Premier League: 32. kolejka
01 kwi 2019 21:00
90+3'

Henrich Mchitarjan uderzał z ok. 14 metrów. Piłka po nodze obrońcy ponad bramką wyszła na rzut rożny.

2
2
1
90+2'

Posiadanie piłki 70% do 30%. To mówi wszystko o przebiegu spotkania.

3
1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
89'

Arsenal już na dużym luzie, szyka trzeciej bramki.

3
2
86'

Piłka w bramce Dubravki po strzale Lacazette'a. Sędzia uznał, że Francuz sfaulował bramkarza i gola nie ma.

1
1
2
1
84'
83'

Gol! Strzelił Alexandre Lacazette. Asystował mu Pierre-Emerick Aubameyang. Już po meczu! Aubameyang głową do Lacazette'a, który wykorzystał bierność obrońcy i w sytuacji sam na sam przelobował bramkarza. 2:0!

80'

Sung-Yueng Ki uderzył z dystansu, pomylił się o metr.

1
77'

Newcastle. Schodzi: Ayoze Perez. Wchodzi: Yoshinori Muto.

wchodzi Wchodzi
#0
schodzi Schodzi
#0
1
75'

Newcastle. Schodzi: Matt Ritchie. Wchodzi: Kenedy.

#0
#0
1
73'

Mocny strzał z pola karnego oddał Pierre-Emerick Aubameyang, Dubravka zdołał odbić piłkę!

1
1
73'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sead Kolasinac.

1
1
68'

Pierre-Emerick Aubameyang dogrywał z prawej strony do Lacazette'a, szybszy Dubravka.

1
67'

Arsenal. Schodzi: Aaron Ramsey. Wchodzi: Mohamed Elneny.

67'

Newcastle. Schodzi: Isaac Hayden. Wchodzi: Sung-Yueng Ki.

#0
#0
2
1
1
66'

Usiadł na murawie Ramsey. Już jest przy nim znachor, który kontaktuje się z bazą. Będzie zmiana.

1
1
1
1
64'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową ponad bramką uderzył Sokratis Papastathopoulos.

1
64'

Domagali się gospodarze podyktowania rzutu karnego za zagranie ręką. Nie mieli racji, to był przypadek.

1
1
59'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nacho Monreal.

1
55'

Oezil zagrywał wzdłuż pola bramkowego, piłkę wybił obrońca.

1
1
1
54'

Arsenal już w komplecie, ale czy wkrótce nie dojdzie do zmiany?

1
52'

Problemy z nogą ma Ainsley Maitland-Niles. To problemy z kolanem.

1
51'

Newcastle stara się grać aktywniej w ofensywie, wciąż jednak więcej do powiedzenia mają Kanonierzy.

1
1
48'

Trzykrotnie goście wybijali piłkę z pola karnego, w końcu udało im się to skutecznie.

1
1
1
46'

Wracamy do gry!

2
1
45+1'

Świetna akcja Arsenalu. Strzał Lacazette'a sprzed linii bramkowej wybił Ritchie!

1
1
1
45'

Sędzia doliczył minutę do 1. połowy.

2
1
42'

Obraz gry nie ulega zmianom. Arsenal cały czas przy piłce, Newcastle już od wielu minut nie gościł pod bramką gospdoarzy.

2
3
39'

Oezli do Kolasinaca, który niepotrzebnie dogrywał do Iwobiego. Piłkę przechwycił Martin Dubravka!

1
2
1
35'

Arsenal po objęciu prowadzenia ma więcej miejsca do rozgrywania akcji. Newcastle nie potrafi przedostać się pod bramkę Kanonierów.

4
3
32'

Z pola karnego strzelał Rondon. Piłka leciała na aut bramkowy, Leno dla pewności wybił ją na rzut rożny.

1
3
1
1
2
30'

Gol! Strzelił Aaron Ramsey. Ramsey rozpoczął akcję i sam ją sfinalizował. Piłka do zawodnika Arsenalu dotarła dość przypadkowo, przyjmował ją w polu karnym Lacazette, ale odbił ją obrońca. Ramsey uderzył płasko, od słupka do bramki.

20
16
2
4
3
28'

Cały czas czekamy na groźniejsze okazje. Arenal powoli kruszy skałę.

3
4
25'

Mogło być groźnie pod bramką Newcastle, Lacazette jednak nie oddał uderzenia na bramkę gości.

1
1
2
2
23'

Wciąż sporo walki w środku pola, Arsenal przeważa. Wciąż jednak gospodarze bez okazji bramkowej.

3
1
1
2
19'

Optyczna przewaga gospodarzy, z której jak na razie nic nie wynika. Punkt zadowala zespół Newcastle.

2
1
3
1
16'

Mogło być groźnie pod bramką Arsenalu, dobrze interweniowała defensywa gospodarzy.

8
2
2
13'

Piłka w bramce gości po strzale Kolasinaca, po dograniu z rogu. Sędzia dopatrzył się faulu w ataku Sokratisa.

3
3
1
6
12'

Alexandre Lacazette urwał się obrońcy, wywalczył jedynie rzut rożny.

4
2
4
1
1
10'

Już ponad 1/10 meczu za nami. Czekamy na większe emocje. Wciąż niewiele dzieje się pod bramkami.

5
4
2
1
4
7'

Goście nie pozostowiają Kanonierom zbyt wiele miejsca do konstruowania akcji.

3
3
1
4
4'

Akcja gospodarzy prawą stroną, dobrze zareagowała defensywa Newcastle. Ainsley Maitland-Niles nie zdołał przedostać się w pole karne.