Rywale mają już dość, za to PSG chce więcej.

1
1
3
84'

Gol! Strzelił Moussa Diaby. Asystował mu Edinson Cavani. To już mały pogrom! Cavani trochę przypadkowo dograł piłkę, a Diaby zdobył czwartą bramkę dla PSG! Urugwajczyk chciał uderzać, ale skiksował. Piłka trafiła do partnera, a ten z bliska na 4:0!

Paris Saint-Germain
13
6
5
4
8
81'

St.Etienne. Schodzi: Lois Diony. Wchodzi: Assane Diousse.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Lois Diony #9
2
1
80'

PSG. Schodzi: Thiago Silva. Wchodzi: Thilo Kehrer.

76'

Gol! Strzelił Angel Di Maria. Szybka akcja PSG, wymiana podań i Di Maria nie mógł zmarnować wyśmienitej okazji. 3:0!

11
5
3
3
5
74'

Już niewiele ponad kwadrans do końca. Niewiele dzieje się na boisku. PSG myślami już na meczu z Liverpoolem.

2
69'

PSG spokojnie rozgrywa piłkę, rywale nie kwapią się do ataku. Goście nie chcą przegrać w Paryżu wyżej.

1
1
1
1
1
68'
65'

Składna akcja PSG zakończona trafieniem Cavaniego. Bramka jednak nie został uznana. Urugwajczyk był na spalonym.

1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Wahbi Khazri.

AS Saint-Etienne
61'

PSG nie forsuje tempa meczu. Gospodarze kontrolują przebieg spotkania.

1
57'

Na dużym luzie grają gospodarze. Rywale mogą sobie pluć w brodę, że w 1. połowie nie wykorzystali swoich szans.

54'

St.Etienne. Schodzi: Kevin Monnet-Paquet. Wchodzi: Romain Hamouma.

Kevin Monnet-Paquet #22
51'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Cavani na 2:0 z rzutu karnego i już chyba po meczu.

18
8
4
3
4
49'

Cavani przewrócony w polu karnym. Będzie "jedenastka" dla PSG!

4
4
2
1
1
46'

Wracamy do meczu!

1
1
46'

PSG. Schodzi: Lassana Diarra. Wchodzi: Moussa Diaby.

43'

Alphonse Areola musi być cały czas czujny w bramce. Gospodarze po objęciu prowadzenia niezbyt często atakują.

40'

Saint Etienne szuka okazji na wyrównanie. Aktywny w ostatnich minutach jest Chazri. Jednak bez efektu bramkowego.

37'

Żółtą kartkę otrzymał Adrien Rabiot.

2
1
33'

Aerola ratuje PSG broniąc groźny strzał Salibura. Goście doszli do siebie po stracie gola i starają się odrobić straty.

29'

Kombinacyjnie starają się grać mistrzowie Francji. Momentami przesadzają i tracą dobre okazje.

26'

Goście po ciosie rywala stracili koncept gry, PSG jednak nie stara się tego wykorzystać i gra zbyt statycznie.

22'

Gol! Strzelił Julian Draxler. Asystował mu Marco Verratti. Goście grali coraz śmielej i zostali za to skarceni. Verratti prostopadle do Draxlera. Ten przyjął piłkę głową, a po chwili uderzył ponad bramkarzem na 1:0!

18
10
6
4
5
19'

Coraz śmielej goście. Po dograniu z rogu Mattia Perin głową daleko od celu.

2
2
2
3
2
15'

Wyjście z akcją gości, dogranie w pole karne. Niepilnowany Diony nie trafił w bramkę w dobrej sytuacji. Napastnik uderzał z czterech metrów, ale przestrzelił.

12'

Obraz gry nie ulega zmianie. Paryżanie jak na razie nie forsują tempa i spokojnie czekają na błąd rywala.

2
2
2
2
2
9'

PSG cały czas utrzymuje się przy piłce, rywale nie zamierzają odkrywać się przed faworytem i czekają na swój moment.

6'

Mocny strzał oddał Di Maria. Piłka poszybował w środek bramki i złapał ją Stephane Ruffier.

2
2
3'

PSG od początku przeważa. Po akcji Draxlera gospodarze wywalczyli rzut rożny.