Premier League: 30. kolejka
10 mar 2019 17:30
90+2'

Ashley Young nieźle dograł z prawej strony boiska. Głową uderzył Marcus Rashford, ale wprost w bramkarza.

6
2
1
4
1
90'

Sędzia doliczył pięć minut.

2
5
1
2
90'

Żółtą kartkę otrzymał Sead Kolasinac.

89'

Nieudane podanie Aarona Ramseya do Aleksa Iwobiego. Dogranie Walijczyka przeciął Ashley Young.

3
86'

Arsenal. Schodzi: Alexandre Lacazette. Wchodzi: Edward Nketiah.

2
83'

Nieudane wyprowadzenie piłki przez Luke'a Shawa. Następna dobra interwencja Sokratisa.

2
3
2
3
2
78'

Alexandre Lacazette złapany na spalonym.

6
1
1
1
1
77'

Arsenal. Schodzi: Mesut Oezil. Wchodzi: Alex Iwobi.

5
1
3
1
1

Żółtą kartkę otrzymał Paul Pogba. Faulowany Xhaka.

Manchester United
8
2
2
2
4
71'

Man Utd. Schodzi: Diogo Dalot. Wchodzi: Anthony Martial.

71'

Mogło być 3:0! Alexandre Lacazette odebrał piłkę Victorowi Lindelofowi i stanął oko w oko z Davidem de Geą. Francuz uderzył niecelnie.

11
8
1
4
6
69'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang.

Snajper Arsenalu pewnie wykorzystał rzut karny. Gabończyk uderzył płasko na lewą stronę.

37
17
9
12
26
68'

Francuski napastnik Arsenalu został przepchnięty w polu karnym przez Freda!

3
2
2
6
7
68'

Żółtą kartkę otrzymał Nemanja Matić.

4
1
2
2
68'

Alexandre Lacazette padł w polu karnym! Będzie jedenastka dla Arsenalu!

15
8
2
6
9
67'

Kolejna niezła interwencja Sokratisa. Grek czystym wślizgiem zatrzymał na granicy pola karnego Freda.

2
2
2
2
2
66'

Mesut Oezil był na prawej stronie boiska. Niemiec dostrzegł przed polem karnym Granita Xhakę. Szwajcar polował na drugiego gola i znowu uderzył z dystansu. Tym razem niecelnie.

1
1
1
1
1
65'

Dobra interwencja Bernda Leno. Niemiec uprzedził Marcusa Rashforda wychodzącego w polu karnym do podania Freda.

2
2
1
1
1
62'

Kontratak Kanonierów. Mesut Oezil zagrał na prawą stronę do Pierre'a-Emericka Aubameyanga. Gabończyk oddał strzał w polu karnym, ale piłka odbiła się od rywala.

1
4
2
2
2
62'

Fred dryblował, dryblował, aż przechytrzył rywali. Brazylijczyk wywalczył faul na połowie Arsenalu.

6
1
59'

Z rzutu wolnego uderzył Marcus Rashford. Piłka przeleciała obok dalszego słupka.

1
1
3
2
58'

Pierre-Emerick Aubameyang fauluje rywala przed własnym polem karnym. Czerwone Diabły będą miały niezłą okazję.

4
2
2
3
1
56'

Nieudany drybling Freda. Zawodnik Manchesteru United próbował przedrzeć się w pole karne rywali, bezskutecznie.

1
1
2
54'

Nieładne zachowanie Paul Pogba. Francuz pociągnął za głowę i przewrócił Aarona Ramseya, który chwilę wcześniej odebrał mu piłkę.

1
2
1
51'

Opatrywany przez medyków jest Laurent Koscielny .

1
1
1
1
1
50'

Romelu Lukaku stanął przed kolejną szansą! Znakomite podanie z kilku metrów od Marcusa Rashforda do Belga, który urwał się rywalom w polu karnym. Uderzył od razu, ale dobrze nogami broni Bernd Leno.

2
1
2
3
5
48'

Dobry drybling Alexandre'a Lacazette. Francuz uciekł kilku rywalom i podał do Pierre'a-Emericka Aubameyanga. Gabończyk odegrał do Francuza w pole karne, ale ten nieszczęśliwie się poślignął.

4
3
3
3
3
47'

Nemanja Matić wypuścił Romelu Lukaku. Napastnika przed polem karnym uprzedził Bernd Leno, który wyszedł spod własnej bramki.

2
2
2
2
2
46'

Pierwszy atak Czerwonych Diabłów w drugiej połowie. Diogo Dalot dośrodkował w pole karne z prawej strony. Sytuację wyjaśnił Sokratis i wybił piłkę.

3
1
1
1
2
46'

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce gospodarze.

2
45+4'

Granit Xhaka bezpardonowo odebrał piłkę Fredowi na połowie Manchesteru United.

4
2
2
2
4
45+2'

Marcus Rashford wrócił na boisko i już zdążył rozegrać atak z Paulem Pogbą. Francuz zagrał prostopadle na lewą stronę pola karnego, ale Anglik nie zdążył do piłki.

5
1
1
2
3
45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

2
2
2
2
2
45'

Bardzo sprawnie rozegrany atak Manchesteru United. Paul Pogba przerzucił piłkę na prawą stronę. Diogo Dalot wycofał do Marcusa Rashforda. Anglik nie miał najlepszego refleksu. Zdążył uprzedzić go Granit Xhaka. Piłkarze zderzyli się ze sobą i potrzebują pomocy medyków.

