2
2
2
87'

Gol! Strzelił Ishak Belfodil. Sensacja! Mamy remis 3:3. Belfodil strzela swojego drugiego gola.

36
21
10
10
25
83'

Gol! Strzelił Pavel Kaderabek. Będzie jeszcze ciekawie! Kaderabek skoczył wyżej od Hakimiego i głową trafił do siatki. Mamy 3:2!

33
17
10
8
29
82'

Borussia. Schodzi: Mario Goetze. Wchodzi: Omer Toprak.

3
1
5
2
1
80'

Guerreiro strzelił prosto w ręce Baumanna.

2
1
2
1
75'

Gol! Strzelił Ishak Belfodil. Kiks Diallo i do piłki dopadł Belfodil. Rezerwowy przyjezdnych strzelił i zdobył gola na 3:1!

25
12
6
5
19
74'

Dwa rzuty rożne i dwa zagrożenia pod bramką gospodarzy. Najpierw kapitalna parada Burkiego, a chwilę później chybił Huebner.

1
1
3
1
1
73'

Abdou Diallo zablokował strzał Ishaka Belfodila. Mamy korner.

2
2
2
1
71'
70'
68'

Guerreiro nie zadowolił się jednym golem. Kolejny strzał Portugalczyka, tym razem obok bramki.

3
2
2
1
66'

Gol! Strzelił Raphael Guerreiro. Asystował mu Mario Goetze. 3:0! Sancho zanotował piękne podanie do Mario Goetze. Niemiec zauważył w polu karnym świetnie ustawionego Raphaela Guerreiro, który dokonał wyroku.

26
16
2
5
9
65'

Piszczek sfaulował Joelintona. Kibice nie są zadowoleni z decyzji arbitra. Polak nie zobaczył żółtej kartki.

12
5
5
3
4
62'

Uderzenie Goetze prosto w Baumanna. Ożywił się ten mecz.

2
2
2
2
1
61'

Znowu Burki! Ishak Belfodil oddał strzał z kilku metrów, ale bramkarz BVB znowu na posterunku.

5
1
1
58'

Leonardo Bittencourt wrzucił piłkę z rzutu wolnego, ale przeleciała nad wszystkimi piłkarzami. Słabe dośrodkowanie zawodnika gości.

4
2
1
4
56'

Fantastyczna akcja Joelintona! Piłkarz gości oddał dobry strzał, ale kapitalnie na bramce spisał się Burki. Wciąż 2:0!

5
4
1
1
52'

Jak to nie wpadło? Nico Schulz mocno uderzył na bramkę BVB! Piłka przeleciała minimalnie obok słupka.

1
4
1
1
50'

Ciekawa próba Guerreiro. Portugalczyk skierował jednak piłkę obok bramki. Borussia powoli myśli o trzecim golu.

3
2
1
49'

Ładny rajd Sancho. Jeden z graczy gości w końcu go zatrzymał. Świetnie dysponowany jest ten skrzydłowy!

3
1
46'

Hoffenheim. Schodzi: Kerem Demirbay. Wchodzi: Dennis Geiger.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
1
2
czas Druga połowa
45'

Sędzia doliczył jedną minutę do pierwszej połowy.

4
1
1
1
45'

Sancho przewrócił się w polu karnym gości, ale nie było mowy o podyktowaniu jedenastki.

2
1
1
1
1
43'

Gol! Strzelił Mario Goetze. Szybka kontra gospodarzy i mamy 2:0! Baumann poradził sobie ze strzałem Guerreiro, ale "wypluł" piłkę przed siebie i do pustej bramki skierował ją Mario Goetze.

Borussia Dortmund
22
9
4
7
11
41'

Żółtą kartkę otrzymał Kerem Demirbay.Sędzia nie zapomniał o faulu na młodym Angliku.

4
1
2
1
4
40'

Niewygodny do obrony strzał posłał Hakimi. Dobrze spisał się golkiper przyjezdnych.

