1
4
90+1'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Pierre-Emerick Aubameyang! Płaski strzał obronił Lloris, dobitka też była nieskuteczna!

15
14
12
8
17
89'

Rzut karny dla Arsenalu! Sanchez faulował Aubameyanga.

13
8
3
5
5
87'

Sporo fauli w ostatnich minutach. Mamy dużo przerw.

3
4
1
1
1
84'

Żółtą kartkę otrzymał Fernando Llorente. Hiszpan zdzielił łokciem Koscielnego.

Tottenham Hotspur
4
2
1
1
1
82'

Kiepskie dośrodkowanie Mustafiego z prawej strony boiska.

3
2
1
2
1
79'
78'

Arsenal miał korner, ale nie zdołał oddać nawet strzału.

2
1
2
2
1
74'

Gol! Strzelił Harry Kane. 1:1! Anglik myli bramkarza i oddaje pewny strzał w róg bramki. Szkoda tylko, że tej "jedenastki" nie powinno być. Kolejny raz można napisać, że przydałby się VAR.

10
9
4
7
34
73'

Rzut karny dla Tottenhamu! Kane faulowany przez Mustafiego. To był jednak błąd sędziego, ponieważ Kane był na spalonym.

7
3
3
5
19
72'

Arsenal. Schodzi: Aaron Ramsey. Wchodzi: Mesut Oezil.

72'

Wyśmienite podanie Henricha Mchitarjana do Pierre-Emericka Aubameyanga, ale Gabończyk dał się dogonić. Mógł wyjść sam na sam z bramkarzem.

3
2
2
1
71'

Za chwilę trzecia zmiana Arsenalu. Na boisku zamelduje się Oezil.

5
4
2
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Danny Rose. Anglik korkami trafił w brzuch Leno. Przerwa w grze.

2
2
1
66'

Lamela przymierzył z 30 metrów, jednak obok bramki, a na dodatek Leno miał wszystko pod kontrolą.

4
2
2
66'

Tottenham nie może się zorganizować w drugiej połowie. Nie klei się gra Kogutom.

4
4
1
1
64'

Iwobi dryblował w polu karnym Tottenhamu i wywalczył korner.

4
3
1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Erik Lamela. Faulowany Xhaka.

3
1
1
61'

Pierre-Emerick Aubameyang zdecydował się na strzał sprzed pola karnego. Dobrze ustawiony Sanchez zablokował uderzenie.

5
4
1
1
59'

Tottenham. Schodzi: Victor Wanyama. Wchodzi: Erik Lamela.

58'

Żółtą kartkę otrzymał Henrich Mchitarjan. Faulowany Kane.

2
3
1
55'

Toby Alderweireld huknął z sześciu metrów, ale tylko w boczną siatkę.

2
1
3
1
2
55'

Chwilowa przerwa w grze. Problemy zdrowotne ma Sissoko.

1
3
1
53'

Co za wyborna okazja przed Lacazette'em! Niepilnowany na siódmym metrze chybił celu.

2
1
2
1
51'

Na razie niewiele się dzieje na początku drugiej połowy.

3
2
48'

Ramsey wścieka się na sędziego, ponieważ uważa, że to on był faulowany, a nie Trippier.

4
2
4
1
46'
46'

Początek drugiej połowy.

3
1
1
1
45'

Minuta doliczona.

5
3
1
44'

Co za interwencje Leno! Najpierw zatrzymał strzał Eriksena z kilku metrów, a później instynktownie dobitkę Sissoko.

5
4
4
1
41'

Kontra Arsenalu i z lewej strony zaatakował Alex Iwobi. Uderzenie Nigeryjczyka było celne, lecz za słabe, żeby pokonać Llorisa.

5
3
1
2
39'

Jan Vertonghen oddał niesygnalizowany strzał sprzed pola karnego, ale wyraźnie obok słupka.

2
2
2
1
38'

Korner dla Arsenalu, ale dośrodkowana piłka na piątym metrze padła łupem Llorisa.

3
4
2
2
1
35'

Zupełnie nieudany strzał głową Jana Vertonghena.

2
3
2
1
2
34'

Sędzia upomina Leno, że ten zbyt długo zwleka z wyprowadzeniem piłki.

1
2
3
2
2
31'

Płaski strzał Eriksena z 14 metrów przeleciał obok słupka Arsenalu.

4
3
3
4
2
28'

Tottenham zaczyna powoli zamykać Arsenal w okolicach pola karnego.

3
6
1
1
2
26'

Mustafi sfaulował przy linii Rose'a. Sędzia upomina Niemca.

5
2
1
1
1
24'

Piękny strzał głową Harry'ego Kane'a i piłka grzęźnie w okienku Arsenalu. Anglik był jednak na spalonym i dostrzegł to sędzia.

3
3
4
2
3
23'

Arsenal powoli zaczyna kraść cenne sekundy. Długo wznawia grę po aucie czy rzucie wolnym.

3
3
2
1
1
19'

Arsenal dobrze prezentuje się na Wembley. Tottenham na razie nie potrafi znaleźć sposobu na Kanonierów.

4
4
2
3
2
16'

Gol! Strzelił Aaron Ramsey. Asystował mu Alexandre Lacazette. 1:0 dla Arsenalu! Lacazette uciekł obrońcy, a następnie zagrał do Ramseya. Walijczyk wyszedł sam na sam z Llorisem, minął go i umieścił piłkę w siatce.

26
18
7
8
11
13'

Harry Kane powalony, gdy szarżował na bramkę Arsenalu. Sędzia nie dopatrzył się jednak faulu.

4
4
4
2
3
11'

Henrich Mchitarjan ładnie "nawinął" Victora Wanyamę, ale podanie było już beznadziejne.

5
3
3
1
2
7'

Wyrównany pojedynek na Wembley.

5
5
2
4'

Moussa Sissoko ostro zaatakował Lacazette'a. Francuz potrzebował pomocy medycznej, ale wraca na boisko.

5
2
2
2
2
2'

Wyśmienita okazja przed Arsenalem! Alexandre Lacazette skiksował na siódmym metrze i nieczysto trafił w piłkę.