2
2
2
2
2
42'

Aaron Ramsey odebrał piłkę Ashley'owi Youngowi i zaczął kontratak. Walijczyk wypuścił na lewej flance Mesuta Oezila. Niemiec nie ustawił się odpowiednio i został złapany na spalonym.

2
2
3
1
2
41'

Marcus Rashford rozegrał piłkę z Luke'em Shaw na lewej stronie i dośrodkował w pole karne. Podanie Anglika przejęte przez rywali.

2
2
2
2
2
38'

Żółtą kartkę otrzymał Sokratis Papastathopoulos za faul na Pogbie.

4
3
1
1
2
36'

Szansa Romelu Lukaku! Belg przejął podanie od Rashforda, wyprzedził dwóch obrońców, a Bernd Leno padł na murawę. Napastnik trafił wprost w bramkarza!

4
5
3
6
7
35'

Pierre-Emerick Aubameyang wycofał piłkę do Alexandre'a Lacazette, który wcześniej długo holował piłkę. Francuz uderzył natychmiast, ale kilka centymetrów za dalszym słupkiem.

2
2
2
2
2
34'

Mesut Oezil złapany na spalonym na lewej stronie boiska.

3
3
1
1
1
31'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego wybite przez Mesuta Oezila. Piłkę przed polem karnym przejął Diogo Dalot i oddał niecelny strzał.

2
2
30'

Luke Shaw oszukał Ainsleya Maitlanda-Nilesa. Obrońca Arsenalu spóźnił się z interwencją i sfaulował rywala na lewej stronie przed polem karnym.

1
1
1
1
1
28'

Ależ to była akcja! Romelu Lukaku dośrodkował do Marcusa Rashforda. Piłkę w ostatniej chwili sprzed nosa sprzątnął napastnikowi Sokratis Papastathopoulos, ale sędzia nie uchwycił tego i nie przyznał Czerwonym Diabłom rzutu rożnego.

2
1
2
1
5
26'

Bardzo odważna próba Paula Pogby. Francuz oddał strzał z ponad 30 metrów, ale Bernd Leno spokojnie broni.

3
5
2
3
2
24'

Alexandre Lacazette zmylil Victora Lindelofa i uderzył z linii pola karnego. Piłka odbiła się od pleców Chrisa SmallingaDavid de Gea szybko rozpracował rozegranie rywali z rzutu rożnego.

7
2
1
1
1
23'

Dośrodkowanie Diogo Dalota wybite przez obrońców Arsenalu. Piłkę przejął Luke Shaw i podał na lewą stronę pola karnego do Marcusa Rashforda. Anglik obrócił się i oddał niecelny strzał.

1
2
22'

Odpowiedź Arsenalu. Ainsley Maitland-Niles wszedł w pole karne z prawej strony i dośrodkował do Aarona Ramseya. Walijczyk uderzył z pierwszej piłki, ale przestrzelił.

2
3
19'

Zawodnicy z Manchesteru obijają aluminium! Paul Pogba zagrał przed pole karne do Freda. Brazylijczyk oddał strzał i trafił w słupek!

7
7
10
4
14
17'

Ainsley Maitland-Niles dobrze interweniuje. Obrońca uprzedził we własnym polu karnym Marcus Rashford, który już przymierzał się do wykorzystania dośrodkowania z prawej strony boiska.

6
4
3
3
4
15'

Tym razem David de Gea na posterunku. Hiszpan uprzedził Pierre'a-Emericka Aubameyanga, który czekał na prostopadłe podanie.

2
4
2
12'

Gol! Strzelił Granit Xhaka. Asystował mu Alexandre Lacazette.

Znakomita odpowiedź gospodarzy, którzy rozgrywali piłkę na prawej stronie boiska. Stamtąd przed pole karne Lacazette dograł do Xhaki. Szwajcar uderzył z dystansu. Piłka zmieniła rotację i zmyliła Davida de Geę. 1:0 dla Arsenalu!

28
17
20
29
42
9'

Zagotowało się w polu karnym Arsenalu! Luke Shaw dośrodkował z lewej strony do Romelu Lukaku. Belg trafił z kilku metrów w poprzeczkę. Jego koledzy próbowali dobić, ale Bernd Leno jeszcze nie skapitulował!

12
9
13
9
12
8'

Pierre-Emerick Aubameyang nie odpuszcza. Tym razem napastnik Arsenalu uderzył z powietrza ze znacznego dystansu.

1
1
1
1
1
7'

I kolejny atak londyńczyków. Szybkie wyprowadzenie piłki, w pole karne wystartował Pierre-Emerick Aubameyang. Za Gabończykiem ruszył Chris Smalling. Anglik zepchnął rywala na lewą stronę pola karnego i zmusił go do błędu.

2
4'

Kanonierzy próbowali tym razem zagrozić po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. W końcu Pierre-Emerick Aubameyang postanowił uderzyć przewrotką, ale piłka przeleciała obok bramki.

4
3
3
2
3
3'

Pierwsza groźna akcja Arsenalu! Sead Kolasinac dośrodkował z lewej strony w pole karne. O krok od przejęcia piłki był Alexandre Lacazette. Francuz mógł otworzyć wynik!

2
2
2
1
4
1'

Czerwone Diabły nie nacieszyły się długo piłką. Przejęcie przez zawodników Arsenalu. Teraz inicjatywa po ich stronie.