Superpuchar Francji
04 sie 2018 14:00
90+2'

Gol! Strzelił Angel Di Maria. Asystował mu Adrien Rabiot.

Kontra na zakończenie. Argentyńczyk wykorzystuję sytuację sam na sam z bramkarzem.

Paris Saint-Germain
20
6
2
3
3
90'

Przed nami jeszcze 2 minuty gry.

1
3
89'

Podanie do Neymara, ten wybiegł zza obrońców, ale był na spalonym.

2
3
2
3
86'

Tempo gry siadło, ale nie ma się co dziwić, wszystko jest już jasne.

3
2
1
3
1
84'

Długie podanie do di Marii, ten dogonił piłkę, był sam przed bramkarzem, ale nie pokonał Benaglio.

2
1
1
3
81'

Tielemans ostro potraktował Neymara w środku boiska. Nie ma mowy o udawaniu.

3
1
2
4
7
78'

Jest pierwszy drybling Neymara, ale piłkę wygarnia wślizgiem Serrano.

2
2
1
1
2
75'

PSG. Schodzi: Marco Verratti. Wchodzi: Neymar. Szaleństwo na trybunach!

1
1
2
5
73'

PSG. Schodzi: Thiago Silva. Wchodzi: Antoine Bernede.

wchodzi Wchodzi
Antoine Bernede #33
schodzi Schodzi
1
1
3
71'

PSG walczy o kolejne gole. Przed momentem spojenie po atomowym strzale Nkunku!

3
1
1
1
4
69'

Krzyki na trybunach, tak to Neymar ruszył do rozgrzewki.

1
2
2
67'

Gol! Strzelił Timothy Weah. Asystował mu Stanley Nsoki.

Nsoki na lewej flance jak dziecko ogrywa Raggiego, biegnie wzdłuż linii końcowej i w odpowiednim momencie wykłąda piłkę koledze. 18-letni Weah ma swojego gola!

17
12
5
3
5
65'

Kilka minut słabszej gry. Pamiętajmy jednak jaki tam panuje upał.

4
3
3
4
6
65'

Monaco. Schodzi: Rony Lopes. Wchodzi: Jordi Mboula.

Jordi Mboula #22
1
2
1
64'

PSG. Schodzi: Lassana Diarra. Wchodzi: Marquinhos.

1
1
1
1
2
60'

Duże zamieszanie pod bramką Benaglio, ale wynik bez zmian.

1
1
1
1
59'

Verratti chytrze w uliczkę do di Marii, ten kropnął ile miał tylko siły... w boczną siatkę.

2
1
1
2
1
56'

Centra na dalszy słupek, gdzie akcję zamyka Andrea Raggi. Na linii strzału znalazł się Rimane.

1
1
2
1
52'

Rajd Nkunku! Pomocnik minął pięciu rywali i zatrzymano go dopiero w polu karnym. Uczynił to Kamil Glik.

7
2
2
2
1
50'

Druga świetna okazja zmarnowana przez Joveticia. Czarnogórzec łatwo przepchnął Silvę, ale uderzył prosto w bramkarza.

1
1
2
1
49'

Youri Tielemans popchnięty w polu karnym PSG, ale sędzia nie widział przewinienia Diarry.

1
1
2
47'

Z animuszem rozpoczynają piłkarze z Księstwa. Do prostopadłej piłki doszedł Stevan Jovetić. Mocny strzał w środek bramki odbija Buffon.

1
46'

Monaco. Schodzi: Samuel Grandsir. Wchodzi: Keita Balde.

Samuel Grandsir #29
4
2
1
2
46'

Monaco. Schodzi: Judilson Mamadu Tuncará Gomes Pele. Wchodzi: Sofiane Diop.

Sofiane Diop #36
1
1
2
46'

Początek II połowy.

1
45+3'

Serrano łatwo przedarł się prawą stroną pola karnego rywali, dograł na 5. metr, ale tam był Glik.

2
1
45'

Pierwsza połowa przedłużona o 4 minuty.

1
2
4
43'

Ponownie pogubiła się obrona AS Monaco. Angel Di Maria w świetnej sytuacji uderza wolejem, ale Diego Benaglio broni. Jest jeszcze dobitka Nkunku, która przechodzi nad poprzeczką. Nie wiemy dlaczego sędzia liniowy podniósł chorągiewkę, bo spalonego bankowo nie było.

