Liga Mistrzów: I runda eliminacyjna, rewanże

8
10
89'

Gol! Strzelił Carlitos. Asystował mu Miroslav Radović.

Wieczór debiutanckich goli w Warszawie! Mnóstwo przestrzeni mieli gospodarze na połowie przeciwnika i wreszcie wymierzyli za to karę. 3:0 dla Legii po strzale Carlitosa, który wymanewrował defensora i przymierzył po podaniu Miroslava Radovicia. Pierwsze trafienie Hiszpana w barwach mistrza Polski stało się faktem.

136
60
20
12
16
86'

Na potwierdzenie kontratak zespołu ze stolicy Polski, który w pewnym momencie stracił płynność i zakończył się niecelnym strzałem Cafu.

6
4
5
4
3
85'

Pięć minut do końca regulaminowego czasu. Gospodarze mają trzy gole przewagi w dwumeczu i awans w kieszeni. Czekają oni na przeciwników na własnej połowie i od czasu do czasu niebezpiecznie atakują.

5
1
4
2
5
82'

Szybki wypad podopiecznych Deana Klafuricia zakończony nieudanym przyjęciem Miroslava Radovicia. Na dodatek sędzia asystent zasygnalizował spalonego, dlatego końcówka akcji nie miała znaczenia.

5
2
4
1
1
79'

Cork City. Schodzi: Steven Beattie. Wchodzi: Danny Kane.

3
79'

Cork City. Schodzi: Barry McNamee. Wchodzi: Kieran Sadlier.

2
78'

Cork City. Schodzi: Graham Cummins. Wchodzi: Josh O'Hanlon.

3
77'

Po podaniu Cafu nieco zdezorientowany Marko Vesović nie zdołał pokonać bramkarza. Peter Cherrie spodziewał się uderzenia między nogami i sparował piłkę na korner.

7
7
6
4
5
75'

Bramka Miroslava Radovicia zadedykowana Arkadiuszowi Malarzowi, za którym trudny moment w życiu osobistym.

18
7
9
4
4
73'

Gol! Strzelił Miroslav Radović.

Po uprzednim zmyleniu golkipera Cork City doświadczony piłkarz huknął w odsłonięty róg bramki z rzutu karnego. Miroslav Radović udokumentował przewagę stołecznego zespołu golem na 2:0!

93
57
15
20
26
72'

Rzut karny dla Legii Warszawa po faulu na Miroslavie Radoviciu. Przewinił Conor McCormack blisko narożnika pola karnego.

16
15
8
6
9
71'

Piąstkowanie Arkadiusza Malarza po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Po interwencji doświadczonego bramkarza udało się wygrać walkę o piłkę Legionistom grającym w polu.

4
4
2
3
4
69'
68'

Coś kombinuje Cork City, ale jego akcje nie kończą się celnymi strzałami, więc trudno myśleć o wyrównaniu.

2
3
2
3
3
65'

Żółtą kartkę otrzymał Inaki Astiz za przytrzymanie przeciwnika.

Legia Warszawa
5
4
4
3
7
65'

Jose Kante ma już debiutanckiego gola w barwach Legii Warszawa. Spróbuje również trafić do bramki Carlitos.

15
8
3
2
4
64'

Legia. Schodzi: Jose Kante. Wchodzi: Carlitos.

12
18
4
4
5
63'

Powoli mija czas przy Łazienkowskiej. Legia Warszawa jest lepsza od przeciwnika i niewiele wskazuje, że przydarzy się jej jakaś katastrofa.

3
6
2
2
3
60'

Niezłe rozegranie rzutu wolnego. Dopiero ostatnie podanie, które miało poprzedzić uderzenie, zostało zatrzymane przez zawodników w zielonych strojach.

3
1
1
3
59'

Marko Vesović sfaulowany blisko narożnika pola karnego. Legia Warszawa ma szansę na podwojenie przewagi w rewanżu z rzutu wolnego.

