5
9
11
87'

Powinno być 1:1! Dogranie do Iheanacho, który spudłował z szesnastu metrów. To powinien być gol!

13
14
5
51
26
86'
ZMIANA

Man City. Schodzi: Sergio Aguero. Wchodzi: Gabriel Jesus.

85'
ZMIANA
83'

Piłka trafiła przed polem karnym do Bernardo Silvy, strzał poszybował metr ponad bramką.

7
6
4
7
11
80'
ZMIANA
78'

Manchester City na połowie Leicester. Gospodarze długo wymieniają podania, a czas płynie. To już jednak miejscowych nie martwi.

8
4
3
3
5
75'
ZMIANA
74'

Marc Albrighton uderzył sprzed pola karnego, wprost w bramkarza.

2
73'

Ożywili się goście. Leicester nie zamierza przegrać bez walki. Zapowiada się pasjonująca końcówka.

20
7
3
6
9
70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Vincent Kompany. Cóż za strzał z ok. 35 metrów oddał Kompany! Belg trafił w same "widły". Schmeichel nie miał szans na obronę tego uderzenia! 1:0!

93
55
28
48
121
69'

Schmeichel kapitalnie interweniował nogą odbijają strzał z pięciu metrów Aguero! Nieprawdopodobna interwencja Duńczyka!

31
23
12
6
9
66'

Coraz mniej czasu na zdobycie gola mają gospodarze. Ich akcje wyglądają groźnie, brakuje jednak wykończenia.

24
22
5
7
8
63'

Wyjście Lisów, Maguire przeprowadził rajd, podał do Maddisona, ten mógł jeszcze zagrywać do partnera, ale uderzył. Tuż obok słupka!

18
8
6
9
2
62'

Jedno z nielicznych wyjść gości, akcja Leicester zakończyła się jednak przed polem karnym City.

13
5
2
9
3
60'

Sterling padł w polu karnym gości, sędzia nakazał grać dalej.

20
13
4
7
9
58'

Trwa ostrzał bramki Lisów, sprzed pola karnego uderzył Ilkay Gundogan, minimalnie niecelnie.

7
5
2
5
11
56'
ZMIANA

Man City. Schodzi: Phil Foden. Wchodzi: Leroy Sane.

20
11
4
6
5
54'

Płasko sprzed pola karnego uderzał Sterling, piłka minęła bramkę.

13
5
3
6
3
53'

Strzał Bernardo, piłka poszybowała ponad poprzeczką. City ma jeszcze sporo czasu, ale nerwy odgrywają sporą rolę.

7
2
2
1
1
52'

Sterling miał świetną okazję do oddania strzału, ale spudłował niemiłosiernie! W bramce źle zachował się chwilę wcześniej Schmeichel.

3
2
3
5
6
52'

Będzie siódmy rzut rożny dla City. Goście z kornera jeszcze piłki nie dogrywali.

4
5
3
3
3
48'

Mocno, ale wyraźnie niecelnie uderzył Bernardo. Gospodarze starają się przejąć inicjatywę.

8
4
2
2
5
46'

David Silva ostro potraktował rywala. Zawodnik City drugiej kartki w meczu nie otrzymał.