Mateo Pavlović udanie zagrał w obronie i uchronił Angers SCO przed stratą gola.

Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

1
1
87'

Kylian Mbappe Lottin strzelił nad poprzeczką bramki zespołu z Angers. Francuz szuka swojego kolejnego gola w tym pojedynku.

4
1
85'

PSG. Schodzi: Angel Di Maria. Wchodzi: Julian Draxler.

84'

Thiago Silva ucierpiał w starciu z rywalem i potrzebował pomocy sztabu medycznego.

1
1
1
82'

Angers SCO. Schodzi: Pierrick Capelle. Wchodzi: Rayan Ait-Nouri.

wchodzi Wchodzi
Rayan Ait-Nouri #2
schodzi Schodzi
3
1
81'

Kylian Mbappe Lottin wciąż jest bardzo aktywny i co chwila nęka defensywę przyjezdnych.

2
2
79'

Paris Saint-Germain już nie forsuje tempa, bo nie musi. Paryżanie tylko spokojnie budują atak pozycyjny w okolicach pola karnego Angers.

2
1
77'

Angers SCO. Schodzi: Jeff Reine-Adelaide. Wchodzi: Farid El Melali.

Farid El Melali #28
1
1
76'

Kylian Mbappe Lottin złapany w pułapkę ofsajdową.

1
1
3
75'

Thiago Silva świetnie zagrał w obronie i z kolejną ofensywną akcją ponownie mogło ruszyć PSG.

2
1
2
73'
71'

Angel Di Maria podciął piłkę tuż nad bramką Angers SCO.

2
1
70'

Wilfried Kanga popisał się dobrym strzałem z dystansu, ale na posterunku był Alphonse Areola, który udanie interweniował.

1
3
68'

Paris Saint-Germain gra już swobodnie i umiejętnie kontroluje boiskowe wydarzenia.

1
66'

Gol! Strzelił Neymar. Asystował mu Kylian Mbappe Lottin.

Paris Saint-Germain ma już dwie bramki przewagi (3:1)! Kylian Mbappe Lottin tym razem wdrożył się w rolę asystenta i wyłożył Neymarowi piłkę jak na tacy. Brazylijczyk bez problemów strzelił gola z bliskiej odległości.

Paris Saint-Germain
14
12
2
1
65'

Edinson Cavani fatalnie spudłował z mniej więcej 16 metrów. Piłka poszybowała wysoko w trybuny.

1
3
64'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Stanley Nsoki.

1
2
63'

Kylian Mbappe Lottin trafił w boczną siatkę. Mistrz świata tylko złapał się za głowę.

2
2
1
62'

Angel Di Maria znalazł na ofsajdzie.

1
1
61'
59'

Neymar minął trzech rywali, ale stracił piłkę na szesnastym metrze.

2
3
1
57'

Angel Di Maria uderzył tuż obok słupka bramki strzeżonej przez Ludovica Butelle'a.

1
1
1
3
2
56'

Dobry przechwyt Marquinhosa i Paris Saint-Germain znów w ataku.

2
3
54'

Adrien Rabiot zamedlował się na pozycji spalonej.

1
2
53'

Wydaje się, że paryżanie złapali wiatr w żagle i dążą do podwyższenia swojego prowadzenia.

4
3
1
51'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Angel Di Maria.

Paris Saint-Germain wygrywa 2:1! Piękny gol w wykonaniu Kyliana Mbappe'a Lottina! Z lewej flanki piłkę dokładnie dograł Angel Di Maria, a reprezentant Francji bez zastanowienia uderzył z powietrza i zdobył bramkę.

12
10
2
1
1
50'

Na razie na boisku wieje nudą, bo żadnej z drużyn nie udaje się rozegrać składnej akcji.

1
2
48'

Neymar próbuje wziąć sprawy w swoje ręce, ale z jego popisów technicznych nic dobrego dla PSG nie wynika.

