Znów Baran! Teraz bramkarz katowiczan wygrał pojedynek sam na sam z Łuczakiem!

3
1
1
90+4'

Co za szansa gości! Po dośrodkowaniu Ramireza z rzutu wolnego celnie główkował Rafał Kujawa, ale fantastycznie obronił to Baran!

5
1
5
3
4
90+2'

Gol! Strzelił Jewhen Radionow.

1:1! Radionow zmylił Barana i pokonał go strzałem blisko środka bramki.

11
7
2
4
12
90+1'

komentarz

Rzut karny dla ŁKS! Jakub Wawrzyniak ręką zablokował strzał Radionowa.

6
3
2
3
8
90'

komentarz

Kamil Rozmus padł w polu karnym po interwencji obrońcy. Sędzia puścił grę, mimo że zawodnik ŁKS był ewidentnie przytrzymywany.

3
2
1
2
1
88'

Fantastyczna szansa ŁKS! Po dokładnym dośrodkowaniu Ramireza, główkował zupełnie niekryty Jewhen Radionow, ale w sam środek bramki i górą Krzysztof Baran!

4
3
1
1
1
87'

Rafał Kujawa zamknął dośrodkowanie Bogusza z prawego skrzydła, lecz główkował nad poprzeczką.

2
3
1
1
1
86'

GKS robi co może, by oddalać grę od własnej bramki i jest w tym dość skuteczny.

3
2
1
1
2
83'

Przerwa w grze, na boisko poleciały race.

2
3
1
2
3
82'

Po rzucie wolnym zupełnie nieudanie główkował Kamil Juraszek.

1
1
1
1
1
82'
80'

Żółtą kartkę za faul na Ramirezie otrzymał Mateusz Mączyński.

1
1
1
1
1
80'

Cios za cios w Katowicach. ŁKS postawił wszystko na jedną kartę, a gospodarze kontrują. Bartosz Śpiączka trafił z bardzo ostrego kąta w słupek.

1
1
2
1
1
79'

Kapitalną okazję na wyrównanie miał Rafał Kujawa, lecz całkowicie zepsuł uderzenie i został zablokowany!

1
1
1
1
1
77'

Po rzucie rożnym dla ŁKS niepewnie na przedpolu interweniował Krzysztof Baran, zdołał jednak powstrzymać próbującego uderzać Radionowa.

1
1
1
1
1
73'

Z rzutu wolnego z 18 metrów przy dalszym słupku uderzył Ramirez, jednak piłkę odbił dobrze ustawiony Baran.

1
72'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Adrian Frańczak. To efekt faulu taktycznego na Wolskim tuż przed polem karnym.

5
3
3
5
70'

Potężna bomba Kujawy z ostrego kąta. Siły nie zabrakło, ale precyzji już tak i Krzysztof Baran nie musiał interweniować.

69'

Odpowiedź GKS: płasko z dystansu strzelił Adrian Łyszczarz, jednak piłka w rękach Kołby.

69'

W asyście obrońcy z ostrego kąta spudłował Rafał Kujawa.

66'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Kamil Rozmus.

Niespodzianka w Katowicach! Dośrodkowanie Łyszczarza próbował zamykać Śpiączka, ale ostatecznie piłka odbiła się od głowy fatalnie interweniującego Rozmusa i wpadła do siatki.

ŁKS Łódź
15
6
3
3
4
61'

Bogusz zepsuł dośrodkowanie z prawej strony boiska i piłkę złapał Krzysztof Baran.

59'

Więcej spokoju w grze demonstrują łodzianie, jednak niewiele z tego wynika.

55'

Wolski zablokowany przy próbie dośrodkowania z lewej strony pola karnego.

51'

Z dystansu wysoko nad bramką uderzył Mateusz Mączyński. Jedyna korzyść jest taka, że zapobiegł kontrze.

49'

Ramirez dopadł do piłki na 15. metrze, jednak uderzył nieczysto i spudłował.

1
1
2
1
1
Czy w drugiej połowie padnie przynajmniej jeden gol?
48'

Małe zamieszanie w polu karnym GKS po centrze Ramireza z rzutu wolnego. Nic z tego jednak nie wyszło i piłka opuściła boisko.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
46'

ŁKS Łódź. Schodzi: Patryk Bryła. Wchodzi: Dani Ramirez.

wchodzi Wchodzi
Dani Ramirez #11
schodzi Schodzi
44'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartłomiej Kalinkowski.

43'

Mnóstwo walki i fauli w ostatnich minutach. Widowisko nie porywa.

1
40'

Grzegorz Piesio bezpardonowo sfaulował Wolskiego. Zawodnik GKS sporo ryzykował, bo ma już żółtą kartkę.

37'

Mogło być 1:0 dla katowiczan! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego minimalnie obok słupka główkował z bliska Bartosz Śpiączka!

1
1
34'

Szybka i groźna akcja ŁKS. Z lewej strony boiska podał Wolski, a obok słupka z 15 metrów strzelił Rafał Kujawa.

1
32'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Grzegorz Piesio.

1
30'

Lepszy okres w wykonaniu GKS. Teraz niecelnie z trudnej pozycji z ostrego kąta strzelił Bartosz Śpiączka.

1
1
29'

Z rzutu wolnego z 21 metrów nad poprzeczką uderzył Adrian Łyszczarz.

27'

Z lewej strony pola karnego zbyt wysoko dośrodkował Tymoteusz Puchacz i zabrakło zamknięcia.

26'

Po krótkim rozegraniu rzutu wolnego bardzo niecelnie uderzył płasko Wolski.

1
1
25'

Żółtą kartkę za faul na Wolskim otrzymał Adrian Frańczak.

1
23'

Bartłomiej Kalinkowski zastopował w polu karnym groźną szarżę Puchacza.

20'

GKS egzekwował rzut wolny, ale dośrodkowanie w pole karne przeciął Bogusz.

1
18'

Tempo spadło, niewiele dzieje się teraz na stadionie przy ul. Bukowej.

1
14'

Nie ma sytuacji strzeleckich. Katowiczanie czyhają na kontry, ŁKS próbuje prowadzić grę.

1
10'

Lewym skrzydłem szarżował Tymoteusz Puchacz, ale przegrał pojedynek z obrońcą i nie wywalczył nawet rzutu rożnego.

9'

Inicjatywa po stronie łodzian, którzy prowadzą atak pozycyjny.

1
1
1
1
1
5'

Z dystansu pół metra nad poprzeczką strzelił Bartłomiej Kalinkowski.

1
1
2
1
1
3'

Dość dynamiczny początek, oba zespoły próbują atakować - głównie skrzydłami.

2
2
2
1
1
1'

Z prawej strony boiska do nikogo dośrodkował Bartosz Śpiączka. Tę akcję można było kończyć strzałem.