2
2
3
90+3'

Groźnie pod bramką Borussii! Niezła centra Havertza, ale nikt do niej nie doszedł.

8
3
5
5
9
90'

Druga połowa przedłużona aż o pięć minut.

6
4
11
4
8
89'

Borussia. Schodzi: Paco Alcacer. Wchodzi: Marius Wolf.

4
6
5
3
5
88'

Borussia zażegnała niebezpieczeństwo. Brandt nie najlepiej wykonał rzut wolny.

9
3
4
4
7
86'

Koszmarne pudło Bruun Larsena! Duńczyk dostał ciasteczko na woleja, ale z pięciu metrów uderzył w okolicę sklepienia dachu.

18
12
8
9
12
83'

Borussia. Schodzi: Mario Goetze. Wchodzi: Mahmoud Dahoud.

79'

Gorąco w Dortmundzie. Piłkarze Bayeru chcą za wszelką cenę wyrównać, Borussia spowalnia grę.

6
6
6
4
7
75'

Gol! Strzelił Jonathan Tah. Asystował mu Julian Brandt.

Buerki miał strzał na rękawicy, ale Tah tak przyłożył głową, że piłka przełamała mu palce! Będzie nerwowo.

27
13
13
11
22
74'

Żółtą kartkę otrzymał Raphael Guerreiro.

Borussia Dortmund
4
1
2
2
3
73'

Lepiej zapomnieć o tym strzale Vollanda. Koszmarna próba.

2
1
1
1
2
72'

Wciąz gorąco pod bramką Buerkiego. Szwajcar kapitalnie wyciągnął strzał z bliska.

9
4
2
5
7
70'

Bayer. Schodzi: Leon Bailey. Wchodzi: Lucas Alario.

1
65'

Nie można skreślać Bayeru. Fenomenalna interwencja Buerkiego uratowała BVB.

12
8
6
5
9
63'

Alcacer zdążył ucieszyć się z pierwszej bramki od grudnia, ale okazało się, że był na spalonym.

17
12
6
10
9
60'

Gol! Strzelił Mario Goetze.

Dośrodkowanie Hakimiego, piłka po rykoszecie od obrońców, a nabiegł na nią Goetze i nie dał szans Hradeckiemu!

32
19
4
10
9
59'

Żółtą kartkę otrzymał Tin Jedvaj.

3
1
1
1
2
57'

Słabszy fragment spotkania, oprócz jednego zamieszania pod bramką Bayeru nie działo się wiele.

3
3
3
1
1
53'

Zamieszanie pod bramką Bayeru. Niepewne piąstkowanie Hradeckiego bez konsekwencji.

4
3
1
2
2
51'

Od pięciu minut bez żadnej okazji. Borussia czeka na przeciwnika na własnej połowie.

7
2
1
1
3
48'

Na razie dużo spokojniejszy początek niż przed przerwą.

5
4
2
1
2
46'

Gramy!

4
4
2
1
2
45+1'

Poważny błąd Hradeckiego przy wprowadzaniu piłki. Alcacer przed dużą szansą, ale Hiszpan zablokowany.

10
8
3
2
6
45'

Doliczone dwie minuty.

6
2
1
2
3
44'

Dośrodkowanie Baileya do nikogo, ale Weiser uratował piłkę i nawet wywalczył rzut rożny.

1
1
2
3
4
42'

Ostre starcie Hakimiego z Brandtem. Coraz ostrzej w Dortmundzie.

7
2
5
2
3
38'

Gol! Strzelił Jadon Sancho. Asystował mu Abdou Diallo.

Kibice BVB nawet nie zdążyli się zmartwić straconym golem, a Borussia już wyszła na prowadzenie. Po wrzutce Diallo kapitalnie do woleja złożył się Sancho!

48
34
14
6
14
37'

Gol! Strzelił Kevin Volland.

Strzał z serii szczur po ziemi. Wyciagnięty Buerki nie sięgnął uderzenia Vollanda zza szesnastki. Gol z niczego, ale zasłużony.

23
12
4
16
36
35'

Borussia, wcześniej nijaka, nawet podostrzyła grę. Alcacer faulował Bendera przy próbie pressingu.

5
5
5
4
6
33'

Idealnie zrobił to Sancho, ale Alcacer zmarnował kapitalne podanie Anglika.

9
9
9
5
11
30'

Gol! Strzelił Dan-Axel Zagadou. Asystował mu Jadon Sancho.

Borussia wytrzymała napór i odpowiedziała. Zagadou urwał się obrońcom i wepchnął piłkę z bliska po rzucie rożnym!

36
28
7
10
16
29'

Kapitalna interwencja Taha we własnym polu karnym! Borussia się obudziła.

12
5
3
2
5
28'

Wreszcie, coś się ruszyło po stronie BVB. Przedarł się Sancho i uderzył mocno po ziemi, prosto w Hradeckiego.

4
1
2
2
3
25'

Wszystko fajnie, ale do momentu strzału. Bailey uderzył bardzo źle.

4
3
1
3
2
24'

Najgroźniejsza okazja dla Bayeru. Havertz bez zastanowienia z powietrza. Buerki może odetchnąć, piłka centymetry obok słupka.

6
9
3
4
6
23'

Borussia anemiczna, nawet Sancho nie potrafi się przebić. Nie do wiary, co stało się z dortmundczykami.

4
3
2
1
5
20'

Dośrodkowania Aranguiza są bardzo groźne. Wrzutka leciała w światło bramki, ale Buerki był faulowany przy próbie wyjścia.

3
2
4
1
2
18'

Mało które podanie Borussii dociera do celu. Dortmundczycy na razie jakby nie wyszli z szatni.

3
1
1
3
4
15'

Kiks Zagadou. Stoper Borussii ma szczęście, że skończyło się tylko na rzucie rożnym.

2
2
3
2
6
13'

Bayer naciska, Havertz zablokowany przed polem karnym.

6
2
1
2
2
12'

Niebywałe, jak bardzo Bayer zdominował Borussię. Dortmundczycy głównie biegają za piłką.

3
2
1
2
5
10'

Dobra wrzutka Aranguiza, jeszcze lepsze piąstkowanie Buerkiego.

4
1
2
1
2
7'

Sancho po raz pierwszy się urwałm. Nastoletni Anglik szukał kolegów w polu karnym.

3
3
1
3
3
6'

Borussia może odetchnąć, Bailey faulował na środku boiska. Na razie posiadanie piłki na korzyść Bayeru. 88 do 12 procent!

2
1
3
2
3
5'

Minęła piąta minuta, a Borussia wlaściwie nie wyszła z własnej połowy. Bayer ciśnie.

1
1
3
1
3
3'

Borussia przysnęła, obrońcy tylko patrzyli jak piłkę dotarła do Havertza. Młody Niemiec miał chyba za dużo miejsca i... zwariował. Uderzenie nad poprzeczką.