Strzał Harutjunjana z ok. 16 metrów ponad bramką.

8
10
7
89'

Wbeymar, brzmi prawie jak Neymar. Strzał pomocnika z ok. 20 metrów wysoko nad bramką.

7
14
2
4
6
87'

NIEMOŻLIWE! Makuszewki ograł bramkarza, podał do Tomczyka, a ten zwlekał ze strzałem, a po chwili przestrzelił z kilku metrów! Stres zjadł młodego zawodnika. A niektórzy w jego wieku szaleją na mundialu.

11
17
9
17
33
86'

Lech. Schodzi: Christian Gytkjaer. Wchodzi: Paweł Tomczyk. Teraz będzie się działo!

85'

Burić ma problemy z nogą, ale da radę kontynuować grę.

6
4
4
18
10
83'

Dogranie z rzutu wolnego, głową z kilku metrów wprost w nogę Buricia uderzył Harutjunjan. - To powinien być gol! - krzyczy z ławki wściekły trener. Z dalekiej podróży wrócił Lech.

2
2
3
6
9
82'

Gandzasar. Schodzi: Ara Hachatrjan. Wchodzi: Vardan Pogosjan.

5
80'

Tymczasem okazuje się, że gol dla Lecha nie został uznany nie z powodu zagrania ręką, ale z powodu faulu na bramkarzu. Sporna sytuacja.

6
6
5
6
19
79'

Makuszewski dośrodkował, Gajos uderzył przewrotką, ale wysoko ponad bramką.

7
4
5
10
2
78'

Lech stara się grać skrzydłami. Do pola karnego wygląda to nawet obiecująco.

9
3
3
5
5
76'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Pedro Tiba.

Lech Poznań
10
15
5
5
12
75'

Gdyby Lech grał trochę dokładniej to spokojnie zdobyłby jeszcze kilka goli. A tak to... Burić znowu musiał złapać piłkę po uderzeniu z dystansu.

8
6
3
3
5
73'

Piłka w bramce gości, ale sędzia uznał, że Vernon De Marco pobawił się w Diego Maradonę i prawdopodobnie zagrał ręką. Nie ma VAR-u, ponieważ Paweł Gil jest jeszcze w Rosji.

5
13
4
4
26
72'

Ok. 20 minut i... do domu. Dobrze, że mecz nie jest rozgrywany w mrozie, bo niektórzy mogliby mieć problemy. Lech w tzw. niskim ataku.

6
13
5
6
3
70'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Vernon De Marco.

6
4
5
8
13
69'

Musonda po kontrze uderzył sprzed pola karnego, Burić na posterunku.

9
4
3
4
3
69'

Lech. Schodzi: Darko Jevtić. Wchodzi: Nicklas Barkroth.

67'

Lech rozgrywa piłkę, rywale na własnej połowie. Niewiele dzieje się na boisku.

10
5
5
7
5
64'

Kolejny raz niebezpiecznie w polu karnym Lecha. Prosi się o wybicie zęba Lecha, oj prosi! Tym razem Kolejorza uratował spalony.

6
7
7
7
12
62'

Alex Junior urwał się lewą stroną, dogranie lub też strzał, ale piłka wyszła na aut bramkowy. Trener Gandzasaru w gustownym polo uspokaja podopiecznych.

4
15
4
3
2
60'

Gytkjaer może jest i skuteczny, ale równie irytujący w swojej grze. Jak wiele dobrych piłek zmarnował Duńczyk.

6
2
3
7
6
59'

Gandzasar. Schodzi: Artur Jusbanshjan. Wchodzi: Geworg Ohanjan.

2
59'

Lech. Schodzi: Mihai Radut. Wchodzi: Pedro Tiba.

19
13
6
2
1
58'

Goście w przeciwieństwie do polskiej reprezentacji na mundialu grają wysokim pressingiem. Czy Lech to wykorzysta?

11
4
6
2
1
56'

Dogranie do Musondy, ale Kostewycz wyciągnął nogę i przerwał akcję.

7
4
2
2
2
53'

Po rogu zgrywał Janicki, a Gytkjaer nie doszedł do piłki.

5
4
8
5
7
52'

Maryjo! Gytkjaer sam na sam, ale górą bramkarz. Cóź zrobił Duńczyk? Niemożliwe!

9
6
7
8
16
51'

Uderzał z ok. 17 metrów Jevtić, Kasparow dobrze interweniował.

5
3
2
2
4
51'

Siedzącego niedaleko sąsiada, pana Czesia, podczas oglądania meczu bolą wszystkie dwa zęby. Męczy się Lech. Dobrze, że prowadzi.

7
5
2
2
2
49'

Po rzucie rożnym Tomić uderzał głową, Burić ponownie uratował Lecha!

5
8
2
2
6
48'

Janicki wybił piłkę na róg i padł na murawę. Obrońcę boli noga. Zmęczenie sezonem?

7
12
3
9
3
47'

Musonda! Tak, tego piłkarza na pewno zapamiętamy. Dynamiczny, ale mało skuteczny pod bramką.

