Fortuna. Schodzi: Takashi Usami. Wchodzi: Benito Raman.

2
2
2
84'

Znów prawą flanką zaatakowała Borussia i Piszczek ponownie szukał Alcacera. Tym razem Hiszpan przegrał walkę z obrońcami.

6
3
3
5
5
81'

Gol! Strzelił Paco Alcacer. Asystował mu Łukasz Piszczek.

Lider łapie oddech! Piszczek miękko dograł z prawej strony wprost na głowę Alcacera. Niebywałe, co ten napastnik wyprawia kiedy wchodzi z ławki. Kolejny gol Hiszpana!

55
30
12
20
29
78'

Borussia ciśnie, ale jak wody potrzebuje gola kontaktowego.

4
3
2
2
5
76'

Dopiero drugi celny strzał gości na bramkę Reinsinga. Po centrze Sancho w sam środek bramki główkował Diallo.

6
3
4
2
4
74'

Żółtą kartkę otrzymał Kevin Stoger. Faulowany Sancho.

4
72'

Olbrzymie zamieszanie w polu karnym Fortuny, kilka ofiarnych interwencji obrońców, a wszystko kończy niecelnym strzałem Paco Alcacer.

9
5
2
2
4
71'

Szybki wypad gospodarzy zakończony strzałem Lukebakio... broni Burki.

4
2
2
2
4
70'

Fortuna. Schodzi: Marcel Sobottka. Wchodzi: Adam Bodzek.

67'

Strata gości przed własną "szesnastką", ale strzał Usamiego wybronił Burki.

5
3
2
2
5
65'

Płaskie podanie Piszczka w pole karne Fortuny, ale obrońcy rywali przecinają to zagranie.

2
1
1
1
7
64'

Friedhelm Funkel uspokaja swoich piłkarzy, tłumacząc, że jeszcze nie wygrali. Patrząc jednak na grę Borussii to ciężko liczyć na nagły zwrot akcji.

1
4
1
2
1
62'

Żółtą kartkę otrzymał Christian Pulisić. Taktyczny faul w środku boiska.

6
1
1
1
4
60'
60'

Borussia. Schodzi: Thomas Delaney. Wchodzi: Paco Alcacer.

8
4
2
1
2
56'

Gol! Strzelił Jean Zimmer. Asystował mu Takashi Usami.

Ulala! Strzał zza pola karnego, że pace lizać! Kosmiczne uderzenie ulokowane w górnym rogu. Burki bez szans!

42
25
10
11
18
55'

Prostopadłe podanie z głębi pola do Goetze. Napastnik ruszył do piłki, urwał się Kamińskiemu, ale nie uniknął spalonego.

3
51'

Pojedynek Usamiego z Piszczkiem. Górą polski obrońca.

17
11
3
2
3
50'

Reus wycofał do Schmelzera, a ten błyskawicznie "poszukał" dalszego rogu. Blokują to uderzenie obrońcy.

7
4
2
1
4
49'

Marco Reus idzie na przebój środkiem pola karnego! Niemic mija dwóch rywali, ale zatrzymuje się na Kamińskim.

13
9
3
1
2
46'

Zaczynamy II połowę.

6
4
1
1
2
46'

Borussia. Schodzi: Manuel Akanji. Wchodzi: Omer Toprak.

4
4
2
2
3
44'

Wysokie podanie do Goetze, ale Reprezentant Niemiec na wyraźnym spalonym.

5
3
3
3
7
41'

Christian Pulisić częściej fauluje niż robi coś pożytecznego dla zespołu. On, Larsen i Goetze to pierwsi ludzie do zmiany.

11
5
3
3
9
19:56

Z tym panem obrona lidera sobie zdecydowanie nie radzi...

5
2
3
3
8
38'

Powinno być 2:0! Po idealnym dograniu Zimmera z prawego skrzydła z kilku metrów do pustej bramki spudłował Takashi Usami. Jak on tego nie trafił!?

6
9
4
4
9
36'

Jesteśmy w szoku. Bardzo pasywna gra Borussii Dortmund!

5
5
3
8
7
32'

Szansa Borussii! Po strąceniu Larsena z 15 metrów w kierunku dalszego rogu uderzył Mario Goetze... łapie Michael Rensing.

11
3
2
4
5
29'

Niko Giesselmann chciał zabrać się z piłką mijając Piszczka, ale Polak spokojnie poradził sobie z szybką akcją rywali lewą flanką.

7
4
2
1
2
25'

Fortuna cofnęła się bardzo głęboko, całkowicie oddając pole liderowi.

4
2
1
1
7
22'

Gol! Strzelił Dodi Lukebakio. Asystował mu Kevin Stoger.

Do trzech razy sztuka! Strata Larsena i trzecie w tym meczu długie podanie do belgijskiego napastnika, a ten z zimną krwią wykorzystuje sytuację sam na sam z Burkim.

Asysta:
28
20
14
14
27
19'

Przez pierwszy kwadrans lider grał słabiuteńko, ale chyba łapie właściwy rytm. Przedostawanie się pod bramkę rywala już nie idzie tak topornie.

3
6
2
1
2
16'

Pierwszy celny strzał Borussii i od razu Marco Reus trafia do siatki z 14 metrów! Na linii uderzenia znalazł się Christian Pulisić, który przeskoczył nad piłką. Sędzia nie uznał gola, odgwizdując ofsajd!

8
4
3
5
16
13'

Z prawego skrzydła płasko w pole karne podał Lukebakio. Piłkę na wśligu atakował Jean Zimmer, ale ta po nogach Diallo opuściła boisko. Korner nie przyniósł nic ciekawego.

2
1
3
1
2
10'

Dobre podanie na lewą stronę pola karnego przyjezdnych. Ile sił w nogach huknął Takashi Usami, ale fatalnie spudłował.

5
1
1
2
2
9'

Goście wymienili kilkadziesiąt podań na połowie Fortuny, ale wszystko kończy się startą i kontrą. Christian Pulisić fauluje Giesselmanna i powinien obejrzeć kartkę.

3
1
1
1
3
6'

I ponownie w ten sam sposób zagrali gospodarze. Daleka piłka za plecy bloku obronnego rywali, ale Lukebakio tym razem w kluczowym momencie został zablokowany przez Diallo.

4
2
2
2
3
3'

Długie podanie do Dodiego Lukebakio. Belg był już w polu karnym i miał przed sobą tylko Akanjiego. Udało się uderzyć, ale obrońca podbił lekko piłkę i to ułatwiło bramkarzowi interwencję.

3
1
3
1
2
19:56

Race na trybunach. Fani Borussii Dortmund odpalili widowiskową pirotechnikę.

6
3
2
2
5
Czy Borussia Dortmund straci dziś punkty?