2
1
1
4
46'

PSG. Schodzi: Thilo Kehrer. Wchodzi: Stanley Nsoki.

Początek 2. cześci konfrontacji.

44'

Angelo Fulgini oddał niecelny strzał głową na bramkę paryskiego zespołu.

3
1
42'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w I połowie meczu. Przy piłce znajduje się Paris Saint-Germain.

3
3
1
40'

Angers SCO próbowało się przedrzeć prawą flanką pod pole karne paryżan, jednakże bezskutecznie.

4
38'

Kylian Mbappe Lottin miał dużo miejsca na prawym skrzydle, ale zwolnił i w konsekwencji ten atak Paris Saint-Germain został rozbity.

1
3
36'

Adrien Rabiot faulował przeciwnika i będzie rzut wolny dla Angers SCO.

3
34'

Gracze Angers nie uciekają się tylko do obrony, ale obecnie nacierają na bramkę PSG.

4
3
5
3
5
32'

Gospodarze wydają się być zaskoczeni tym, że przyjezdni stawiają im opór w tym starciu.

1
1
3
1
29'

Po chwili bramkarza Angers mógł zaskoczyć Kylian Mbappe Lottin, ale uderzył obok słupka.

2
2
1
3
4
28'

Mogło być 2:1 dla Angers SCO! Jednak Alphonse Areola w sytuacji sam na sam odbił strzał Jeffa Reine'a-Adelaide'a.

6
4
1
2
3
28'

Zawodnicy paryskiej ekipy wymieniają podania od prawej do lewej strony i na odwrót, lecz nic z tego nie wynika. Umiejętnie w defensywie przesuwają się goście.

1
4
26'

Piłkarze Angers poczynają sobie dzisiaj bez kompleksów i nie dają się spychać do głębokiej defensywy.

2
1
1
5
24'

Podrażnione stratą gola Paris Saint-Germain ruszyło do przodu. Grę PSG stara się napędzać Kylian Mbappe Lottin.

5
3
1
2
22'

Gol! Strzelił Thomas Mangani.

Tymczasem w Paryżu remis 1:1! Thomas Mangani popisał się pewnym, potężnym strzałem z rzutu karnego. Alphonse Areola bez szans.

12
8
5
3
9
21'

Rzut karny dla Angers SCOThilo Kehrer faulował rywala we własnym polu karnym.

4
2
3
2
4
21'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thilo Kehrer.

1
1
1
1
3
20'

Gospodarze się cofnęli, dają pograć zespołowi Angers SCO. PSG ewidentnie czyha na okazję do wyprowadzenia szybkiej kontry.

3
1
1
1
1
18'

1
16'

Celnie główkował Cheikh N'Doye, a piłkę pewnie złapał Alphonse Areola.

3
2
1
1
1
14'

Znów zagotowało się pod bramką Angers SCO i ponownie bliski szczęścia był Edinson Cavani. Urugwajczyk główkował w słupek.

5
2
1
3
1
12'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Neymar.

Paris Saint-Germain wyszło na prowadzenie 1:0! Neymar posłał płaskie dośrodkowanie z prawego skrzydła, a Edinson Cavani bez problemów wpakował piłkę do siatki z około 5 metrów.

17
12
4
3
3
10'

Szarżował Adrien Rabiot, ale został zatrzymany pod polem karnym Angers.

2
2
1
1
2
9'

Edinson Cavani bliski dojścia do niezłego podania pod bramką przyjezdnych, ale zabrakło kilku centymetrów.

3
3
1
3
1
7'

Na razie mistrz Francji nie forsuje tempa i pozwala rywalom wymieniać kolejne podania.

3
1
2
1
1
5'

Od początku rywalizacji aktywny jest Kylian Mbappe Lottin, który cały czas jest "pod grą".

4
2
2
1
1
3'

Paryżanie spokojnie budują atak pozycyjny, poczynając od obrony.

3
2
2
1
1
1'

Konforntację od środka boiska rozpoczęli goście.