3
1
1
3
2
46'

komentarz

Już po analizach, emocje trochę ostudzone. Możemy wracać do meczu. Mamy nadzieję na więcej interesujących momentów.

4
1
1
1
4
44'

Coraz bliżej przerwy. Już chyba niewiele wydarzy się w Poznaniu.

9
1
3
1
3
41'

Lech... przestał się starać. To się może zemścić.

10
10
8
8
23
39'

Znowu bito na alarm pod bramką Lecha. Zabrakło uderzenia.

5
10
4
1
4
38'

Szybkie rozegranie rzutu wolnego, z okolic linii pola karnego uderzał Gekham Harutjunjan, Burić uratował Lecha!

10
5
3
1
3
35'

Gracze Gandzasaru mają problemy z wyjściem z piłką z własnej połowy. Kolejne gole dla Lecha to wydaje się, że kwestia czasu.

10
5
2
2
2
33'

Makuszewski dogrywał z pola karnego, a jeden z obrońców gości omal nie wbił piłki do własnej bramki.

15
8
3
3
4
31'

Gracze Gandzasaru ożywili się w ofensywie, ale wciąż bez groźniejszej okazji.

4
4
4
3
4
30'

Gościom udało się oddalić grę od własnej bramki. A może to chytry plan Lecha?

6
3
4
2
6
27'

Znowu Musonda biegł z piłką, ale po raz kolejny zabrakło siły przy uderzeniu. Dlatego Zambijczyk gra w takim klubie, a nie innym.

7
5
8
2
3
26'

Lech cały czas dyktuje warunki gry. Jasmin Burić może z nudów liczyć krzesełka na trybunach.

12
16
2
2
6
23'

Piłkarze Lecha niemal zamieszkali pod polem karnym rywala. Przeciwnicy marzą już o końcu gry, a do tego bardzo daleko. Gytkjaer do Gajosa, ale szybszy bramkarz.

19
10
1
1
4
21'

Płaski strzał Gajosa tym razem padł łupem Karpowa, tzn. Kasparowa.

10
13
3
5
11
20'

Radut uderzył z rzutu wolnego, ale postraszył chłopców od podawania piłek.

8
20
4
2
5
19'

Tragicznie prezentują się rywale Lecha... Błąd za błędem. Być może do Poznania na zakupy przyjechali, a nie na mecz.

11
19
4
3
3
18'

Znowu zamieszanie pod bramką Kasparowa, piłka w rękach bramkarza, ale po chwili znowu ma ją Kolejorz.

14
7
4
4
3
18'

Dwa gole przewagi, ale Lechowi wciąż mało. Gospodarze na połowie rywala, który już ma pełne spodenki... strachu.

30
21
3
2
8
15'

Gol! Strzelił Christian Gytkjaer. Pewne uderzenie w lewy róg, bramkarz w przeciwnym. 2:0! Będzie pogrom?

140
59
17
14
17
14'

Akcja Makuszewskiego, który wpadł w pole karne i został sfaulowany. rzut karny!

51
26
8
7
4
13'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandr Swierczynskij. Gracz gości odbił stopę na klatce piersiowej Kostewycza. Będzie pamiątka z wakacji.

3
11'

I jest odpowiedź rywala. Po wrzutce z lewej strony głową metr ponad bramką uderzył Gekham Harutjunjan.

3
1
2
4
8
10'

Gol! Strzelił Christian Gytkjaer. Asystował mu Maciej Makuszewski. Rozegranie na prawo do Makuszewskiego, ten dośrodkował do Gytkjaera, który uderzył z woleja. Bramkarz nawet się nie ruszył, a powinien. 1:0! Liga Europy przybliżyła się do Poznania o cały metr.

132
68
25
15
17
9'

Musonda anemicznie poturlał piłkę z pola karnego. Wprost w ręce Buricia.

5
9
3
5
7
8'

Lech atakuje, rywale szans szukają w kontrach. Póki co bez dogodnych okazji z obu stron.

7
2
1
1
1
6'

Makuszewski ruszył prawą stroną, ale dogrywał zbyt mocno i nikt do piłki nie doszedł.

5
2
2
2
6
4'

Kontra gości, Musonda biegł z piłką, ale Mbappe to nie jest i źle zagrał w decydującym momencie.

5
5
3
2
5
3'

Coś jest nie tak. Już wiadomo co. To nie mundial, akcje rozgrywa się... troszkę wolniej niż w Rosji. Musimy się przestawić. Lech od początku na połowie rywala.

13
8
2
2
3
20:14

I już wychodzą! Francja na niebiesko... Wróć. Za moment Lech - Ganzdasar. Gospodarze na niebiesko-biało, goście na biało-czarno.

6
15
1
2
6
20:14

Jak śpiewał nieodżałowanej pamięci Mirosław Breguła z zespołu "Universe": W taką ciszę, wszystkie gwiazdy na niebie wyliczę... I takowa cisza właśnie jest przy Bułgarskiej. Smutne święto piłki nożnej. O to w niej chodzi? Za bandyckie wyczyny grupki cierpią prawdziwi kibice.

4
4
1
2
1
20:14

Niektórzy jeszcze gotowi pomyśleć, że piłka nożna dla kibiców.