Premier League: 25. kolejka
04 lut 2019 21:00
90+4'

Origi sam na sam z Fabiańskim, ale uderzył w Polaka. Gracz Liverpoolu był na metrowym spalonym, czego nie dostrzegł sędzia!

28
17
12
6
9
90+3'

To już ostatnie sekundy meczu. Niewiele wskazuje na to, aby Liverpool miał wyjść na prowadzenie.

20
10
3
6
11
90+1'
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

5
7
6
4
4
90'

Ofiarna obrona remisu przez gospodarzy. Goście w decydujących momentach nie decydują się na oddanie strzału.

9
7
5
3
4
87'

Coraz groźniejsze akcje Liverpoolu i coraz bardziej nerwowe zachowanie obrony Młotów.

11
8
9
3
8
84'

W końcu nabierają tempa akcje gości, ale czasu Liverpool ma coraz mniej.

10
11
7
6
7
81'

Salah uderzył w Virgila van Dijka, ten przejął piłkę, ruszył na bramkę, ale jego dogranie złapał Łukasz Fabiański - bramkarz z Polski.

17
16
3
6
79'
78'

West Ham. Schodzi: Mark Noble. Wchodzi: Pedro Obiang.

4
1
4
1
1
77'

West Ham już głównie skoncentrowany na obronie. Przed momentem jedna z nielicznych kontr gospodarzy. Zabrakło uderzenia.

3
1
5
1
2
75'
73'

Do piłki w polu karnym doszedł Noble. Jednak w bardzo dobrej sytuacji uderzył tuż ponad poprzeczką!

4
1
6
2
3
72'

Liverpool w ataku pozycyjnym, ale nie klei się gra gościom. A czasu coraz mniej.

3
2
1
2
69'
68'

Pewnie na przedpolu Fabiański, Mane mógł tylko pomarzyć o dojściu do piłki.

12
5
3
2
1
66'

Groźnie w polu karnym Liverpoolu, ale gospodarzom zabrakło zdecydowania pod bramką Alissona.

5
1
3
1
2
64'

Kolejna próba gości. Strzelał Robertson, dwa metry ponad poprzeczką.

2
1
4
4
63'

Kolejna próba Salaha, tym razem ponad bramką. Coraz więcej z gry mają goście.

7
5
3
1
5
61'

Efektowna akcja Salaha, ale strzał sygnalizowany i piłka w rękach Fabiańskiego.

7
5
1
2
60'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Javier Hernandez.

West Ham United
3
2
2
59'

Otwarty, ale i rwany mecz. Akcja za akcję, jednak zbyt wiele tutaj chaosu. To nie jest dobry mecz Liverpoolu.

4
4
4
1
1
57'

Na spalonym Salah. Gra przerwana, sędzia w końcu się nie pomylił.

8
7
4
2
2
55'

Aaron Cresswell uderzył z rzutu wolnego w mur, a poprawiając postraszył gołębie nad stadionem.

2
7
2
2
1
54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joel Matip. Fascynuje nas flegmatyzm arbitra.

Liverpool FC
4
2
4
1
komentarz

Dość dosadny osąd. Oczywiście cenimy Turbodowcip.

11
7
3
2
1
51'

Mocno sprzed pola karnego uderzył Salah. Piłka szybowała wprost w ręce Fabiańskiego.

11
7
2
1
50'

Lallana dośrodkował, trafił obrońcę West Hamu w rękę. O rzucie karnym mowy jednak nie ma. To był przypadek.

5
3
4
4
5
48'

Dogranie z rogu, Diop uderzył głową, ale obok bramki Alissona.

6
3
5
6
4
48'

West Ham pod bramką Liverpoolu. Trochę chaotycznie, trochę na "tata wariata", ale może to przynieść efekt w postaci gola.

4
1
1
1
2
46'

komentarz

Robimy kawę/herbatę/kakao i kanapki. Wracamy za kwadrans!

11
13
5
5
4
45+1'

Sędzia zobaczył Salaha na spalonym, którego nie było. Skąd ten pan się wziął?

8
6
5
4
8
45'

Sędzia dołożył nam minutę emocji.

8
1
1
44'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, Mane głową, ale wprost w Fabiańskiego.

