59 950 - tylu widzów ogląda na żywo mecz West Ham United - Fulham FC.

1
1
90+1'

Gol! Strzelił Michail Antonio. Asystował mu Marko Arnautović.

West Ham United prowadzi już 3:1! Marko Arnautović dośrodkował miękko z spod linii końcowej, a Sergio Rico strzałem głową pokonał Michail Antonio.

20
11
8
5
5
87'

Minimalnie niecelnie nad bramką Fulham uderzył Declan Rice.

2
3
3
2
3
86'

Szybka akcja Młotów lewą flanką, lecz będzie tylko korner dla gospodarzy.

1
2
1
1
3
84'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Manuel Lanzini.

West Ham United
1
1
1
1
1
83'

Gospodarze próbowali przedrzeć się pod pole karne rywala lewym skrzydłem, ale bez powodzenia.

1
1
1
1
2
81'

Wolno swoją akcję ofensywną rozgrywają piłkarze Fulham FC, a czas płynie na korzyść WHU.

2
2
1
1
1
79'

W pułapkę ofsajdową złapany Aleksandar Mitrović.

1
1
1
1
1
78'

Celnie główkował Marko Arnautović, a po chwili piłkę złapał Sergio Rico.

2
2
1
2
1
77'

Marko Arnautović walczy, ale znów dopuścił się faulu.

2
2
1
1
1
75'
75'

Bardzo niecelnie z 18. metra huknął Michail Antonio.

2
2
3
2
1
73'

Rywala sfaulował Marko Arnautović, który pojawił się na boisku po przerwie.

2
2
1
2
1
71'

Młoty długo utrzymują się przy piłce, ale nie mogą przebić się przez zasieki obronne Fulham.

3
2
2
2
1
68'

Ryan Babel znalazł się na spalonym.

3
1
2
1
1
67'

Groźna akcja gości, ale Aleksandar Mitrović został uprzedzony przez rywala, a piłkę po chwili złapał Łukasz Fabiański.

7
2
2
1
1
66'

Z łatwością piłkę stracił Ryan Babel i z kolejnym atakiem ruszyli gospodarze.

2
2
1
1
1
64'
61'

Atakuje zespół West Ham United, który spycha Fulham FC do dość głębokiej defensywy.

3
3
4
2
2
58'

Javier Hernandez był faulowany i sędzia przyznał piłkę WHU.

3
2
2
3
3
56'

Na boisku walka na całego, ale brak ciekawych, składnych akcji z obdywu stron.

2
1
2
1
1
53'

Nieudana akcja przyjezdnych i grę od własnej bramki rozpocznie Łukasz Fabiański.

3
3
2
1
1
50'

Młoty spokojnie wymieniają podania na połowie Fulham.

3
2
1
1
1
48'

Prosta strata gości i aut dla West Hamu.

2
3
1
1
2
46'
46'
46'

Start drugiej odsłony spotkania West Ham United - Fulham FC.

7
5
3
2
1
45'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joe Bryan.

Fulham FC
2
1
4
1
2
42'

Już powstają memy z Javierem Hernandezem w roli głównej, który strzelił gola pomagając sobie ręką:

2
4
1
1
1
40'

Gol! Strzelił Issa Diop. Asystował mu Robert Snodgrass.

West Ham United wygrywa 2:1! Robert Snodgrass dokładnie dośrodkował z rzutu rożnego, a bramkę uderzeniem głową zdobył Issa Diop.

21
15
4
1
2
39'

Faulowany był Javier Hernandez i grę od rzutu wolnego rozpocznie West Ham UnitedŁukasz Fabiański od dłuższego czasu jest bezrobotny.

1
1
1
1
37'

Młoty wykonywały rzut rożny, ale nic nie wyszło z tego stałego fragmentu gry.

1
35'

Groźnie, ale niecelnie na bramkę przyjezdnych uderzył Javier Hernandez.

34'

Gospodarze długo utrzymują się przy piłce. Tym razem wznowią grę od wyrzutu futbolówki z autu.

1
32'

West Ham United złapał wiatr w żagle i szuka swojego drugiego trafienia podczas tej konfrontacji.

2
29'

Gol! Strzelił Javier Hernandez. Asystował mu Angelo Ogbonna.

West Ham United doprowadził do remisu, ale powtórki wykazały, ze Javier Hernandez pomógł sobie ręką przy zdobyciu tej bramki. Jednak nie ma VAR-u i gol uznany. WHU wykonywał rzut rożny. Angelo Ogbonna zgrał piłkę głową do Meksykanina, a ten posłał ją do siatki.

25
17
7
3
1
28'

Cały czas pod grą jest Tom Cairney, który napędza kolejne ataki Fulham FC.

26'

Tom Cairney próbował zagrywać do Babela, ale Holender nie doszedł do tego podania.

24'

Odważniej zaatakował West Ham United, co zmobilizowało kibiców do głośniejszego dopingu na Stadionie Olimpijskim.

1
1
23'

Sporo walki w środkowej strefie boiska. Przy piłce znajdują się piłkarze WHU.

1
1
1
21'

Celnie z dystansu uderzył Tom Cairney, a piłkę pewnie złapał Łukasz Fabiański.

1
20'

West Ham United od kilku minut ma przewagę optyczną, lecz nic z tego nie wynika.

1
18'

Gospodarze źle wykonywali rzut wolny, ale po chwili odzyskali futbolówkę.

1
17'

Dennis Odoi znakomicie rozbił atak w wykonaniu Młotów. Aktywny jest strzelec gola, Ryan Babel.

1
15'

Łukasz Fabiański złapał piłkę do centrze z lewej flanki i szybko rozpoczął akcję swojego zespołu.

2
2
1
14'

Gospodarze atakowali lewym skrzydłem, jednakże bezskutecznie. Po chwili zawodnicy WHU znów odzyskali piłkę.

1
1
1
12'

West Ham United wykonywał rzut rożny, ale nie był w stanie zagrozić bramce rywala.

2
10'

Posiadanie piłki:

West Ham United - 51 proc.

Fulham FC - 49 proc.

1
8'

Na razie lepiej prezentują się piłkarze Fulham FC, którzy ruszyli z akcją ofensywną.

2
2
7'

Groźna akcja Młotów, ale Javier Hernandez wywalczył tylko rzut rożny.

1
6'

Spokojnie kolejne podania na własnej połowie boiska wymieniają podopieczni trenera Claudio Ranieriego.

1
2
2
2
2
3'

Gol! Strzelił Ryan Babel. Asystował mu Ryan Sessegnon.

Fulham FC na prowadzeniu 1:0! Z lewego skrzydła po ziemi dośrodkował Ryan Sessegnon, a piłkę do bramki z kilku metrów wpakował Ryan Babel, który wykorzystał złe ustawienie obrońców gospodarzy.

7
3
4
13
14
3'

Długim wybiciem piłkę do gry wprowadził Łukasz Fabiański.

4
1
1'

Fatalny błąd defensywy WHU (źle, zbyt lekko piłkę do Fabiańskiego zagrywał Pablo Zabaleta). Po chwili Ryan Babel przegrał pojedynek sam na sam z Łukaszem Fabiańskim!

8
3
2
1
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.

2
2
czas Start meczu
20:14

WHU (33 pkt) zajmuje obecnie w tabeli Premier League 10. miejsce, zaś ekipa Fulham (17 pkt) jest przedostatnia (na 20 zespołów).

4
3
1
20:08

W podstawowym składzie West Hamu United znalazł się tradycyjnie Łukasz Fabiański.