Ucierpiał poważnie Kamil Szymura wskutek ataku Bartłomieja Kalinkowskiego.

3
3
90+2'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Bartłomiej Kalinkowski za atak w stylu karate na głowę przeciwnika.

2
2
3
5
8
90'

Doliczone trzy minuty.

1
1
88'

Ostatnie minuty spotkania. ŁKS Łódź zorganizowany dobrze na własnej połowie.

4
2
83'

Michał Kołba pieczołowicie ustawił mur przed rzutem wolnym przeciwnika. Kamil Szymura próbował pokonać bramkarza łodzian technicznym uderzeniem. Nie udało się. Futbolówka trafiła tylko w zewnętrzną część słupka.

80'

10 minut zostało gospodarzom na odwrócenie losu meczu. Pokazali, że mają jeszcze energię i ochotę do walki, ale żelazna defensywa ŁKS-u nie kapituluje.

3
1
1
komentarz

77'

GKS 1962 Jastrzębie postawił wszystko na jedną kartę. Gospodarze przeważają w ostatnich minutach, zepchnęli przeciwników pod własne pole karne.

73'

Ma szczęście ŁKS Łódź. Jan Sobociński wybił piłkę z linii bramkowej. GKS 1962 Jastrzębie przetestował już kilka sposobów na zdobycie gola, ale nawet strzał ręką nie pozwala pokonać Michała Kołby.

67'

Temperatura tego spotkania powinna być podniesiona przez Farida Aliego! W drugim meczu z rzędu Ukrainiec marnuje stuprocentowe sytuacje podbramkowe. Był sam w środku pola karnego przeciwnika i uderzył na wiwat zamiast do sieci.

1
66'

GKS 1962 Jastrzębie. Schodzi: Rafał Adamek. Wchodzi: Jakub Wróbel.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Rafał Adamek #22
66'

Potężny strzał Marka Mroza zza pola karnego nieznacznie ponad poprzeczką. Słuszna decyzja o uderzeniu zmiennika.

1
65'

GKS 1962 Jastrzębie ma problem w ofensywie. Sytuacje podbramkowe stwarza sporadycznie. Może zmiennik ożywi ataki zespołu Jarosława Skrobacza.

komentarz

62'

Szansa na hat-tricka Łukasza Sekulskiego. Miał przed oczami wyłącznie Grzegorza Drazika, ale nie trafił do jego bramki. Zmarnowane przez napastnika ŁKS-u zostało pomysłowe podanie Patryka Bryły.

61'

Bartosz Jaroszek spróbował pokonać Michała Kołbę uderzeniem z dystansu. Energia tego strzału może i odpowiednia, ale precyzja naganna. Bramkarz wicelidera wyłącznie odprowadził piłkę wzrokiem poza boisko.

58'

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Gojny za faul na Patryku Bryle.

GKS Jastrzębie
57'

Szansa na gola kontaktowego po akcji oskrzydlającej. W ostatnim momencie podopieczni Kazimierza Moskala zablokowali składającego się do uderzenia Dawida Gojnego.

1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Adamek za ostre przewinienie.

1
1
1
54'

Przerwa w grze jest spowodowana urazem Patryka Bryły. Skrzydłowy zamierza pozostać na boisku.

1
1
1
2
2
51'

ŁKS Łódź nadal w natarciu i nie zamierza cofać się przed przeciwnikiem. Pomocnicy nękają jastrzębian prostopadłymi podaniami w szesnastkę.

2
2
1
49'

Akcja Bartłomieja Kalinkowskiego z Danielem Ramirezem. Byłaby trzecia bramka, kolejna z udziałem lidera klasyfikacji kanadyjskiej ligi, ale interweniował po płaskim uderzeniu Grzegorz Drazik.

2
2
1
46'

GKS 1962 Jastrzębie. Schodzi: Maciej Spychała. Wchodzi: Marek Mróz.

Maciej Spychała #6
1
1
46'

Druga połowa meczu.

1
1
Czy Łukasz Sekulski strzeli trzeciego gola po przerwie?
4
4
2
45'

Gol! Strzelił Łukasz Sekulski. Asystował mu Daniel Ramirez.

Piłka po raz drugi w bramce Grzegorza Drazika. Łukasz Sekulski imponuje skutecznością w Jastrzębiu-Zdroju. Daniel Ramirez zabrał futbolówkę Rafałowi Adamkowi przed polem karnym przeciwnika i obsłużył podaniem swojego napastnika. Łukasz Sekulski nie pozwolił sobie na błąd.

14
9
1
3
45'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Jaroszek za ostry wślizg w nogi przeciwnika.

43'

Jarosław Skrobacz mobilizuje swoich podopiecznych w ostatnich minutach pierwszej części meczu.