9
11
3
1
2
44'

Dość flegmatyczny, oszczędny w ruchach jest arbiter. Co ten pan robi w Premier League? Klasyk pyta: kto go wybrał?

5
5
2
6
2
42'

Świetnie rozegrali rzut wolny gospodarze. Do piłki doszedł Rice, ale niepilnowany głową przestrzelił z dziesięciu metrów!

8
3
1
40'

Milner dogrywał z linii końcowej. Sędzia liniowy uznał, że piłka wyszła na aut. Cóż, tęsknimy już za naszymi arbitrami.

8
2
1
2
3
39'

Bito na alarm pod bramką Fabiańskiego. Piłkę na róg wybił obrońca West Hamu, ale arbitrzy wyraźnie nie zabrali ze sobą okularów. Od bramki gospodarze.

11
5
4
4
8
38'

Dwie... świece wrzucone w pole karne Liverpoolu. Alisson musiał być czujny niczym ważka, aby nie dać się zaskoczyć.

9
5
3
1
1
36'

Sprzed pola karnego uderzał Mark Noble, piłka nie doleciała do bramki zablokowana przez jednego z obrońców.

6
4
4
4
3
34'

Gra toczy się w środku pola. Liverpool nie przekonuje, gospodarze wiedzą czego chcą, ale czy to dostaną?

6
1
4
2
20:58

Obrazek z polskiego wozu VAR. W Premier League takich jeszcze nie mają.

19
13
8
4
4
30'

Zaatakował Liverpool, uderzał Keita, ale efektem tylko rzut rożny.

6
3
6
1
28'

Gol! Strzelił Michail Antonio. Asystował mu Felipe Anderson. A jednak! Niemal błyskawiczna odpowiedź West Hamu! Sprytnie rozegrany rzut wolny. Płaskie, prostopadłe dogranie Andersona do wchodzącego w pole karne Antonio, a ten uderzył w kierunku dalszego słupka. Bramkarz nawet nie drgnął! 1:1.

2
26'

Po zdobytej bramce Liverpool zyskał spokój, West Ham stracił wiarę w powodzenie w meczu.

8
3
4
6
5
23'

Najciekawsze w tej sytuacji jest to, że sędzia asystent od akcji stał kilka metrów. Skandaloza! - krzyczał pewien znany z polskich boisk trener.

8
5
23
2
3
22'

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu James Milner. Milner płasko dośrodkował z prawej strony, piłkę przejął Mane, obrócił się i z siedmiu metrów strzelił do bramki. Problem w tym, że Molner w momencie podania był na metrowym spalonym, czego sędzia nie zauważył. 0:1, ale niesmak jest potężny.

33
28
20
34
60
20'

W końcu odgryza się Liverpool. Roberto Firmino dopadł do piłki w polu karnym, ale uderzył zbyt słabo, aby zaskoczyć Fabiańskiego.

11
10
5
3
5
16'

Javier Hernandez uderzył z ok. 20 metrów. Soczyście, ale w zasięgu rąk bramkarza Liverpoolu. Kwadrans i trzy dobre okazje West Hamu! Liverpool? Armaty lidera wciąż milczą.

3
1
6
1
2
13'

Optyczna przewaga należy do Liverpoolu, ale niewiele z niej wynika. West Ham dwa razy zaatakował, dużo konkretniej.

9
1
2
1
3
10'

Atakują goście, ale groźniejsi są gospodarze. Płaski strzał Aarona Cresswella z ok. 18 metrów tuż obok słupka!

3
2
4
9'

Lallana wypracował sobie dobrą okazję do oddania strzału, ale skiksował stojąc ok. 15 metrów przed bramką.

3
1
2
1
2
7'

Liverpool pod polem karnym West Hamu. Dla gospodarzy zapowiadają się trudne chwile.

8
3
2
2
2
5'

Pierwszy "uraz" w meczu. To chorągiewka sędziego asystenta odmówiła posłuszeństwa. Zamiana na nową była sprawna.

2
12
3
4
1
5'

Już jesteśmy po drugiej stronue boiska. Gra przerwana, na spalonym Robertson.

4
2
3
5
2
3'

Javier Hernandez znalazł się z piłką w polu karnym, zwiódł rywala i uderzył. Tuż obok słupka!