Żółtą kartkę otrzymał Kevin N'Doram. Taktyczny faul zatrzymujący rozpędzonego Guillaume.

Jest jeszcze sporo czasu, aby coś strzelić. Arbiter dorzucił aż 5 minut.

4
2
1
90'

Po podaniu od obrońcy problem z opanowaniem piłki miał bramkarz Nimes. Błyskawiczne doskoczenie Falcao, ale Paul Bernardoni nie spanikował.

1
87'

Po rzucie rożnym Antonio Barreca huknął z woleja z linii pola karnego Nimes, ale nie było to czyste uderzenie i piłka poleciała gdzie chciała.

1
1
2
86'

Nimes. Schodzi: Sofiane Alakouch. Wchodzi: Loick Landre.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Sofiane Alakouch #29
1
85'

Strzał Gołowina z 20 metrów trafia w plecy Briancona.

83'

Piłkarze z Księstwa jeszcze próbują przechyliś szalę zwycięstwa na swoją korzyść, ale ich akcjom brakuje ikry przez cały mecz.

1
80'

Bez wątpienia była to piłka na 2:1! Samuel Grandsir dogrywa na 5. metr, a Sylla fatalnie posyła piłkę nad poprzeczką.

1
4
78'

Monaco. Schodzi: Adama Traore. Wchodzi: Moussa Sylla.

Moussa Sylla #34
3
75'

Nimes. Schodzi: Theo Valls. Wchodzi: Clement Depres.

Clement Depres #9
Theo Valls #18
75'

Żółtą kartkę otrzymał Mustapha Diallo. Za uderzenie łokciem.

Mustapha Diallo #2
Nimes Olympique
1
1
74'

Dobra centra Barrecy z lewego skrzydła, ale Adama Traore nieczysto trafił piłkę głową i ta minęła cel w znacznej odległości.

1
1
1
72'
70'

Chwila przerwy w grze. Pikarze piją wodę przy linii bocznej, a medycy zajmują się Brianconem, który ucierpiał po starciu z Diopem.

2
67'

Umut Bozok na prosty zwód nabrał Glika, ale uderzenie Turka z 18 metrów szybuje wysoko nad celem.

2
1
66'

Minęło już sporo czasu, a my nadal czekamy na emocje w tym meczu.

1
1
63'

Mocne wstrzelenie futbolówki wzdłuż pola karnego gospodarzy, ale jest gdzie być powinien Kamil Glik.

4
1
62'

Nimes. Schodzi: Sada Thioub. Wchodzi: Mustapha Diallo.

Sada Thioub #22
1
61'

Monaco. Schodzi: Jordi Mboula. Wchodzi: Samuel Grandsir.

60'

Atak Riparta zatrzymany na skrzydle przez Glika.

57'

Radamel Falcao wzorowo przyjął piłkę na klatkę piersiową, trzy kroki i soczysty strzał z 20 metrów... tuż nad poprzeczką.

53'

Lepiej się dośrodkować nie dało! Youri Tielemans z lewego skrzydła na dalszy słupek do Falcao. Kolumbijczyk z kilku metrów obija poprzeczkę.

2
51'

Przysnęła obrona AS Monaco, ale Anthony Briancon nie wykorzystał niezdecydowania stoperów.

1
1
49'

Gospodarze byli o włos! Sofiane Diop kropnął z 16 metrów, ale fantastycznie obronił Bernardoni, była jeszcze dobitka Mbouli, ale piłka przeleciała tuż obok lewego słupka.

1
46'

Zaczynamy II połowę.

1
45'

Nikt nie sięga piłki w polu karnym po dośrodkowaniu Mbouli, ale piłka zmierzała w światło bramki. Nimes ratuje refleks bramkarza.

2
1
42'

Gospodarze w ataku pozycyjnym, ale nieudolnie to wygląda.

1
1
39'

Bozok teatralnie upadł przy Gliku. W pierwszej chwili wyglądało na brutalne wejście naszego obrońcy, ale nic tam nie było. Sędzia nie dał się nabrać.

1
38'

Świetne dośrodkowanie Raggiego z prawej flanki trafia na głowę Falcao. Wielkie brawa dla bramkarza Nimes, który fantastycznie odbija piłkę po strzale Kolumbijczyka.

1
1
34'

Wysokie dośrodkowanie Barrecy z lewego skrzydła, ale bezproblemowo na przedpolu radzi sobie Paul Bernardoni.

2
2
1
1
1
31'

Mecz nie stoi na wysokim poziomie. Gra toczy się głównie w środku, a większośc ataków kończy się w okolicach 30. metra.

1
1
1
1
1
27'

Gol! Strzelił Radamel Falcao. Asystował mu Kevin N'Doram.

Wyrównanie! Podanie z linii obrony trafia do Falcao, a ten podciągnął kilka metrów z piłką i uderzył zza pola karnego. Futbolówkę delikatnie podbił jeszcze jeden z obrońców i ta wpadła do siatki tuż przy lewym słupku.

10
7
4
2
2
25'

Radamel Falcao szukał górnego rogu, ale można to było uderzyć lepiej. Nad murem, ale i nad bramką.

3
3
2
2
2
23'

Adama Traore faulowany tuż przed polem karnym gości. Będzie dobra okazja do wyrównania.

3
2
2
1
1
19'

Gol! Strzelił Anthony Briancon. Asystował mu Antonin Bobichon.

Niepodziewany gol dla gości! Mocna centra z prawej strony boiska. Prawie wszyscy obrońcy gospodarzy byli na miejscu, zabrakło jedynie Kamila Glika. Polak przysnął i pozostawiony samemu sobie kapitan rywali skutecznie uderzył głową.

8
17'

Faul Diopa i będzie dobra okazja dla gości do dokładnej centry w pole karne.

3
2
1
2
2
15'

Zdecydowany wślizg Glika zatrzymujący szarżującego skrzydłem Guillaume.

3
1
13'

Wstrzelenie piłki w pole karne Nimes, kierunek jej lotu zmienia Jordi Mboula. Pomocnik AS Monaco powinein zdecydowanie dostawić głowę.

1
1
10'

Anthony Briancon uderza zza pola karnego, piłka nie zmierzała w światło bramki, ale Diego Benaglio i tak ją odbił. Korner nie przyniósł zagrożenia.

1
1
7'

Niepewne piąstkowanie Benaglio po centrze z prawej strony boiska. Piłka trafia pod nogi Bozoka, ale Turek nie decyduje się na strzał. Zgranie przed bramkę jest bardzo niedokładne.

1
1
4'

Żółtą kartkę otrzymał Baptiste Guillaume. Faul na Gliku.

3
3'

Odpowiadają przyjezdni. Antonin Bobichon uderzył z 17 metrów wysoko nad poprzeczką.

1
2'

Zaczynamy od dobrej okazji gospodarzy. Jordi Mboula dośrodkował z prawej flanki na 11. metr, ale Adama Traore fatalnie przestrzelił.

1
1
1
20:14

Piłkarze już na boisku. Za momencik startujemy z grą.

1
A może tak Kamil Glik coś dzisiaj strzeli?