4:3 - Sadlok bardzo pewnie pod poprzeczkę!

2
3
4
komentarz

3:3 - Długo przymierzał się do strzału Mboula, ale jednak piłka poza zasięgiem Lisa.

komentarz

2:2 - Robert Navarro w sam środek bramki... skutecznie.

4
2
8
4
komentarz

2:1 - Dawid Kort wykonał karnego niczym profesor.

16
7
1
1
2
komentarz

1:1 - Lis bezradny przy strzale Boschilii.

3
3
4
7
komentarz

1:0 dla Wisły! Ondrasek wyczekał bramkarza.

17
10
5
1
2
88'

Pora finiszować, bo to już ostatnie minuty. Jeśli mecz zakończy się remisem będziemy świadkami serii rzutów karnych.

2
1
1
85'

Znów z dystansu spróbował Diop, tym razem w światło bramki, ale Mateusz Lis bezproblemowo łapie.

1
1
1
83'

Bardzo niecelne uderzenie Diopa.

1
2
1
82'

Ponownie dał się we znaki Isidor. Łatwo wypracował sobie pozycję, ale strzał z lewej strony pola karnego pewnie wyłapuje Lis.

80'

Rajd Isidora, który wpada w pole karne jak w masło. Wyłożenie na 10. metr uniemożliwił zdecydowanym wślizgiem Maciej Sadlok.

77'

Pogubiona obrona Wisły. Adama Diakhaby sam przed Lisem, ale brawa dla młodego bramkarza sprowadzonego z Lecha Poznań.

74'

Wisła cofa się do obrony i wydaje się, że ostatni kwadrans będzie dla niej bardzo ciężki.

1
1
5
70'

Groźnie pod wiślacką bramką, ale Bartosz uprzedził napastników Monaco.

1
1
1
1
1
66'

Zmarnowana okazja Boguskiego. Wychowanek ŁKS-u Łomża uderzył nad poprzeczką.

1
2
1
1
komentarz

Winni jesteśmy jeszcze informację o frekwencji. Dziś w Krakowie 4 723 widzów.

1
1
1
2
1
65'

Przerwa w grze. Adama Diakhaby potrzebuje pomocy medycznej.

1
1
1
2
1
62'
62'

Potwornie mocny strzał Mbouli z 18 metrów, ale Lis dobrze piąstkuje piłkę.

1
1
1
1
1
60'

Gol! Strzelił Wilson Isidor.

Goście wyrównują. Był w idealnym miejscu Isidor.

15
59'

Wisła Kraków. Schodzi: Patryk Małecki. Wchodzi: Maciej Śliwa.

1
58'

Żółtą kartkę otrzymał Vullnet Basha. Faul taktyczny.

Wisła Kraków
57'

Świetna szansa Wisły! Centrę z lewej flanki zgarnia głową Zdenek Ondrasek, ale bramkarz odbija nogami.

1
4
1
54'

Świetne podanie do Boguskiego, ten wyszedł sam na sam z Sy, ale bramkarz wygarnął mu piłkę. Do tego był jeszcze spalony.

51'

Wyrównana gra po przerwie. Wymiana podań głównie w środku boiska.

1
47'

Wilson Isidor celnie strzela z 13 metrów, ale Mateusz Lis pewnie łapie piłkę.

1
46'
46'

Monaco. Schodzi: Rony Lopes. Wchodzi: Benoit Badiashile.

Benoit Badiashile #32
46'

Monaco. Schodzi: Willem Geubbels. Wchodzi: Robert Navarro.

Robert Navarro #39
Willem Geubbels #13
46'

Monaco. Schodzi: Samuel Grandsir. Wchodzi: Sofiane Diop.

Sofiane Diop #36
Samuel Grandsir #33
46'

Monaco. Schodzi: Rachid Ghezzal. Wchodzi: Jordi Mboula.

Jordi Mboula #22
46'
46'

Monaco. Schodzi: Adrien Bongiovanni. Wchodzi: Wilson Isidor.

Adrien Bongiovanni #27
46'

Monaco. Schodzi: Julien Serrano. Wchodzi: Quentin N'Gakoutou.

