90'

Sędzia doliczył 2 minuty do regulaminowego czasu gry.

2
89'

Było groźnie pod bramką gospodarzy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Ostatecznie piłka minęła prawy słupek.

1
2
1
87'

AS Monaco buduje atak pozycyjny, poczynając od obrońców. Ostatnie minuty potyczki w Monako.

85'

Radamel Falcao jest aktywny i chce się zrehabilitować za niewykorzystany rzut karny.

2
2
83'
ZMIANA
82'

Odważnie przed własnym polem karnym zagrał Diego Benaglio i uratował Monaco przed stratą gola.

2
1
1
1
1
80'
ZMIANA

Lille OSC. Schodzi: Fode Ballo-Toure. Wchodzi: Edgar Ie.

wchodzi Wchodzi
Edgar Ie #15
schodzi Schodzi
Fode Ballo-Toure #25
1
80'
ZMIANA

Lille OSC. Schodzi: Thiago Mendes. Wchodzi: Jonathan Ikone.

Thiago Mendes #23
1
79'
ZMIANA

Monaco. Schodzi: Rony Lopes. Wchodzi: Sofiane Diop.

79'

Nieudanie piłkę głową uderzył Radamel Falcao, dla którego to nie jest dobry dzień.

76'

Bardzo niecelnie z dystansu huknął Xeka i od własnej bramki grę wznowi Benaglio.

1
1
1
74'

Świetnie interweniował Diego Benaglio po strzale Nicolasa Pepe, odbijając piłkę do boku.

2
1
1
1
1
72'
ZMIANA

Lille OSC. Schodzi: Yassine Benzia. Wchodzi: Thiago Maia.

71'

AS Monaco coraz mocniej naciska na rywala. Tym razem atakuje prawym skrzydłem.

1
1
69'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Radamel Falcao!

Źle wykonany rzut karny przez Falcao! Piłkę pewnie chwycił Mike Maignan.

1
3
4
14
67'

Będzie rzut karny dla AS Monaco! Cellik faulował rywala we własnym polu karnym, a sędziemu przy podjęciu decyzji pomógł VAR.

4
2
1
67'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mehmet Zeki Celik.

Mehmet Zeki Celik #17
Lille OSC
1
1
66'

Gospodarze wykonywali rzut rożny, lecz nie byli w stanie zagrozić bramce przyjezdnych.

1
1
64'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Thiago Mendes.

Lille OSC
1
1
62'

Celnie sprzed pola karnego uderzył Nicolas Pepe, a pewnie piłkę złapał Diego Benaglio.

1
61'

Niecelnie nad bramką po dośrodkowaniu z lewej flanki główkował Radamel Falcao.

1
59'

Do tej pory spotkanie nie zachwyca, a kibice mogą narzekać na brak sytuacji podbramkowych.

56'
ZMIANA

Monaco. Schodzi: Jordi Mboula. Wchodzi: Samuel Grandsir.

55'

Kamil Glik zablokował strzał jednego z rywali i będzie rzut rożny dla Lille.

53'

Piłkę zagrywał Radamel Falcao, ale czujny był Mike Maignan, który popisał się dobrą interwencją na przedpolu.

1
1
51'

Na boisko wieje nudą. Żadnej z drużyn nie udaje się rozegrać dobrej, składnej akcji.

1
48'

Monaco próbowało wyjść z szybką kontrą, która dość szybko została zastopowana.

46'

Początek drugiej odsłony starcia AS Monaco - Lille OSC.

1
1
1
1
1
43'

Na strzał zdecydował się Stevan Jovetić, ale nie musiał interweniować Mike Maignan, bo piłka minęła bramkę.

1
41'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w pierwszej odsłonie meczu w Monako.

39'

Thiago Mendes faulował zbyt ostro i grę od rzutu wolnego wznowią zawodnicy wicemistrza Francji.

38'

Żółtą kartkę za zagranie ręką otrzymał Jordi Mboula.

37'

Wydaje się, że w końcu przebudziło się AS Monaco. Tym razem nieudanie uderzał Stevan Jovetić.

1
36'

Jordi Mboula mógł zaskoczyć bramkarz OSC, lecz przymierzył bardzo niecelnie i piłka minęła słupek.

2
35'

Lille próbowało się przedrzeć pod pole karne Monaco lewym skrzydłem, lecz bezskutecznie. Będą próbowali odpowiedzieć piłkarze z Monako.

33'

Atak za atakiem w wykonaniu Lille OSC. Sporo pracy ma bramkarz AS MonacoDiego Benaglio.

31 '

Miejscowa ekipa wciąż bez strzału na bramkę rywala. Zresztą Monaco ma problem z przekroczeniem linii środkowej boiska. To wygląda źle dla zespołu Kamila Glika.

1
29'

Celik oddał niecelny strzał z dystansu na bramkę Monaco. Grę wznowi Diego Benaglio.

27'

Na razie AS Monaco jest zupełnie bezbarwne w ofensywie i nie może rozegrać żadnego składnego ataku.

26'

Strzały na bramkę (strzały celne):

AS Monaco - 0

Lille OSC - 2 (0)

1
24'

Fode Ballo-Toure główkował niecelnie po dośrodkowaniu z lewego skrzydła.

1
22'

Posiadanie piłki:

AS Monaco - 43 proc.

Lille OSC - 57 proc.

1
3
20'

Mehmet Zeki Celik popisał się dobrą interwencją w obronie i rozbił atak ekipy AS Monaco.

18'

Rony Lopes uderzył niecelnie z rzutu wolnego z około 30 metrów.

15'

1
15'

Lille OSC atakuje coraz odważniej. Tym razem strzał przeciwnika zablokował Jemerson.

1
13'

Xeka oddał niezły strzał, jednak piłka minęła bramkę strzeżoną przez Diego Benaglio.

2
11'

Nieprzepisowo przez jednego z rywali był zatrzymywany Stevan Jovetić. Rzut wolny dla wicemistrza Francji.

1
10'

Piłkarze Monaco spokojnie wymieniają kolejne podania na połowie Lille i budują atak pozycyjny.

2
7'

Lebo Mothiba faulował rywala i od rzutu wolnego grę wznowią gospodarze.

5'

Od początku aktywny w ofensywie jest Radamel Falcao, który szuka swojej okazji do strzelenia gola.

3'

Na razie obdywie drużyny badają swoje możliwości i jest sporo walki w środkowej strefie boiska.

1'

Od środka boiska rywalizację rozpoczęli goście.

1
czas Start meczu
19:40

W wyjściowym składzie AS Monaco znalazł się Kamil Glik.

3
1
19:40

Spotkanie poprowadzi sędzia Thomas Leonard.

2
Jakie będzie rozstrzygnięcie meczu AS Monaco - Lille OSC?