4
5
8
74'

Co za zamieszanie w polu karnym Wolverhampton! Patricio kapitalnie obronił strzał Yoshidy.

1
2
71'

Gol! Strzelił Shane Long. Asystował mu Maya Yoshida. 3:1! Japończyk przypadkowo zagrał na piąty metr do niepilnowanego Longa, który strącił tylko piłkę obok Patricio.

Southampton FC
10
3
2
70'

Wolves. Schodzi: Ruben Neves. Wchodzi: Morgan Gibbs White.

wchodzi Wchodzi
Morgan Gibbs White #17
schodzi Schodzi
1
1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Ryan Bertrand.

2
64'

Brawo Bednarek. Jota szarżował, ale trafił na skałę w postaci Polaka i ten odebrał mu piłkę.

4
3
1
63'

Southampton chciało wyjść z kontrą, jednak Valery zagrał niedokładnie.

1
61'

Southampton. Schodzi: Joshua Sims. Wchodzi: Oriol Romeu.

61'

Southampton. Schodzi: Danny Ings. Wchodzi: Shane Long.

60'

Wolves. Schodzi: Matt Doherty. Wchodzi: Adama Traore.

58'

Redmond rozpędzał się środkiem boiska, ale szybko odebrano mu piłkę.

55'

Sporo rwanej gry w ostatnich minutach meczu.

53'

I kolejny raz dobrze ustawiony Bednarek. Polak świetnie czyta grę.

3
1
52'

Bednarek dobrze ustawiony i głową wybił piłkę.

3
2
51'

Bednarek nie patyczkował się i przy linii bocznej po prostu wykopał piłkę na 50 rząd na trybunach.

3
1
47'

Jota miał sporo miejsca w polu karnym, dwukrotnie markował strzał. W końcu uderzył wysoko nad poprzeczką.

1
1
46'

Jota dwukrotnie ograł Bednarka. Ten ostatecznie sfaulował rywala.

1
46'

Początek drugiej połowy.

45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Raul Jimenez. Faul w środkowej strefie boiska.

Wolverhampton Wanderers
1
45'

Dwie minuty doliczone.

42'

"Świeca" w pole karne Southampton i to była bułka z masłem dla Gunna.

39'

Żółtą kartkę otrzymał Joao Moutinho. Faulowany Redmond.

1
38'

Southampton znów się cofnęło. Wilki w ataku pozycyjnym.

35'

Korner dla Wilków, jednak Jan Bednarek dobrze interweniował.

2
1
1
1
1
32'

Kolejna wyśmienita okazja dla Świętych! Ings pięknie podał do Simsa, ale on w sytuacji sam na sam z bramkarzem uderzył obok słupka.

31'

Powinno być 3:1! Sims zamiast podawać do niepilnowanego Ingsa to strzelił obok słupka.

1
1
30'

Gol! Strzelił Nathan Redmond. Asystował mu Danny Ings. 2:1 dla Southampton! Piękna akcja gospodarzy. Ings idealnie zagrał do Redmonda, który miał przed sobą tylko bramkarza. Podciął futbolówkę nad Patricio i ma już dublet na koncie.

6
4
1
28'

Gol! Strzelił Willy Boly. Asystował mu Joao Moutinho. 1:1! Dośrodkowanie z rzutu rożnego i bardzo wysoko wyskoczył Boly, dużo wyżej niż Bednarek, i głową wpakował piłkę do siatki.

4
1
2
2
25'

Przerwa w grze. Problemy zdrowotne ma Nathan Redmond.

1
23'

Mecz wyrównał się. Sporo gry w środkowej strefie boiska w ostatnich minutach.

19'

Indywidualna akcja Jimeneza, defensorzy Świętych nie byli w stanie zatrzymać go. Jego płaski strzał z 16 metrów złapał Gunn.

18'

Kompletnie niecelny strzał Saissa z około 30 metrów.

15'

Redmond przymierzył z 18 metrów, ale dobrze ustawiony bramkarz Wolverhampton pewnie złapał piłkę.

13'

Bednarek świetnie ustawiony. Polak przeciął podanie 30 metrów od własnej bramki.

1
1
1
1
10'

To była niemal setka dla Wilków! Po rzucie wolnym Leander Dendoncker uderzył tuż obok słupka. Całe szczęście, że gol nie padł, ponieważ Belg był na metrowym spalonym czego nie zauważył sędzia.

1
9'

Próba prostopadłego podania do Simsa, jednak tym razem goście byli dobrze ustawieni.

7'

Matt Doherty wpadł w pole karne, dużo było rywali obok niego i piłkarze Świętych zdołali zablokować go.

5'

Kolejne minuty dla Southampton. Święci kontrolują przebieg meczu.

2'

Gol! Strzelił Nathan Redmond. Asystował mu Joshua Sims. 1:0 dla Southampton! Sims urwał się prawą flanką, zagrał na czwarty metr, gdzie Redmond wyprzedził defensora i wpakował piłkę pod poprzeczkę.