Quentin N'Gakoutou #4
Julien Serrano #6
1
46'

Monaco. Schodzi: Jemerson. Wchodzi: Adama Diakhaby.

46'

Monaco. Schodzi: Diego Benaglio. Wchodzi: Seydou Sy.

46'

Zaczynamy II połowę.

1
46'

Mnóstwo zmian w obu drużynach. W AS Monaco wymieniona została cała jedenastka. Zaraz ustalimy kto za kogo.

1
43'

Pierwsza połowa powoli zbliża się do końca. Wisła niespodziewanie prowadzi, choć to AS Monaco ma zdecydowaną przewagę.

2
2
1
40'

Patryk Małecki kropnął z 25 metrów, tylko szkoda, że tak wysoko nad poprzeczką.

1
37'

Pasywne zachowanie Pietrzaka, który pozwolił Ghezzalowi dośrodkować do Lopesa. Gdyby nie "główka" Bartkowskiego z pewnością byłby remis.

1
34'

Indywidualna akcja Ghezzala zakończona strzałem, ale piłka trafia w kolano Bashy i tylko korner dla Monaco.

3
1
2
3
2
31'

Stały fragment z boku boiska, a przy piłce Małecki. Kapitan Wisły poszukał Wasilewskiego, ale ten faulował w walce o górną piłkę.

1
2
2
30'

Błąd ustawienia wiślackiej defensywy po centrze z lewego skrzydła. Na szczęście ostatni obrońca, jakim był Adam Kokoszka, się nie myli.

1
28'

Ładna akcja Wisły zakończona świetnie wypracowaną pozycją strzałową. Martin Kostal uderza z 19 metrów, ale prosto w Diego Benaglio.

3
2
26'

Tempo nie porywa, ale nie zapominajmy, że to mecz towarzyski.

1
1
2
23'

Marcin Wasilewski ratuje Wisłę, ofiarnie wybijając piłkę sprzed linii bramkowej. Willem Geubbels miał futbolówkę jak na tacy i po interwencji Polaka aż złapał się za głowę.

2
2
1
20'

Ponownie Małecki dobrze szuka partnerów. Centymetrów zabrakło Kolarowi, by skutecznie zamknąć akcję na dalszym słupku.

2
19'

Prostopadłe podanie Małeckiego do Kostala, ale Słowak zaplątał się w dryblingu.

18'

Jest kontra Wisły! Patryk Małecki pogonił za piłką lewym skrzydłem. Ofiarny wślizg Jemersona wyjaśnia sprawę.

2
1
1
1
16'

Upiekło się Wiśle. Strzał z 20 metrów trafia w twarz zawodnika ustawionego w murze.

1
16'

Będzie groźnie Martin Kostal faulował Ghezzala tuż przed własnym polem karnym.

15'

Kolejne dwa kornery AS Monaco. Wisła zamknięta we własnym polu karnym.

1
14'

Rachid Ghezzal ładnie zawiesił piłkę nad obrońcami Wisły. Bartkowski sięgnął jednak futbolówkę czubkiem głowy i to przeszkodziło Lopesowi w oddaniu strzału.

12'

Kilka kornerów dla AS Monaco. Za każdym razem piłkę zgarniał Pietrzak.

1
9'

Monaco w natarciu. Dużo problemów wiślacy mają szczególnie z Rony Lopesem.

1
2
3
6'

Gol! Strzelił Rafał Pietrzak. Asystował mu Patryk Małecki.

Wisła na prowadzeniu! Szybka "klepka" zaskoczyła obronę Monaco i Pietrzak płaskim strzałem z ostrego kąta posyła piłkę między nogami bramkarza.

39
22
5
4
4
6'

Wisła pierwszy raz zagościła w polu karnym rywala, ale Plewka zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i wyjechał z nią poza linię końcową.

2
4'

Pierwsze minuty nerwowe w wykonaniu Białej Gwiazdy. Jest problem z dłuższym utrzymaniem się przy piłce.

2
3
2
2'

Jest pierwsze dośrodkowanie przed bramkę Wisły, ale piłka przeleciała przez całe pole karne.