1
2
2
88'

Gol! Strzelił Paco Alcacer. Asystował mu Jadon Sancho. Krótkie rozegranie rzutu rożnego. Sancho próbował minąć rywali dryblingiem, ale odegrał do Alcacera. Ten uderzył z okolic narożnika pola karnego i nie dał szans na skuteczną interwencję.

Borussia Dortmund
23
16
4
2
3
86'

Groźna akcja Borussii, ale gospodarze nie zdołali podwyższyć prowadzenia.

1
84'

Eintracht. Schodzi: Lucas Torro. Wchodzi: Nicolai Mueller.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Lucas Torro #16
2
1
83'

Tym razem Sancho przerwał akcję Eintrachtu. Borussia w defensywie jest niemal bezbłędna.

3
3
2
1
1
81'

Urazu doznał da Costa. Przerwa w grze.

2
80'

Akcja Borussii zakończona stratą. Piłki nie zdołał opanować Wolf.

1
3
79'

Fatalny strzał Kosticia z dystansu. Piłka przeleciała daleko od bramki.

3
1
1
1
75'

Schmelzer jest dziś kluczowym piłkarzem Borussii. To właśnie z nim największe problemy mają ofensywni gracze Eintrachtu.

6
3
72'

Gol! Strzelił Marius Wolf. Asystował mu Jadon Sancho. Świetna akcja Borussii, w której udział brał Piszczek. Sancho oszukał dwóch rywali i dośrodkował w pole karne. Tam piłkę dobrze przyjął Wolf i huknął nie do obrony.

14
8
3
2
7
69'

Borussia. Schodzi: Thomas Delaney. Wchodzi: Axel Witsel.

68'

Gol! Strzelił Sebastien Haller. Asystował mu Danny da Costa. Eintracht doprowadził do wyrównania. Po dograniu de Guzmana piłka odbiła się od obrońcy Borussii i szczęśliwie trafiła do da Costy. Ten dośrodkował w pole karne, gdzie był Haller i pokonał bramkarza.

6
4
2
4
10
67'
66'

Kompletnie nieudany strzał de Guzmana. Uderzył wysoko nad bramką.

1
3
1
1
1
66'

Dobra interwencja Akanjiego, który przerwał akcję Eintrachtu.

3
1
1
1
1
63'

Podwójna zmiana w Eintrachcie. Trener liczy, źe Jović i de Guzman odmienią grę gości.

1
2
1
1
2
63'

Eintracht. Schodzi: Marco Fabian. Wchodzi: Luka Jović.

1
1
1
2
1
63'
59'

Nie jest to porywające widowisko. Borussia nie naciska, a Eintracht nie potrafi stworzyć zagrożenia pod bramką rywala.

2
2
2
2
2
58'
55'

Przerwa w grze. Opatrywany jest Larsen.

1
1
5
3
2
53'

Niedokładne podanie Fabiana do Hallera i piłkę przejął Burki.

4
4
1
1
1
50'

Borussia kontroluje spotkanie. Długo rozgrywa piłkę i czeka na błąd Eintrachtu.

3
3
1
1
1
47'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Piszczek.

1
1
7
5
4
46'

Początek drugiej połowy.

1
6
42'

Larsen dograł w pole karne, ale nie było tam żadnego z graczy Borussii.

1
1
1
6
2
39'

Groźnei pod bramką Borussii. Da Costa dośrodkował, ale piłkę w ostatniej chwili wybił Akanji.

6
4
7
5
2
36'

Gol! Strzelił Abdou Diallo. Pierwszy błąd Eintrachtu i wykorzystali go gospodarze. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła do niepilnowanego Diallo. Ten uderzył, ale jego strzał odbił Trapp. Drugiej szansy Diallo już nie zmarnował i pokonał bramkarza. Ogromny błąd popełnił Gacinović, który stał przy słupku i tylko obserwował, jak piłka wpada do siatki.

22
10
6
5
5
34'

Gospodarze w żaden sposób nie są w stanie przedrzeć się pod pole karne rywali. Eintracht nastawiony na defensywę.

1
2
2
4
3
31'

Po dograniu ze skrzydła piłkę pewnie chwycił Trapp.

1
2
2
5
3
30'

Kolejne nieudane rozegranie rzutu rożnego przez gospodarzy.

2
1
3
4
5
29'

Obraz gry nie zmienia się. Borussia próbuje długo rozgrywać swoje ofensywne akcje, ale nie potrafi przebić się przez defensywę.

2
2
4
4
3
27'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Filip Kostić.

Eintracht Frankfurt
8
2
2
3
2
23'

Dahoud dograł w kierunku Philippa, ale było to niedokładne podanie. Piłkę złapał Trapp.

3
3
4
5
4
22'

Dośrodkowanie Larsena w pole karne, ale do piłki nie dopadł żaden z graczy Borussii.

2
2
4
9
5
18'

Wolf ruszył skrzydłem, ale zamiast dośrodkować, to stracił piłkę.

2
1
2
6
1
16'

Eintracht zepchnięty na defensywie, ale goście dobrze grają w obronie i na niewiele pozwalają miejscowym.

1
1
2
1
5
13'

Piłkarze Eintrachtu starali się wyjść z kontrą, ale ich akcję przerwał Schmelzer.

6
4
1
12'

Nieudane rozegranie rzutu rożnego przez Borussię. Po dośrodkowaniu Larsena piłka opuściła boisko.

1
1
2
7
2
11'

Piłkarze Borussii spokojnie rozgrywają piłkę i czekają na błąd defensywy rywali.

6
2
2
8'

Dalekie podanie w kierunku Fabiana, ale ten nie zdołał przejąć piłki. Akcja zakończona stratą.

1
3
4
6'

Groźna akcja Eintrachtu, ale strzał Kosticia najpierw obronił Burki, a następnie piłkę wybił Piszczek.

1
3
2
2
2
5'

Odważne wejście Reusa w pole karne, ale stracił piłkę i nie stworzył żadnego zagrożenia.

3
3
3
5
3'

Borussia od pierwszego gwizdka aktywniejsza. Gospodarze jak najszybciej chcą objąć prowadzenie.