40'

Rafał Adamek odwrócił się z piłką w polu karnym przeciwnika. Mocne uderzenie młodego zawodnika obok spojenia słupka z poprzeczką. Michał Kołba nie musiał interweniować, choć było niebezpiecznie.

20:42

36'

Jan Sobociński poślizgnął się na mokrej murawie, ale nie pozwolił na przechwyt rozpędzonemu Kamilowi Adamkowi.

35'

GKS 1962 Jastrzębie ma problem z przeprowadzeniem niebezpiecznego ataku, który byłby odpowiedzią na trafienie Łukasza Sekulskiego. Solidnie broni drużyna Kazimierza Moskala.

1
31'

ŁKS Łódź pozostaje na połowie przeciwnika i utrudnia gospodarzom do maksimum wyprowadzenie piłki.

1
1
1
29'

Gol! Strzelił Łukasz Sekulski.

Trafienie łodzian i są coraz bliżej Lotto Ekstraklasy. Po wrzutce Daniela Ramireza z rzutu wolnego pierwsze uderzenie oddał Jan Sobociński. Było ono blokowane rękami, co powinno skutkować rzutem karnym. Wszelkie kontrowersje wyjaśnił Łukasz Sekulski, który był w pobliżu i skierował piłkę z bliska do siatki.

11
8
1
3
3
28'

Kilka minut bez sytuacji podbramkowych. Piłka na połowie gospodarzy, ale ŁKS Łódź nic specjalnie ciekawego tam nie wyczarował.

1
1
25'

Jarosław Skrobacz przygląda się wydarzeniom z bliska. Jego podopieczni toczą na razie wyrównany pojedynek z zespołem prowadzonym przez Kazimierza Moskala.

20:42

22'

Kolejna próba Daniela Ramireza z dystansu. Piłka posłana po ziemi w kierunku bramki Grzegorza Drazika, a ten interweniował bez zarzutu.

20'

Tym razem szansa na gola z rzutu wolnego łodzian. Daniel Ramirez trafił w lustro bramki jastrzębian, ale nie zaskoczył skoncentrowanego Grzegorza Drazika.

1
1
1
1
1
18'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Bryła za faul na Grzegorzu Draziku.

ŁKS Łódź
15'

Rzut wolny dla jastrzębian. Strzał Farida Aliego z dogodnej pozycji ponad bramką Michała Kołby.

1
14'

Rajd Farida Aliego w polu karnym przeciwnika z centralnej części kraju. GKS 1962 Jastrzębie nie potrafił zakończyć ataku uderzeniem, choć w pewnym momencie sytuacja wyglądała bardzo niebezpiecznie dla przyjezdnych.

13'

Grzegorz Drazik interweniował po uderzeniu Daniela Ramireza z dystansu. Niebezpieczna próba, ale jeszcze lepsza obrona golkipera z Jastrzębia-Zdroju.

9'

Próba dostarczenia piłki Łukaszowi Sekulskiemu w pole karne jastrzębian. Przypilnowali gospodarze byłego napastnika Stali Stalowa Wola.

1
1
7'

Po raz pierwszy na ataki łodzian odpowiedział GKS 1962 Jastrzębie. Akcja indywidualna Kamila Jadacha zakończona mocnym wstrzeleniem. Interweniował nogami Michał Kołba i nie pozwolił na dobitkę Kamilowi Adamkowi.

1
1
4'

Pierwsza akcja oskrzydlająca przyjezdnych. Jan Grzesik wywalczył na prawym flance korner. Po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu była próba uderzenia i piłka ominęła nieznacznie bramkę Grzegorza Drazika.

Czy ŁKS Łódź wygra mecz w Jastrzębiu-Zdroju?
20:00

20:00

Sędzia: Sebastian Krasny (Kraków)

1
1
20:00

GKS 1962 Jastrzębie rozegrał poprzedni mecz w środę. Beniaminek z Górnego Śląska przegrał 1:2 z GKS-em Tychy i była to jego pierwsza porażka od siedmiu kolejek. W poprzednim sezonie, jeszcze na drugoligowym froncie, podopieczni Jarosława Skrobacza wygrali z łodzianami 1:0 na własnym stadionie.

1
1
1
1
1
20:00

Drużyna z Łodzi jest najlepszym pierwszoligowcem rundy wiosennej. ŁKS zdobył 25 z możliwych 30 punktów po wznowieniu rozgrywek. Strzelił 19 goli, a stracił dwie bramki.

20:00

ŁKS Łódź staje przed szansą zagwarantowania sobie awansu do Lotto Ekstraklasy. Po piątkowym zwycięstwie 2:0 Stali Mielec w Katowicach podopieczni Kazimierza Moskala potrzebują kompletu punktów.