1
1
2
1
2
39'

Ale akcja Sancho! Skrzydłowy BVB ośmieszył Poscha, a następnie został nieprzepisowo zatrzymany. Sędzia nie przerwał akcji, ponieważ przy piłce utrzymali gospodarze.

2
1
2
1
1
37'

Kerem Demirbay dośrodkował piłkę w pole karne BVB, ale zrobił to fatalnie. Dobrze na przedpolu spisał się Burki.

3
2
2
1
35'

Piłka po rzucie rożnym dotarła na głowę Joelintona. Napastnik ósmej ekipy Bundesligi przestrzelił!

4
1
1
1
1
32'

Gol! Strzelił Jadon Sancho. Asystował mu Łukasz Piszczek. Fantastyczna akcja Anglika z Łukaszem Piszczkiem! Sancho uderzył na bramkę gości i skierował ją przy samym słupku. Polak ma asystę! 1:0.

47
21
5
7
11
30'

Dwa kwadranse za nami. Goście jak do tej pory nie potrafili zagrozić liderowi Bundesligi. Szanse Borussii też można liczyć na palcach jednej ręki.

2
1
2
1
1
28'

Żółtą kartkę otrzymał Florian Grillitsch.Piłkarz przyjezdnych podciął Philippa. Pierwsza żółta kartka stała się faktem.

3
1
1
1
1
27'

Mario Goetze otrzymał futbolówkę, ale jej nie opanował. Skuteczny powrót obrońców gości, którzy wybili piłkę na korner.

1
1
1
2
1
25'

Słaba "wrzutka" i pewna interwencja bramkarza BVB.

3
1
1
1
1
24'

Mahmoud Dahoud faulował Kramaricia. Za chwilę goście będą mogli dośrodkować z rzutu wolnego.

1
1
2
1
1
23'

"Centrostrzał" Łukasza Piszczka. Oliver Baumann nie miał kłopotów ze złapaniem piłki. Polak przeprosił kolegów za złe zagranie.

1
1
3
1
2
22'

Mamy soczysty strzał! Maximilian Philipp uderzył z 18 metrów, ale piłka przeleciała obok słupka. Niewiele brakowało. Łukasz Piszczek był blisko asysty.

2
4
1
2
1
19'

Borussia Dortmund w pobliżu pola karnego gości. Mario Goetze i Raphael Guerreiro nie zdołali jednak oddać strzału. Nie dzieje się zbyt wiele w tym spotkaniu.

2
1
1
2
2
17'

Długa piłka w kierunku Andreja Kramaricia. Podanie było jednak bardzo niedokładne i do futbolówki pierwszy dobiegł Roman Burki.

5
1
1
1
2
14'

Axel Witsel spróbował uderzenia zza pola karnego, ale piłka przeleciała w znacznej odległości od bramki gości.

1
1
1
1
2
11'

Piłka w siatce, ale sędzia nie uznał gola Jadona Sancho. Duży fart gospodarzy, Anglik został nabity przez przeciwnika. Futbolówka wpadła do siatki, ale arbiter stwierdził, że będacy na spalonym Mario Goetze absorbował swoich rywali.

1
2
2
3
2
9'

Pavel Kaderabek sfaulował Achrafa Hakimiego. Stoper BVB znajdował się blisko własnej bramki. Zacznie Borussia ze stojącej piłki.

1
2
2
7'

Leonardo Bittencourt szukał kolegów w polu karnym gospodarzy, ale dobry powrót zanotował Achraf Hakimi. Mamy rzut rożny dla TSG 1899 Hoffenheim.

1
1
2
1
1
5'

Strata Benjamina Huebnera blisko własnego pola karnego, ale gospodarze nie stworzyli zagrożenia.

1
1
1
1
3
4'

Na początku spotkania nie dzieje się nic ciekawego. Oba zespoły powoli rozgrywają piłkę w środkowej części boiska.

2
1
1
1
1
1'

Axel Witsel stracił piłkę na rzecz Joelintona. Goście nie przeprowadzili jednak kontry. Spokojnie rozgrywają piłkę.