Górnik Łęczna. Schodzi: Krystian Wójcik. Wchodzi: Bartłomiej Kukłowicz.

Bartłomiej Kukłowicz #20
1
1
81'

W starciu z rywalem ucierpiał Krystian Wójcik, któremu udzielana jest pomoc medyczna.

1
79'

Górnik jest spychany do głębokiej defensywy. Groźny strzał Banaszaka został zablokowany.

1
77'

Widzewowi Łódź wciąż mało i walczy o zdobycie czwartej bramki w tym meczu.

3
1
1
1
75'
73'

Gol! Strzelił Filip Mihaljević. Asystował mu Mateusz Michalski.

Widzew Łódź ma już trzy bramki przewagi! Filip Mihajlević uderzeniem głową zamienił na bramkę dokładne dośrodkowanie Mateusza Michalskiego z rzutu wolnego.

Widzew Łódź
9
4
3
4
4
71'

Paweł Wojciechowski znalazł się na pozycji spalonej.

1
70'

Piłkarze Widzewa cofnęli się i czyhają na okazję do wyprowadzenia szybkiego kontrataku.

1
68'

Pięczek świetnie zatrzymał kontrę gości, wybijając piłkę w aut.

2
64'

Gol! Strzelił Dario Kristo.

Widzew Łódź wygrywa już 2:0! Fatalny błąd gości przy wyprowadzeniu piłki. Futbolówka trafiła do Dario Kristo, który przymierzył  lewą nogą w prawy, górny róg łęczyńskiej bramki. Ładne trafienie zawodnika gospodarzy.

Widzew Łódź
11
4
4
5
5
62'

Żółtą kartkę za kopnięcie rywala otrzymał Krystian Wójcik.

3
1
60'

Widzew znów stara się dojść do głosu i rozgrywa prawym skrzydłem akcję ofensywną.

2
58'

Górnik Łęczna. Schodzi: Igor Korczakowski. Wchodzi: Przemysław Skałecki.

1
56'

Krystian Wójcik oddał celny strzał na łódzką bramkę, lecz zbyt lekki, żeby zaskoczyć Wolańskiego, który pewnie złapał futbolówkę.

54'

Górnik Łęczna przejął piłkę, ale gra zbyt wolno i przewidywalnie, żeby zaskoczyć Widzew.

51'

Widzew. Schodzi: Kacper Falon. Wchodzi: Przemysław Banaszak.

Przemysław Banaszak #24
49'

Essam sfaulował rywala w okolicach linii środkowej boiska.

2
47'

Konrad Gutowski trafił tylko w boczną siatkę po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Jęk zawodu na trybunach.

2
46'

Początek drugiej połowy meczu Widzew Łódź - Górnik Łęczna.

3
3
3
1
43'

Gol! Strzelił Maciej Kazimierowicz.

Widzew Łódź wyszedł na prowadzenie 1:0! Seria błędów obrońców Górnika Łęczna po dośrodkowaniu z rzut rożnego. Do piłki dopadł Maciej Kazimierowicz, który uderzył wybitą futbolówkę z powietrza i z około 20 metrów zdobył bramkę dla gospodarzy.

18
6
2
5
8
42'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w I połowie meczu w Łodzi. Przy piłce utrzymują się piłkarze Widzewa.

2
40'

Kacper Falon huknął z 16 metrów, ale bardzo niecelnie.

1
1
38'

Filip Mihaljević po dośrodkowaniu z prawej flanki uderzył piłkę głową tuż obok słupka łęczyńskiej bramki.

1
37'

Okres, w którym było sporo walki w środku pola. Nikt nie zamierza odstawiać nogi.

1
34'

Żadna z ekip nie forsuje tempa. Akcję ofensywną rozgrywają łodzianie.

1
31'

Fatalnie wykonany rzut wolny przez Michalskiego i grę rozpocznie Damian Podleśny.

1
30'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Łukasz Sosnowski.

1
30'

Górnik Łęczna wznowi grę od rzutu wolnego w okolicach swojego pola karnego.

1
28'

Mohamed Essam odepchnął przeciwnika, ale uniknął żółtej kartki.

1
26'

Dario Kristo niecelnie uderzył z dystansu. Futbolówka minęła bramkę Górnika o jakieś 4 metry.

1
23'

Celnie głową uderzył Radosław Sylwestrzak, ale dobrze interweniował Damian Podleśny, który sparował piłkę na korner.

1
23'

Kibice w Łodzi jak zwykle dopisali, bo na stadionie stawiło się około 16,5 tysiąca fanów.

1
1
21'

Essam przegrał walkę o górną piłkę i grę od rzutu z autu wznowi Widzew Łódź.

1
18'

Kibice na razie mogą narzekać na brak sytuacji podbramowych. W związku z tym na boisku wieje nudą.

1
15'

Goście wyglądają na zupełnie zagubionych. Nie potrafią rozegrać składnej akcji i tylko przyglądają się jak podania wymieniają zawodnicy z Łodzi.

1
12'

Widzew Łódź dyktuje warunki gry. Raz atakuje lewą, raz prawą flanką. Przyjezdni tylko biegają za piłką.

1
9'

Łęcznianie mają problem z wymianą kilku podań. Widzew ma optyczną przewagę, z której dotychczas nic nie wynika.

1
7'

Górnik próbował wyjść z szybką kontrą, ale niedokładnie podawał Egipcjanin Essam i łodzianie znów w ofensywie.

1
1
5'

Na razie na murawie sporo chaosu, a zespół z Łęcznej ucieka się przede wszystkim do defensywy.

1
3'

Spokojnie atak pozycyjny budują gospodarze, którzy wymieniają kolejne podania na połowie rywala.

1
1'

Spotkanie od środka boiska rozpoczęli goście.

2
czas Start meczu
16:28

Konfrontację poprowadzi sędzia Marcin Szczerbowicz.

2
1
1
Jakie będzie rozstrzygnięcie meczu Widzew Łódź - Górnik Łęczna?