1
90+1'

Huddersfield. Schodzi: Isaac Mbenza. Wchodzi: Adama Diakhaby.

88'

POPRZECZKA! Techniczny strzał Pogby z 16 metrów i gospodarzy uratowała poprzeczka.

1
2
1
2
88'

Bardzo silny strzał Chonga z ostrego kąta i bramkarz zdołał obronić jego uderzenie.

5
86'

Niby kilka minut do końca regulaminowego czasu, ale sędzia z pewnością doliczy 7, 8 albo i nawet 9 minut.

3
83'

Man Utd. Schodzi: Victor Lindelof. Wchodzi: Diogo Dalot.

79'

Kontra Huddersfield Town i Mbenza wywalczył korner dla gospodarzy.

1
1
1
76'

Przerwa w grze. Problemy zdrowotne ma Scott McTominay.

1
2
3
73'

Wyśmienita okazja przed Rashfordem po podaniu Maty. Anglik spudłował z 15 metrów.

1
1
1
70'

Phil Jones źle dołożył nogę do piłki na siódmym metrze i uderzył nad poprzeczką.

1
69'

Kompletnie nieudane dośrodkowanie Pogby. Francuz gra dzisiaj bardzo słabo.

1
1
66'

Dopiero teraz wznowiliśmy grę.

2
2
62'

Przerwa w grze, ponieważ... Mbenza kopnął w chorągiewkę i złamał ją. Czekamy na nową.

1
5
1
2
60'

Gol! Strzelił Isaac Mbenza. Asystował mu Jonas Loessl. 1:1! Po rzucie rożnym Loessl wykopał piłkę na połowę Man Utd, gdzie błąd popełnił Shaw. Mbenza znalazł się oko w oko z bramkarzem i płaskim strzałem pokonał de Geę.

8
5
4
7
12
56'

Kolejna szansa przed Man Utd. Tym razem z 16 metrów obok bramki uderzył Paul Pogba.

1
4
56'

Zupełnie nieudany strzał Herrery z 30 metrów.

1
54'

Man Utd. Schodzi: Alexis Sanchez. Wchodzi: Tahith Chong. Kontuzja Chilijczyka.

wchodzi Wchodzi
Tahith Chong #44
schodzi Schodzi
2
53'

Man Utd. Schodzi: Nemanja Matić. Wchodzi: Ander Herrera.

52'

Grant wpadł w pole karne MU. Przełożył sobie piłkę na lewą nogę, ale strzał z 14 metrów powędrował nad poprzeczką.

51'

Dalekie wyjście Davida de Gei i Hiszpan wybił piłkę na aut.

1
49'

Dośrodkowanie Alexisa Sancheza w pole karne, jednak dobrze ustawiona defensywa Hudds wybiła piłkę.

1
46'

Huddersfield. Schodzi: Erik Durm. Wchodzi: Tom Smith.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Dwie minuty doliczone.

1
1
1
1
1
45'

Przerwa w grze. Problemy zdrowotne ma Marcus Rashford.

1
1
1
1
1
42'

POPRZECZKA uratowała Hudds po strzale głową Pogby z siedmiu metrów.

1
1
1
2
5
39'

Powinien być remis! Grant z jedenastu metrów uderzył płasko, ale de Gea nogą sparował piłkę.

3
1
1
1
1
36'

Rashford nie zdołał uprzedzić bramkarza na piątym metrze.

1
1
1
2
2
33'

Żółtą kartkę otrzymał Phil Jones. Faul przy linii bocznej.

Manchester United
1
1
1
1
2
31'

Rzut wolny dla Huddersfield, ale po strzale piłka odbiła się od Maticia i wyszła na korner.

2
1
1
1
1
28'

Ofensywna akcja Huddersfield, ale sędzia użył gwizdka. Uznał, że Grant faulował w ofensywie.

1
1
1
1
1
25'

Mogło być 2:0, ale strzał Maty z 17 metrów przeleciał tuż obok słupka.

1
4
24'

Leciutki strzał Bacuny z 25 metrów, ale obok bramki Man Utd.

1
1
21'

Huddersfield Town gra ambitnie, ale to za mało. Wyraźnie brakuje im umiejętności. Nic dziwnego, że drużyna zdobyła tylko 14 punktów w całym sezonie.

17'

Man Utd prowadzi, ale wyraźnie spieszy się zawodnikom Czerwonych Diabłów. Nie zadowala ich jednobramkowe prowadzenie.

13'

Kolejne minuty dla Man Utd. Huddersfield ma problemy, żeby wyjść z własnej połowy.

10'

Jonas Loessl teraz dobrze wyszedł poza własne pole karne i uprzedził Rashforda.

8'

Gol! Strzelił Scott McTominay. 1:0 dla Man Utd! Niezbyt mocny strzał z 14 metrów - na dodatek leciał wprost w bramkarza, ale ten nie zdołał go sparować.