8
2
2
1
1
57'

Po strzale Cafu z dystansu rykoszet, który akurat pomógł bramkarzowi przyjezdnych. Futbolówka nabrała poślizgu, ale jednocześnie zwolniła, dzięki czemu jej złapanie nie było skomplikowane.

2
1
2
3
3
54'

Jose Kante wybiegł sam na sam z bramkarzem, ale nie potrafił go wymanewrować. W świetnym momencie rzucił się pod nogi napastnika Peter Cherrie. Druga zmarnowana szansa gospodarzy w ostatnich minutach.

4
3
4
5
5
52'

Po dośrodkowaniu Krzysztofa Mączyńskiego z rzutu rożnego główkował w światło bramki Mateusz Wieteska. Zapachniało drugim golem Legii Warszawa. Drogę do siatki zasłonił własnym ciałem defensor Cork City!

2
2
1
1
1
50'

Adam Hlousek zablokował na lewej stronie boiska Stevena Beattiego. Po interwencji defensora Legii Warszawa zaatakowali jego bardziej ofensywni kompani. Efektem akcji korner.

1
1
1
1
2
48'

Ruszyli do przodu Irlandczycy, którzy nie mają już wiele do stracenia w tej rywalizacji. Mają jednak problem ze stwarzaniem stuprocentowych sytuacji podbramkowych.

3
3
4
3
3
46'

Na początek drugiej części nieodpowiedzialne podanie Williama Remy'ego do Arkadiusza Malarza. Nie poradził sobie z piłką doświadczony bramkarz i miał szczęście, że Karl Sheppard nie potrafił wymierzyć kary w postaci strzału do bramki.

5
4
3
3
3
46'

Piłka ponownie w grze.

2
1
1
1
46'
Czy Cork City wyrówna po przerwie?
8
3
3
3
6
45'

Doliczona minuta.

5
3
1
1
2
44'

Po wrzutce Krzysztofa Mączyńskiego z rzutu wolnego gwizdek sędziego, który uznał, że Miroslav Radović faulował opiekującego się nim defensora.

3
3
6
1
8
43'

Jose Kante wyglądał w swoim ostatnim dryblingu ociężale jak pociąg towarowy. Poradzili sobie dwaj obrońcy w zielonych koszulkach.

9
5
2
3
7
42'

Arkadiusz Malarz musiał interweniować już trzy razy poza własnym polem karnym. Plus za czujność dla bramkarza, minus dla obrońców za wzniecanie niepotrzebnych pożarów.

6
4
6
3
4
40'

Jose Kante przybliżył mistrza Polski do awansu.

5
3
4
6
8
38'

Cafu ma z kolei ochotę na dołożenie gola do asysty. Mocny i płaski strzał pomocnika zza pola karnego. Nie kapituluje po próbach z dystansu Peter Cherrie.

7
3
3
2
2
36'

Jose Kante nabrał apetytu na kolejnego gola. Po podaniu Dominika Nagiego do napastnika Legii Warszawa ten zdecydował się na uderzenie z dystansu obok bramki Cork City.

7
3
2
2
35'

Piłka wybita poza boisko po głębokiej wrzutce Michała Kucharczyka. Legia Warszawa ma możliwość szybkiego ponowienia ataku po wrzucie z autu.

5
2
2
3
3
33'

Nie będzie w tym meczu dogrywki. Irlandczycy potrzebują dwóch goli do awansu. Właśnie oni byli przed momentem na obrzeżach pola karnego przeciwnika.

3
1
3
2
2
32'

Jose Kante rozpoczął strzelanie w rewanżu z City!

18
3
2
5
7
30'

Mogło być błyskawiczne wyrównanie. Potężne uderzenie zawodnika z Cork nieopodal spojenia słupka z poprzeczką. Arkadiusz Malarz mógł nie sięgnąć tej piłki, gdyby zmierzała w światło bramki.

7
5
11
7
5
27'

Gol! Strzelił Jose Kante. Asystował mu Cafu.

