Dośrodkowanie w pole karne Fulham. Smalling wślizgiem próbował dojść do podania, ale nie udało mu się to.

Man Utd. Schodzi: Ander Herrera. Wchodzi: Eric Bailly.

81'

Fulham. Schodzi: Joe Bryan. Wchodzi: Ryan Sessegnon.

80'

Man Utd nieco odpuścił, ale trudno się dziwić. Ma korzystny wynik, a za kilka dni mecz z PSG.

4
1
1
77'

Fulham. Schodzi: Ryan Babel. Wchodzi: Tom Cairney.

77'

Ale pudło! Babel z 30 cm (!) nie trafił do siatki! Uderzył w słupek...

1
3
1
75'

Znów szansa przed MU. Scott McTominay uderzył głową tuż nad poprzeczką.

3
2
74'

Idealna okazja dla Sancheza, ale będąc sam przed bramkarzem nie zdołał go pokonać.

1
2
1
1
74'

Man Utd. Schodzi: Paul Pogba. Wchodzi: Scott McTominay.

73'

Aleksandar Mitrović zdołał oddać celny strzał głową z 11 metrów. De Gea znów pewnie interweniował.

1
1
70'

Kiepskie wejście Sancheza. Dwie straty piłki.

1
1
3
2
1
69'
69'

Leciutki strzał Chambersa z 25 metrów i bez problemu piłkę złapał de Gea.

1
1
1
1
1
68'

Korner dla Fulham, ale nie ma nawet strzału.

1
2
1
65'

Gol! Strzelił Paul Pogba. 3:0! Francuz wykorzystał "jedenastkę", chociaż bramkarz wyczuł jego intencje. Nie zdołał jednak sięgnąć piłki.

24
17
3
64'

Rzut karny dla Man Utd! Maxime Le Marchand sfaulował Matę.

6
3
1
63'

Sytuacyjna obrona Rico, który sparował silny strzał Herrery z 14 metrów.

1
62'

Zbyt głębokie dośrodkowanie w pole karne Man Utd. Piłkę złapał de Gea.

1
61'

Man Utd nie podkręca tempa, ale cały czas panuje nad tym, co się dzieje na boisku.

1
59'

Przypomnijmy, że Man Utd nie gra dzisiaj w najsilniejszym składzie. Będący w świetnej formie Marcus Rashford jest tylko rezerwowym. Za kilka dni MU gra bowiem w Lidze Mistrzów z Paris Saint-Germain.

2
1
56'

Słabe pierwsze 10 minut drugiej połowy.

2
1
1
53'
51'

Mało miejsca miał Martial, będąc 7 metrów od bramki. Na dodatek Rico skrócił kąt i Francuz nie mógł cieszyć się z bramki.

1
1
50'

Na razie spokojne otwarcie drugiej połowy.

3
1
46'

Dwa strzały Herrery: pierwszy zablokowany, drugi zupełnie niecelny.

3
1
46'

Początek drugiej połowy.

3
1
45+2'

Ostatnia szansa przed Fulham, gdy piłka wylądowała na piątym metrze MU. Ostatecznie została wybita.

4
1
45'

Dwie minuty doliczone.

2
44'

Przyzwoity strzał z woleja Chambersa z 17 metrów. De Gea dobrze ustawiony i nie ma problemów ze złapaniem piłki.

4
43'

Żółtą kartkę otrzymał Nemanja Matić. Kolejny faul Serba i doigrał się.

1
6
42'

Koszmarny strzał Dalota z 30 metrów. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

2
41'

Cóż za strzał Jonesa z 20 metrów - i to lewą nogą! Rico przeniósł piłkę nad poprzeczką.

3
37'

Żółtą kartkę otrzymał Calum Chambers. Faulowany Smalling.

2
1
1
34'

Mata szukał dośrodkowaniem Lukaku, jednak Belg nie wygrał pojedynku główkowego.

2
1
31'

Fulham nie ma większego pomysłu na grę po utracie dwóch goli. Wcześniej gospodarze nieźle prezentowali się na tle Man Utd.

1
1
1
28'

Przyzwoite podanie Babela w pole karne do Vietto. Zabrakło naprawdę niewiele, żeby Vietto doszedł do piłki.

1
1
25'

Żółtą kartkę otrzymał Joe Bryan. Faulowany Smalling.

Fulham FC
4
1
1
23'

Gol! Strzelił Anthony Martial. 2:0! Ale akcja Francuza! Popędził lewą flanką z własnej połowy, minął jednego, a następnie drugiego obrońcę. Następnie technicznym strzałem pokonał Rico.

27
20
1
2
20'

Martial dobrze się ustawił w defensywie i Odoi sfaulował go.

5
1
1
17'

Mitrović wpadł w de Geę. Hiszpan nie podnosi się z murawy i potrzebuje pomocy medycznej.

2
1
1
5
5
14'

Gol! Strzelił Paul Pogba. Asystował mu Anthony Martial. 1:0 dla MU! Fulham atakowało, ale gola strzelili goście. Martial zagrał do Pogby, który z ostrego kąta zmieścił piłkę między słupkiem a bramkarzem. Rico mógł lepiej interweniować.

24
16
3
1
12'

Przerwa w grze. Problemy zdrowotne ma Matić.

1
1
3
1
11'

Prosty błąd Fulham w rozegraniu piłki i ta wylądowała na aucie.

3
1
1
2
8'

Nieodpowiedzialna strata Fulham 30 metrów od własnej bramki. Martial oraz Pogba nie rozmontowali jednak defensywy rywali.

3
1
1
6'

Shaw dobrze zablokował szarżującego Odoia.

4
1
4'

I mamy kolejny strzał londyńczyków. Sprzed pola karnego uderzył Schuerrle - nad poprzeczką.

3
1
4'

Znów Fulham! Gotuje się w polu karnym Czerwonych Diabłów.

1
2
2
3'

Energicznie rozpoczęli gospodarze. Kolejna akcja Schuerrle, ale Niemiec stracił piłkę.

2
1
1'

Ależ okazja przed Fulham! Szybka kontra, po której Andre Schuerrle dośrodkował na piąty metr, a wybornej okazji nie wykorzystał Luciano Vietto uderzając obok słupka.