Strzał z pola karnego Janssena, Fabiański pewnie złapał piłkę.

6
1
2
90+2'

Już tylko niewiele ponad 120 sekund mają Koguty na doprowadzenie do remisu. West Ham dobrze się broni.

8
2
2
1
3
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

6
4
2
3
3
90'

Groźnie pod bramką Mlótów, dobrze interweniował Fabiański. Po chwili, po drugiej stronie, strzału nie zdołał oddać Antonio.

3
2
1
1
5
89'

Llorente zagrywał piłkę wzdłuż pola bramkowego. Nikt jednak nie był w stanie wbić jej do bramki.

2
1
88'

Sporo ryzykują gracze Tottenhamu, co starają się wykorzystać rywale wyprowdzając kontry.

4
1
1
1
86'

Ależ rajd Diopa. Będąc w polu karnym, w sytuacji sam na sam z Llorisem, zbyt wcześnie uderzył. Francuz zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

2
2
3
3
4
86'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za grę na czas otrzymał Ryan Fredericks.

West Ham United
3
85'
ZMIANA

West Ham. Schodzi: Mark Noble. Wchodzi: Angelo Ogbonna.

85'
ZMIANA

Tottenham. Schodzi: Dele Alli. Wchodzi: Victor Wanyama.

84'

Dele Alli do Llorente, Hiszpan głową nie doszedł do piłki.

1
1
1
1
1
82'

Sam naprzeciwko Llorisa wyszedł Antonio, górą jednak Francuz, który nogą wybił piłkę na rzut rożny.

1
3
1
4
80'
ZMIANA
79'

Strzał Arnautovicia był celny, jednak zbyt słaby, aby zaskoczyć Llorisa.

1
1
4
5
77'
ZMIANA

Tottenham. Schodzi: Danny Rose. Wchodzi: Vincent Janssen.

77'
ZMIANA
75'

Akcja Tottenhamu przerwana, na spalonym Llorente.

2
74'

Niebezpiecznie przed bramką Fabiańskiego. Fredericks uratował zespół Młotów, a chwilę później Polak złapał piłkę.

6
3
1
72'

Póki co niewiele wskazuje na to, aby w najbliższych minutach Tottenham miał doprowadzić do wyrównania.

2
2
2
2
komentarz

69'

West Ham wciąż na połowie Tottenhamu. Gospodarze wciąż dość niemrawi w ofensywie.

3
3
1
3
67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michail Antonio. Asystował mu Marko Arnautović. Arnautović dograł z prawej strony, piłkę przejął Antonio i uderzył obok Llorisa. 0:1!

22
13
6
1
5
66'
ZMIANA
63'

West Ham na moment oddał inicjatywę gospodarzom, teraz jednak ponownie Młoty na polowie Tottenhamu.

2
2
2
60'

Z rzutu wolnego uderzył Eriksen, trafił w mur.

4
4
1
1
58'

Tottenham w końcu zdecydowanie ruszył do ataku. Trudne chwile przed Fabiańskim.

1
1
1
3
4
55'

W końcu groźna akcja Kogutów. Dośrodkował Dele Alli, piłkę w ostatnim momencie zdołal wybić obrońca Młotów. Fabiański mógł mieć duże problemy.

4
1
1
1
1
53'

Rzut wolny dla gości. Dośrodkowanie w pole karne, pod bramką Llorisa powstało małe zamieszanie, ale nikt nie zdołał oddać celnego uderzenia.

2
2
4
50'

Ponownie West Ham. Sprzed pola karnego wprost w ręce Llorisa uderzył Arnautović.