Pierwsza bramka w tym meczu i premierowa Jose Kante po transferze do Legii Warszawa. Po crossowym podaniu Mateusza Wieteski świetnie zachował się Cafu i pomimo obecności defensora oraz bramkarza odegrał piłkę w środek pola karnego do osamotnionego Jose Kante. Napastnik nie miał trudnego zadania. Pozostało mu skierować futbolówkę do opuszczonej bramki. Legia na prowadzeniu!

Asysta:
145
56
19
26
42
26'

Steven Beattie próbował zainicjować atak Cork City. Natychmiast podbiegł do niego Michał Kucharczyk i zablokował długie podanie. Piłka nadal w posiadaniu gości, ale wszyscy Legioniści zdążyli się już kilkakrotnie ustawić.

3
2
2
1
1
24'

Sędzia asystent zasygnalizował spalonego, a zawodnikowi Cork City już przebiegało przez głowę sto myśli jak wygrać pojedynek z Arkadiuszem Malarzem.

2
3
4
2
4
22'

Po wspomnianym faulu Michała Kucharczyka zbyt głębokie dośrodkowanie za bramkę Arkadiusza Malarza. Golkiper musiał wyłącznie odprowadzić piłkę wzrokiem poza boisko.

5
3
11
3
4
21'

Publiczność wspiera Legionistów dopingiem i stara się ponieść ich do skutecznego ataku. Przed momentem nie udało się zagrozić bramce Cork City, ponieważ sędzia odgwizdał przewinienie Michała Kucharczyka w bocznym sektorze boiska.

3
2
8
1
2
18'

Dwa rzuty rożne dla Irlandczyków po zablokowanym strzale. Poradzili sobie gospodarze zarówno z dośrodkowaniem na krótki słupek, jak i z tym głębszym.

4
3
6
4
7
16'

Jest również celna próba w kierunku bramki Cork City. Miroslav Radović mierzył zza pola karnego zewnętrznym podbiciem. Nie pomylił się interweniujący na linii Peter Cherrie, który złapał futbolówkę.

6
3
3
3
2
15'

Kwadrans ze wskazaniem na Legię Warszawa, która oddała kilka niecelnych uderzeń. Utrzymuje się rezultat premiujący awansem mistrza Polski.

9
3
2
2
4
12'

Dean Klafurić pokazuje swoim podopiecznym, żeby spokojnie i bez zbędnego pośpiechu budowali swoje ataki.

4
1
2
1
4
10'

Cork City próbuje odrobić stratę z własnego stadionu, wyprowadzając szybkie ataki z pominięciem drugiej linii. Przyjezdni nie oddali jeszcze uderzenia. Legia Warszawa radzi sobie z ich próbami.

2
1
4
8'

Suną ataki Legii Warszawa, a defensorzy w zielonych strojach wyglądają na coraz bardziej zdezorientowanych. Dwa strzały z obrzeży pola karnego oddał Michał Kucharczyk. Pierwszy został zablokowany, a po drugim futbolówka nieznacznie ominęła bramkę.

10
2
3
1
2
7'

Szansa na zaskoczenie Irlandczyków po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Jose Kante dopadł do futbolówki i oddał uderzenie prawą nogą z powietrza. Pudło napastnika znanego z występów w Wiśle Płock.

2
2
1
1
5
5'

Arkadiusz Malarz wybiegł poza własne pole karne i interweniował skutecznie nogami. Pojedynek biegowy z doświadczonym bramkarzem Legii Warszawa stoczył Jimmy Keohane.

5
4
7
1
1
3'

Premierowe, przeciągnięte dośrodkowanie z prawego skrzydła w pole karne Cork City. Piłkę próbował posłać na głowę Jose Kante operujący blisko linii bocznej Marko Vesović.

5
1
1
2
2
2'

Mistrz Polski w białych koszulkach i spodenkach, a jego przeciwnik w zielonych strojach. Na początku rywalizacji Legia Warszawa wymienia podania.

7
1
1
1
2
20:02

Mecz obejrzy z bliska między innymi tenisistka Iga Świątek.