2
6
2
42'

Adrien Rabiot sam przed bramkarzem! Kapitalna obrona Benaglio!

1
1
2
3
40'

Gol! Strzelił Christopher Nkunku. Asystował mu Stanley Nsoki.

Paryżanie totalnie uśpili rywala, długo wymieniając podania na własnej połowie. Nagle przyspieszyli jednym prostopadłym podaniem. Jest dogranie wzdłuż bramki, gdzie nogę dostawił Nkunku.

18
8
3
7
6
37'

Fatalnie myli się Stanley Nsoki. Di Maria idealnie dograł mu piłkę, ale strzał głową był marnej jakości.

2
1
3
35'

Powinno być 1:1! Świetnie z prawego skrzydła przed bramkę dograł Julien Serrano, ale Rony Lopes z kilku metrów fatalnie pudłuje.

4
1
3
33'

Gol! Strzelił Angel Di Maria.

Wow! Lepiej się tego strzelić nie dało! Mocno, z 20 metrów, nad licznym murem... idealnie pod poprzeczkę.

20
13
8
5
8
32'

Będzie dobra okazja do strzału po tym jak Jemerson podciął Rabiota.

2
2
2
1
31'

Zakotłowało się w "szesnastce" Buffona. Kilka zablokowanych strzałów i dalekie wybicie obrońców.

4
1
1
30'

Głośno na stadionie w Shenzhen, a wszystko za sprawą meksykańskiej fali. Chińczycy dobrze się bawią.

1
1
2
26'

Jest bardzo gorąco i sędzia Ruddy Buquet zarządził przerwę "na picie".

7
3
1
1
1
24'

Lopes dogrywał ze skrzydła, piętą przedłużył Jovetić, a z 16 metrów huknął Jean-Eudes Aholou... metr nad celem.

3
1
3
2
1
21'

Zrobił nam się szybki mecz, ale oczywiście nie narzekamy. Odważne wejście Colina Dagby prawą stroną pola karnego AS Monaco. Mocne wstrzelenie wzdłuż bramki, ale jest na posterunku Kamil Glik.

3
2
1
1
2
19'

Ryzykowny wślizg Raggiego we własnym polu karnym! Przewraca się di Maria, ale obrońca wyraźnie wybił piłkę.

1
1
1
1
1
18'

Ładnie, szybko piłką pograło AS Monaco. Wymianę podań kończy strzałem Grandsir, ale po rykoszecie futbolówka mija bramkę Buffona.

2
1
1
1
2
16'

Chytre podanie do di Marii i natychmiastowy, płaski strzał w krótki róg... świetnie broni Diego Benaglio!

1
1
1
1
1
14'

Ależ okazja AS Monaco! Lopes wyłożył piłkę Tielemansowi, a ten huknął w kierunku dalszego rogu. Piłka musnęła nogi Silvy i tylko to uratowało PSG.

3
3
1
2
1
13'

Dość kontrowersyjna decyzja sędziego. Rabiot ostro zaatakował Aholou, a wszystko działo się na linii pola karnego PSG. Sedzia jednak puszcza grę.

2
2
3
5
5
10'

Christopher Nkunku ruszył środkiem boiska, wbiegł między rywali i ci ratowali się wślizgiem (konkretnie Glik). Piłka trafia jeszcze do di Marii, ten strzela, ale po głowie obrońcy szybuje wysoko nad poprzeczką.

4
2
1
1
1
6'

Prostopadłe podanie Rabiota do di Marii. Jest strzał z ostrego kąta, ale tylko w boczną siatkę.

4
3
2
2
1
5'

Żółtą kartkę otrzymał Jean-Eudes Aholou. Wycięty Verratti.

5
4'

Spięcie na linii di Maria - Jemerson. Argentyńczyk miał pretensje, że rywal celowo kopnął go w łydkę.

2
2
2
3
2
3'

Dośrodkowanie w pole karne paryżan trafia do Glika, ale Polak kiksuje. Po chwili okazuje się jeszcze, że był na spalonym.

4
7
2
1
1
2'

Już w pierwszej akcji grajacy na szpicy PSG Timothy Weah pokazał, że jest bardzo szybki. Łatwo wygrał biegowy pojedynek z obrońcą, ale wyjechał z piłką poza boisko.

4
4
1
1
1
13:25

Spotkanie poprowadzi 41-letni Ruddy Buquet.