Piłka w bramce Chelsea, ale gola nie ma. Sędzia odgwizdał spalonego.

Watford. Schodzi: Troy Deeney. Wchodzi: Andre Gray.

83'
ZMIANA

Watford. Schodzi: Gerard Deulofeu. Wchodzi: Isaac Success.

82'

Chelsea prowadzi, Chelsea ma w pamięci czwartkowy mecz Ligi Europy z Eintrachtem. Gospodarze już oszczędzają siły.

4
1
79'
ZMIANA
77'

Odpowiedź Watfordu, strzał oddał Troy Deeney, ale w bramkę Chelsea nie trafił.

1
75'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gonzalo Higuain. Asystował mu Pedro Rodriguez. Szybka akcja Chelsea, Pedro do Higuaina, który podwyższył prowadzenie gospodarzy. 3:0!

13
7
3
2
3
73'

Nie zmienia się obraz gry, gospodarze mają spotkanie pod kontrolą

1
1
70'

Niewiele wskazuje na to, aby Watford był w stanie zmienić wynik meczu. Chelsea kontroluje spotkanie.

3
2
67'
ZMIANA

Watford. Schodzi: Nathaniel Chalobah. Wchodzi: Tom Cleverley.

65'

Szukają gospodarze kontaktowego gola. Obrona Chelsea nie popełnia jednak błędów.

2
2
62'

Groźny strzał oddał Higuain, piłkę spod poprzeczki wybił Foster. Mogło być 3:0!

1
1
komentarz

58'

Uderzał Pedro Rodriguez, piłka poszybowała wprost w ręce Fostera.

1
56'

Starali się zagrozić Chelsea goście. Strzał Deulofeu poszybował jednak obok bramki.

54'

Chelsea panuje na boisko, Watford po stracie dwóch goli w krótkim czasie nie potrafi się pozbierać.

3
3
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił David Luiz. Asystował mu Eden Hazard. Drugi cios zadali gospodarze! Z rzutu rożnego dośrodkował Hazard, głową na 2:0 trafił David Luiz.

15
11
2
2
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ruben Loftus-Cheek. Asystował mu Eden Hazard. Z prawej strony pola karnego dośrodkował Hazard, do piłki doszedł Loftus-Cheek i głową pokonał Fostera. 1:0!

17
12
2
3
3
48'

Od początku drugiej połowy aktywni w ofensywie gospodarze. Strzał Hazarda, pewnie w bramce Watfrodu interweniował Foster.