Matić bez problemu zatrzymał Iheanacho, który chciał się urwać prawym skrzydłem.

Żółtą kartkę otrzymał Rachid Ghezzal. Faulowany Martial.

Świetna okazja przed Leicester! Maguire zgrał piłkę głową na środek pola karnego, jednak Evans nie trafił w nią z pięciu metrów.

Żółtą kartkę otrzymał Luke Shaw. Faulowany Ricardo.

Man Utd. Schodzi: Marcus Rashford. Wchodzi: Romelu Lukaku.

Rachid Ghezzal przymierzył z 30 metrów z rzutu wolnego i tylko doskonała interwencja de Gei uratowała Man Utd.

Głęboko wycofany Manchester. Przed chwilą szarżował Rachid Ghezzal i faulował go Shaw.

Leicester. Schodzi: Demarai Gray. Wchodzi: Shinji Okazaki.

Kontra za kontrą, ale w obu przypadkach piłkarze tracili piłkę.

Barnes szukał "długiego rogu", ale płaski strzał przeleciał o metr od słupka MU.

Man Utd. Schodzi: Alexis Sanchez. Wchodzi: Anthony Martial.

Sporo niedokładności w grze Leicester w ostatnich minutach.

Koszmarny strzał Ndidiego z 25 metrów. Do zapomnienia.

Leicester. Schodzi: James Maddison. Wchodzi: Rachid Ghezzal.

Efektowne nożyce Vardy'ego z jedenastu metrów i de Gea "na raty" złapał piłkę.

Teraz składna akcja Czerwonych Diabłów. Kilka celnych podań i obok bramki uderzył Rashford.

Przestała się kleić gra Man Utd. Lisy z nową energią wyszły na drugą połowę.

Chwilowa przerwa w grze, ponieważ problemy zdrowotne miał Pogba. Francuz wstał jednak o własnych siłach.

Lisy atakują od pierwszych minut drugiej połowy.

Piąty korner Leicester, ale nie przyniósł on żadnego efektu.

Dwie akcje Leicester. W drugiej w pole karne wpadł Maddison, ale uderzył w boczną siatkę.

Początek drugiej połowy.

Przerwa.

Strzał z woleja Ricardo z 17 metrów. Uderzył jednak wprost w bramkarza.

Strzał Rashforda sprzed pola karnego. Schmeichel nie dał się pokonać.

Trzy minuty doliczone.

Żółtą kartkę otrzymał Nampalys Mendy. Faulowany Herrera.

57 procent posiadania piłki ma Man Utd.

Barnes przymierzył z 25 metrów, jednak to nie mogło zagrozić bramce MU.

Żółtą kartkę otrzymał Nemanja Matić. Faulowany Ricardo.

Dośrodkowanie w kierunku Vardy'ego, jednak niedokładne i piłka w rękach bramkarza.

Tym razem Evans doszedł do strzału głową. Bailly dobrze go blokował i uderzenie było niecelne.

Harry Maguire doszedł do strzału głową, ale sędzia dopatrzył się faulu Anglika na Maticiu.

Spory gry w środkowej strefie boiska. Brakuje strzałów.

Żółtą kartkę otrzymał Jamie Vardy. Faulowany Lindelof.

Przyblokowany strzał Lingarda z 14 metrów i piłkę bez problemu złapał Kasper Schmeichel.

Nic się nie zmienia. Nadal przeważa Man Utd.

Eric Bailly zdecydował się głową zatrzymać bardzo silny strzał Graya. Chwila przerwy w grze.

Maddison uderzył sprzed pola karnego, jednak wprost w de Geę.

Spadło nieco tempo meczu w ostatnich minutach.

Atak gospodarzy prawą flanką, jednak Ricardo dośrodkowywał już spoza boiska.

Żółtą kartkę otrzymał Jesse Lingard. Taktyczny faul na Maddisonie.

Przerwa w grze. Problemy zdrowotne mają James Maddison oraz Marcus Rashford.

Niecelny strzał głową Vardy'ego. Bez historii.

Mogło być 1:1. James Maddison w ostatniej chwili został zablokowany przez Shawa. Korner dla Leicester.

Kolejne minuty dla Man Utd. Goście dominują w Leicester.

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Paul Pogba. 1:0 dla Man Utd! Szybko Anglik zrehabilitował się za niewykorzystaną okazję sprzed paru minut. Błąd Leicester przy wyprowadzeniu piłki i tę do Rashforda zagrał Pogba. W sytuacji sam na sam Rashford nie dał szans bramkarzowi.

Rzut wolny dla Czerwonych Diabłów, ale nie było strzału. Goście wywalczyli za to korner, po którym uderzał Rashford. Schmeichel nogą wybił piłkę.

Ależ pudło Rashforda! Idealne dośrodkowanie Shawa i z trzech metrów napastnik Man Utd uderzył nad poprzeczką. To powinien być gol.

Lisy o krok od zdobycia bramki! Z czterech metrów niecelnie główkował Ndidi.

Pierwsza akcja Man Utd. Lewą flanką ruszył Sanchez, jednak wywalczył tylko aut.