Zakończony
Manchester City
90+7'

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Asystował mu Kevin De Bruyne.

Manchester City tuż przed końcem rywalizacji zdążył wbić drugą bramkę! Kevin De Bruyne zagrał świetne, prostopadłe podanie do Gabriela Jesusa, a ten z problemami, ale zdołał posłać piłkę do siatki.

24
11
3
3
3
90+5'

Piłkarze z Manchesteru w końcówce spotkania szanują piłkę, czekając na ostatni gwizder arbitra.

4
3
1
2
3
90+3'

Raheem Sterling za długo zwlekał z oddaniem strzału i w końcu stracił piłkę.

4
3
5
3
4
90'

Sędzia doliczył 7 minut do regulaminowego czasu gry.

6
2
8
1
1
89'

Man City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Kevin De Bruyne.

88'

Piłkę złapał Ederson i po chwili dalekim wykopem rozpoczął akcję mistrzów Anglii.

1
1
1
1
1
86'

Cenk Tosun po zderzeniu z rywalem potrzebował pomocy medyków.

2
1
85'

Faulowany był Raheem Sterling i arbiter podyktował rzut wolny dla The Citizens.

3
1
83'

Ederson wyszedł z bramki i ubiegł wychodzącego na czystą pozycję zawodnika Evertonu.

2
82'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kurt Zouma.

1
80'

Everton. Schodzi: Theo Walcott. Wchodzi: Cenk Tosun.

79'

Man City. Schodzi: Sergio Aguero. Wchodzi: Gabriel Jesus.

78'

Na boisku fragment gry, w którym jest sporo walki, ale brak składnych, ciekawych akcji.

1
1
75'

Rozpoczął się ostatni kwadrans regulaminowego czasu gry. W ataku znajdują się Obywatele.

73'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Fernandinho.

1
73'

Mistrzowie Anglii przyspieszyli i druga bramka wisi w powietrzu.

71'

Nieudana akcja Manchesteru City i bezpańską piłkę zgarnął Jordan Pickford.

69'

Raheem Sterling groźnie uderzał, ale piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny.

3
1
67'

Strata The Citizens w środkowej strefie boiska i kolejny atak w tej połowie starcia może wyprowadzić Everton.

1
1
65'

Raheem Sterling łatwo stracił piłkę, która wyszła na aut.

63'

Everton. Schodzi: Andre Gomes. Wchodzi: Gylfi Sigurdsson.

63'

Na boisku nikt odstawia nogi, wobec czego mnożą się faule z obydwu stron.

1
61'

Dominic Calvert-Lewin dopuścił się faulu i sędzia odgwizdał rzut wolny dla zespołu z Manchesteru.

1
1
59'

Man City. Schodzi: Leroy Sane. Wchodzi: Raheem Sterling.

58'

Sergio Aguero uderzał piłkę z przewrotki i pomylił się bardzo niewiele. Tylko złapał się za głowę po tym strzale.

3
2
57'

W szeregach Man City widoczny jest Leroy Sane, który cały czas stara się być pod grą.

1
1
1
55'

Everton w drugiej połowie atakuje zdecydowanie odważniej i co chwila gości pod polem karnym mistrza Anglii.

3
2
53'

Fernandinho faulował rywala i grę od rzutu wolnego wznowią gospodarze.

1
1
2
1
51'

Huknął z dystansu Idrissa Gueye, a piłkę pewnie złapał Ederson.

1
1
1
1
50'

Kurt Zouma główkował minimalnie niecelnie po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

1
49'

Aymeric Laporte, strzelec gola dla gości, na razie musiał opuścić boisko.

1
1
48'

Theo Walcott i Aymeric Laporte będą potrzebowali pomocy medycznej.

1
46'

Start drugiej odsłony meczu Everton - Manchester City.

1
45+2'

Gol! Strzelił Aymeric Laporte. Asystował mu David Silva.

Manchester City zdobył klasyczną bramkę do szatni - 1:0! David Silva dokładnie dośrodkował z rzutu wolnego, a Aymeric Laporte uderzeniem piłki głową pokonał Jordana Pickforda.

23
11
3
6
5
45'

Sędzia doliczył 1 minutę.

2
43'

Gospodarze walczą bardzo ambitnie i od pewnego czasu nie pozwalają gościom na zbyt wiele.

3
3
1
1
3
41'

Leroy Sane znalazł się na pozycji spalonej.

1
2
2
1
4
39'

Man City wykonywał rzut rożny, lecz nie był w stanie zagrozić bramce drużyny z Liverpoolu.

2
1
4
4
37'

Rozwścieczony na swoich partnerów z defensywy jest John Stones, który musiał ratować swój zespół przed stratą gola, wybijając piłkę na aut.

1
1
1
3
2
35'

Manchester City w tym fragmencie meczu nie forsuje tempa i spokojnie konstruuje akcję ofensywną.

1
1
2
2
2
32'

Aktywni są Bernardo Silva oraz Leroy Sane, którzy starają się napędzać ataki Manchesteru.

2
2
1
2
2
29'

Nieźle z dystansu uderzył Bernard, piłka otarła się o obrońcę The Citizens i minimalnie minęła bramkę strzeżoną przez Edersona.

2
1
27'

Jęk zawodu na trybunach po nieudanej akcji zespołu Evertonu.

2
1
25'

Podopieczni Pepa Guardioli cierpliwie wymieniają podania w środkowej strefie boiska.

1
1
1
23'

John Stones rozbił nieźle zapowiadają się akcję Evertonu i Obywatele mogą ruszyć z kolejnym atakiem.

1
21'

Leroy Sane złapany w pułapkę ofsajdową.

1
1
1
1
19'

Zagotowało się pod bramką Evertonu po uderzeniu Sergio Aguero! Jednak miejscowa ekipa była w stanie wybić piłkę z własnego pola karnego.

1
1
1
4
5
18'

Manchester City ma optyczną przewagę, ale na razie nie może sforsować defensywy gospodarzy.

2
16'

Groźnie uderzał Ilkay Gundogan, ale został zablokowany przez przeciwnika.

2
1
1
2
15'

Posiadanie piłki:

Everton - 30 proc.

Manchester City - 70 proc.

1
1
1
12'

Nieudane podanie do Leroya Sane'a i grę od własnej bramki wznowi Jordan Pickford.

1
10'

Niezła akcja ekipy z Manchesteru została rozbita w okolicach pola karnego Evertonu.

1
7'

Dłużej przy piłce starają się utrzymać gospodarze, który rozgrywają atak pozycyjny na połowie rywala.

1
5'

Na spalonym znalazł się jeden z zawodników Man City.

1
1
1
3'

Leroy Sane huknął z 17. metra, ale minimalnie niecelnie.

1
1
1
3'

The Citizens atakowali prawym skrzydłem i wywalczyli rzut rożny.

1
1
1'

Potyczkę od środka boiska rozpoczęli goście.