Ligue 1: 4. kolejka
02 wrz 2018 21:00
90+4'

Monaco wściekle atakuje, ale już jest chyba za późno na zmianę niekorzystnego wyniku.

2
5
1
90+1'

Ol. Marsylia. Schodzi: Konstantinos Mitroglou. Wchodzi: Boubacar Kamara.

wchodzi Wchodzi
Boubacar Kamara #4
schodzi Schodzi
2
2
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

2
2
89'

Gol! Strzelił Valere Germain. Asystował mu Florian Thauvin. To jednak goście zadali decydujący cios! Dośrodkował Thauvin, a piłkę głową w bramce umieścił Germain. Akcja rezerwowych na wagę wygranej! 2:3!

14
10
7
7
8
87'
86'
85'

Nerwowo jest w końcówce meczu. Gości remis satysfakcjonuje, gospodarze atakują zbyt chaotycznie.

2
81'

Monaco. Schodzi: Antonio Barreca. Wchodzi: Jordi Mboula.

81'

Monaco chce ponownie wyjść na prowadzenie. Jednak akcje gospodarzy momentami są zbyt koronkowe.

1
1
77'

Żółtą kartkę otrzymał Jordan Amavi.

Olympique Marsylia
2
74'

Gol! Strzelił Florian Thauvin. Asystował mu Hiroki Sakai. Wydawało się, że Monaco ma mecz pod kontrolą. Tymczasem dogrywał Siraki, a mocnym strzałem do remisu doprowadził rezerwowy Thauvin. Przy uderzeniu z ok. 13 metrów bramkarz nie miał szans. 2:2!

13
6
1
2
70'

Falcao mógł zamknąć mecz. Jednak zabrakło precyzji i Pele złapał piłkę.

2
1
1
1
69'

Zaczynają ryzykować goście. Olympique już nie ma nic do stracenia. Monaco wykorzysta szansę do skontrowania przeciwnika?

1
1
1
66'
64'

Ależ grożnie było pod bramką Monaco. Do piłki doszedł Thauvin, jednak minimalnie przestrzelił!

1
2
62'
59'

W końcu zbiera się Olympique. Szarżował Sanson, jednak został w ostatnim momencie zatrzymany.

2
2
1
56'

Olympique po dwóch ciosach gospodarzy nie potrafi się podnieść. Gracze Monaco czekają na reakcję gości.

1
1
53'

Gol! Strzelił Radamel Falcao. Ależ błyskawicznie wszystko się odwróciło. Monaco już prowadzi. Do siatki trafił Falcao, a defensywa gości może mieć do siebie sporo pretensji. Po płaskim dośrodkowaniu z prawej strony piłkę Falcao wyłożył obrońca Olympique. Snajper Monaco okazji nie zmarnował! 2:1!

16
6
1
3
2
51'

Gospodarze chcą pójść za ciosem. Gorąco musiało być w przerwie w szatni Monaco.

4
2
48'

Gol! Strzelił Youri Tielemans. Niewiele czasu zabrało gospodarzom doprowadzenie do wyrównania. Najwięcej przytomności pod bramką Olympique zachował Tielemans i w Monaco ponownie mamy remis. Wszystko zaczęło się od złego rozegrania piłki. Futbolówkę przejął Falcao, minął bramkarza, ale futbolówkę z linii wybił obrońca. Dobitka Tielemansa znalazła się już w siatce. 1:1!

11
4
1
2
46'

Wracamy do gry po przerwie!

2
2
45+1'

Gol! Strzelił Konstantinos Mitroglou. Asystował mu Dimitri Payet. A jednak Olympique przed przerwą zdołał objąć prowadzenie. Dogrywał Payet, a do siatki trafił Mitroglou! 0:1! Dośrodkowanej piłki nie sięgnął Glik, a za jego plecami stał napastnik, który głową trafił do bramki.

12
8
1
3
3
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
2
41'

Brakuje dokładności w grze Monaco. Gospodarze w 1. połowie nie potrafili poważniej zagrozić gościom.

2
1
2
38'

Dośrodkowanie z rogu, głową ponad bramką uderzał Konstantinos Mitroglou.

2
2
37'

Kolejną okazję w meczu miał Konstantinos Mitroglou, piłkę po jego uderzeniu na róg sparował bramkarz.

2
2
36'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Glik.

9
5
2
7
32'

Ponad dwa kwadranse za nami. Spodziewaliśmy się więcej po grze przede wszystkim Monaco.

1
1
29'

Uaktywnili się goście, swoich szans szuka Mitroglou. Pojedynek wyrównał się.

1
1
25'

Monaco wciąż bez klarownej okazji na gola, to Olympique powinien prowadzić.

1
1
21'

Falcao padł w polu karnym. Sędzia uznał, że nic się nie stało.

2
2
1
1
18'

Przewidywalne są akcje Monaco. Gracze Olympique bez problemów radzą sobie z atakami rywala.

1
1
14'

Przeważa Monaco, ale niewiele z tego wynika. Goście czekają na kontry.

4
4
9'

Odpowiedź Monaco, ale po akcji Falcao piłka trafiła w boczną siatkę.

1
2
7'

Goście czekali na swoją szansę i powinni prowadzić. Po dograniu Sarra z bliska uderzał Konstantinos Mitroglou. Grek jednak nie potrafił wykorzystać swojej szansy na gola! Uderzył w środek bramki i Diego Benaglio zdołał odbić piłkę.

3
1
1
6'

Groźnie zapowiadała się kontra Monaco. Szarżował Rony Lopes, wszystko skończyło się na Gustavo.

2
4'

Póki co gra toczy się w środku pola. Monaco częściej rozgrywa piłkę, jednak niewiele z tego wynika.