Czerwoną kartkę za prawdopodobnie obrazę arbitra otrzymał Tomas Petrasek.

2
2
1
80'

Rzut wolny dla Rakowa. Dośrodkowanie Kuna z prawej strony pola karnego bardzo złe.

1
1
1
78'

W ataku Raków, częstochowianie jednak wciąż mają problemy ze stwarzaniem okazji do zdobycia gola.

1
75'

Już tylko kwadrans mają częstochowianie na zmianę wyniku. Niewiele jednak wskazuje na to, że im się to uda.

1
1
2
1
72'

Raków. Schodzi: Petr Schwarz. Wchodzi: Sebastian Musiolik.

komentarz

70'

Uspokaja piłkarzy arbiter. Sekulski ostro potraktował rywala, kolegę "pomścić" chciał Gliwa.

1
69'

Z rzutu wolnego bardzo niecelnie uderzył Kalinkowski.

1
67'

Sekulski atakował Gliwę, który miał już piłkę w rękach. Bramkarz futbolówkę wypuścił i sędzia odgwizdał faul.

2
65'

Częstochowianie cały czas szukają kontaktowego gola, ale łodzianie nie zamierzają tylko się bronić. ŁKS chce wyprowadzić kontrę i zamknąć mecz.

1
1
61'

Powinno być 3:0. W świetnej sytuacji znalazł się Bryła, któremu podawał Kalinkowski. Zawodnik gospodarzy uderzył jednak w boczną siatkę.

1
1
58'

Dużo lepiej po zmianie stron prezentują się goście. Raków stara się odrobić straty.

1
2
55'

Niebezpiecznie pod bramką ŁKS-u, Kołba ofiarną interwencją uratował łodzian.

1
1
54'

Raków. Schodzi: Piotr Malinowski. Wchodzi: Patryk Kun.

53'

Raków mógł zlapać kontakt bramkowy. Strzał Listkowskiego odbił Kołba, dobitka Szczepańskiego była niecelna.