0:0
Zakończony
Liverpool FC
90+3'

To już ostatnie sekundy. Liverpool nie wygra i straci pozycję lidera Premier League.

20
12
4
12
5
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

5
5
2
7
10
90'

W końcówce to Everton w ataku. Liverpool nie potrafi przedostać się pod bramkę gospodarzy.

7
5
2
6
4
88'

Dośrodkowanie na piąty metr, ale zabrakło uderzenia.

2
4
9
87'

Będzie rzut wolny dla Evertonu tuż przed polem karnym, a dokładnie w okolicach jego narożnika.

7
3
1
2
3
85'

Firmino uderzał z siedmiu metrów, piłkę zablokował obrońca. Goście w końcówce szukają zwycięskiej bramki.

6
4
4
1
84'

Liverpool. Schodzi: Sadio Mane. Wchodzi: Adam Lallana.

3
2
1
1
3
84'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Matip głową uderzył niecelnie.

2
1
3
83'

Bernard biegł z piłką, w ostatniej chwili wybił mu ją Virgil van Dijk.

4
2
1
1
2
79'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Fabinho.

5
4
2
3
78'

W ostatnich minutach to Everton częściej gościł pod polem karnym Liverpoolu.

3
1
7
3
75'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Andrew Robertson.

4
2
1
4
3
74'
73'

Richarlison dogrywał piłkę wzdłuż przedpola bramkowego, ale nikt nie wbił piłki do siatki.

2
1
1
2
71'

Liverpool w końcu przyspieszył, goście żwawiej poruszą się po boisku. Jednak wyraźnie swojego dnia nie ma Salah.

1
2
2
69'

Fabinho mógł z bliska wbić piłkę do bramki, ale niepotrzebnie ją przyjmował. Obrońcy zdołali w porę interweniować.

2
4
67'

Uderzał Richarlison, Alisson pewnie złapał dość anemiczny strzał.

2
1
1
65'

Mane na przedpolu jeszcze zgrywał piłkę, ale nie miał kto jej wbić do bramki.

1
1
3
64'

Liverpool ma coraz mniej czasu na zdobycie gola, który może dać wygraną i utrzymanie pozycji lidera.

2
1
4
63'
63'
59'

Everton. Schodzi: Theo Walcott. Wchodzi: Richarlison.

56'

Salah sam na sam z Pickfordem, wracający Keane zdołał wybić Egipcjaninowi piłkę tuż przed uderzeniem.

1
1
2
4
9
55'

Uderzał z pola karnego Origi. Piłka minęła bramkę Evertonu.

1
4
54'

Trent Alexander-Arnold uderzył z rzut wolnego. Nad murem, ale wprost w ręce dobrze ustawionego Pickforda.

1
2
1
52'

Dośrodkowanie z rogu, strzał głową  Dominica Calvert-Lewina obronił Alisson Pierwszy celny strzał Evertonu.

1
2
1
52'

Seamus Coleman dośrodkował z prawej strony, piłka została wybita na rzut rożny.

49'

Liverpool stara się grać szybciej. Na staraniach jak na razie wszystko się kończy.

2
1
1
2
46'

Wracamy do meczu!

2
2
1
1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

4
4
2
2
4
44'

Piłkarze grają, a na trybunach bardzo cicho i spokojnie. Nie czuć derbowej atmosfery.

2
2
3
3
2
42'

Zbliżamy się do przerwy. Derby jak na razie zawodzą. Niewiele się dzieje, jedna okazja Liverpoolu to stanowczo za mało.

2
3
2
3
2
39'

Theo Walcott urwał się obrońcy, wpadł z piłką w pole karne. Strzał był już jednak bardzo niecelny.

4
5
3
4
4
36'

Piłka pod bramką Evertonu. Origi sfaulował rywala i sędzia przerwał grę. Wciąż niewiele się dzieje.

2
3
2
3
2
33'

Liverpool z jedną szansą, Everton wciąż bez okazji bramkowej.

5
4
3
4
4
29'

Rozkręca się Liverpool. Zapędy gości przerwał sędzia, dopatrując się spalonego Mane.

6
5
2
2
3
28'

W końcu działo się! Salah sam na sam z Pikfordem, górą bramkarz. Poprawkę Hendersona zablokowal obrońca.

6
6
2
3
4
24'

Zaczynamy odczuwać małe rozczarowanie meczem. To mają być derby, a nie derbiki. Gdzie krew? Gdzie trzeszczące kości? Gdzie strzały? Gdzie ci mężczyźni?

6
8
3
5
3
21'

Gra toczy się w środku pola. Liverpool nie zamierza rzucać się do frontalnego ataku.

5
4
3
4
2
18'

Liverpool spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie. Everton czeka na błąd rywala.

6
4
3
4
2
15'

Dalekie dogranie do Salaha, Coleman zdążył wybić piłkę zawodnikowi gości. Po chwili Egipcjanin uderzył sprzed pola karnego, wprost w ręce bramkarza.

6
3
3
3
6
12'

Gorąco na przedpolu bramki Pickforda, bramkarz Evertonu był jednak czujny i złapał piłkę.

3
3
4
2
4
10'

Gylfi Sigurdsson dośrodkował z rzutu rożnego, ale efektem była... kontra Liverpoolu.

3
5
5
2
2
8'

Akcja Evertonu prawą stroną, Alisson pewnie złapał dośrodkowanie.

4
4
2
2
2
7'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Theo Walcott.

6
4
2
2
2
4'

Od początku przewaga Liverpoolu. Fani gospodarzy starają się deprymować gości, póki co bez skutku.

5
6
2
3
2
2'

Zagranie do Salaha, Egipcjanin jednak na spalonym.