89'

Akcja GKS-u. Dogranie do Anona, który znalazł się na spalonym.

1
85'

Groźnie było pod bramką Warty. Gola mógł zdobyć Dejmek, Warcie udało się wyjść cało z opresji.

1
83'

Obraz gry nie ulega zmianie. Niewiele dzieje się na boisku. Warta dość niemrawo w ofensywie. GKS zadowolony z prowadzenia.

1
80'

Coraz mniej czasu ma Warta, aby doprowadzić do remisu. Gospodarze nie potrafią poważniej zagrozić przyjezdnym.

1
77'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Kiełb.

Warta Poznań
1
74'

GKS cofnął się i czeka na ataki Warty. Zapowiada się emocjonująca końcówka.

1
komentarz

70'

Żywsze w ostatnich minutach są ataki Warty. Przed momentem dobrze w defensywie katowiczan zachował się Rzonca.

1
68'

W końca akcja Warty. Żebrakowski uderzał z trudnej pozycji, nie trafił jednak w bramkę Barana.

65'

Poczobut dograł do Śpiączki, który powinien zdobyć gola. W bramce świetnie zachował się Laskowski.

1
64'

Niewiele emocji po zmianie stron. Przed momentem uderzał Rzonca, ponownie niecelnie.

1
komentarz

60'

Na uderzenie z ok. 23 metrów zdecydował się Błąd. Piłka poszybowała daleko od bramki Warty.

55'

Groźnie pod bramką Warty. Gospodarze jednak wyszli cało z opresji. Zabrakło koncentracji piłkarzom GKS-u, aby wbić piłkę do bramki.

2
1
54'

Dość spokojny początek drugiej odsłony. Gospodarze myślami chyba jeszcze są w szatni. GKS aktywniejszy, jednak bez rewelacji w ofensywie.

1
51'

Ładnie skrzydłem ruszył Adrian Błąd, dogranie jednak nie dotarło do żadnego z partnerów.

1
50'

Dobrze w obronie Jędrych, zawodnik gości ma drobne problemy.

48'

Od początku 2. połowy aktywniejsi katowiczanie. Piłka dwukrotnie znalazła się w polu karnym, ale goście bez celnego strzału.

46'

Sędzia rozpoczął 2. połowę.

45'

Sędzia doliczył minutę.

44'

Powinno być 0:2! Strzał Błąda, świetnie w bramce Warty zachował się Laskowski.

1
44'

Z ok. 25 metrów uderzał Lisowski, próba daleka od ideału. Od bramki gospodarze.

41'

Mocny strzał Szymusika, Baran zdołał wybić piłkę na rzut rożny! W końcu zagrozili katowiczanom gracze Warty.

1
1
40'

Zbliżamy się do przerwy. Niewiele dzieje na boisku. GKS skutecznie odpiera dość anemiczne próby gospodarzy.

37'

Po stracie gola Warta jak na razie nie potrafi skutecznie odpowiedzieć gościom. GKS prowadzi i jest bliżej zdobycia niezwykle ważnych trzech punktów.

1
1
35'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Grobelny. Sędzia dąży do rekordu weekendu.

34'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Arkadiusz Woźniak. Festiwal kartek w Poznaniu.

11:58

30'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił David Gonzalez. Asystował mu Bartłomiej Poczobut. Poczobut wyłożył pilkę Anonowi, który z kilku metrów pokonał Laskowskiego. 0:1!

David Gonzalez #10
GKS Katowice
3
2
2
3
28'

Zespoły wciąż grają na niższym przełożeniu niż we wcześniejszych minutach meczu.

1
25'

Spokojniejszy fragment meczu. Piłkarze od kilku minut nie potrafią wykreować groźnej okazji do zdobycia gola.

1
22'

Katowiczanie pod bramką Warty. Jednak nieudana próba dośrodkowania i piłkę przejęli gospodarze.

1
1
20'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Mączyński.

19'

Przebudziła się Warta. Coraz groźniej pod bramką katowiczan. Mocny strzał z woleja Jakóbowskiego, piłka minęła bramkę.

1
1
16'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Kalupa.

1
15'

W świetnej sytuacji znalazł się Kalupa, jednak nie trafił w bramkę z kilku metrów!

14'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Szymusik.

13'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Callum Rzonca.

11'

Powinno być 0:1! Strzał Lisowskiego zatrzymał się na poprzeczce. Po chwili skuteczną interwencją popisał się bramkarz Warty!

1
9'

Do dośrodkowania doszedł Jędrych. Uderzenie pozostawiało jednak wiele do życzenia. Laskowski nie musiał interweniować.

1
1
7'

Kolejna akcja GKS-u. Błąd techniczny Woźniaka, który źle przyjął dogranie partnera. Chwilę wcześniej z dośrodkowania Mączyńskiego wyszło uderzenie. Minimalnie niecelne.

1
5'

Po dograniu z rzutu rożnego do piłki doszedł Gonzalez, głową uderzył niecelnie.

5'

Od początku aktywniejsi są katowiczanie, którzy w końcówce sezonu muszą punktować. Inaczej spadną do II ligi.

1
2'

Rzut wolny dla gości. Dośrodkowanie pewnie wyłapał Laskowski.

11:58

Kto wygra mecz?
Warta
Będzie remis
GKS
11:58

Mecz poprowadzi Marek Opaliński (Legnica).

11:48

Warta Poznań jest już spokojna o ligowy byt. W ostatniej chwili obudził się GKS Katowice, który aktualnie ma punkt przewagi nad strefą spadkową. Porażka w sobotę może gości drogo kosztować.