Ostatnie fragmenty rywalizacji w Paryżu. Atakują miejscowi gracze.

1
83'

PSG. Schodzi: Angel Di Maria. Wchodzi: Moussa Diaby.

82'

Memphis Depay zdecydował się na strzał, ale piłkę na poprzeczkę sparował Gianluigi Buffon.

11
3
3
1
2
81'

Goście już tylko czekają na końcowy gwizdek, zaś bawiącym się piłką gospodarzom wciąż mało.

5
78'

Ol. Lyon. Schodzi: Maxwel Cornet. Wchodzi: Pape Diop.

78'

Uderzał Neymar, jednakże został zablokowany przez rywala.

1
4
4
1
75'

PSG. Schodzi: Marco Verratti. Wchodzi: Julian Draxler.

74'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin.

Kylian Mbappe Lottin po raz czwarty, Paris Saint-Germain wygrywa już 5:0! Próbował strzelać Neymar, ale został zablokowany. Piłka ostatecznie dotarła do Mbappe, który mocnym uderzeniem podwyższył prowadzenie paryżan.

Paris Saint-Germain
46
21
16
7
7
72'

Kylian Mbappe Lottin złapany w pułapkę ofsajdową.

2
4
1
1
3
69'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Neymar.

Paris Saint-Germain nie zwalnia tempa - 4:0! Neymar zagrał fantastyczne, prostopadłe podanie, a Kylian Mbappe Lottin pokonał Lopesa w sytuacji sam na sam, kompletując hat-tricka.

34
12
6
5
4
68'

Gospodarze już mają wszystko pod kontrolą, a goście wyglądają na załamanych stratą dwóch goli w krótkim odstępie czasu.

3
4
2
1
1
66'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Marquinhos.

Paris Saint-Germain ma już trzy bramki przewagi, a Kylian Mbappe Lottin dublet! Koronkowa akcja PSG. Marquinhos wyłożył utalentowanemu Francuzowi futbolówkę jak na tacy, a ten wpakował ją do siatki.

39
15
4
3
3
64'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jeremy Morel.

Olympique Lyon
4
1
1
1
1
63'

Mendy dopuścił się faulu i sędzia odgwizdał rzut wolny dla mistrza Francji.

4
1
1
1
1
61'

Paris Saint-Germain wygrywa już 2:0! Neymar przedryblował kilku rywali i wszedł w pole karne. Piłka odbiła się od obrońców Olympique Lyon, a dopadł do niej Kylian Mbappe Lottin, który mocnym strzałem pokonał Lopesa.

41
16
7
4
6
59'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Houssem Aouar.

2
2
1
1
1
58'

Anthony Lopes zatrzymał kolejne uderzenie Kyliana Mbappe Lottina. Coraz groźniej atakuje PSG.

3
2
2
1
1
56'

Mendy znalazł się na pozycji spalonej.

3
6
1
2
2
55'

2
52'

Kylian Mbappe Lottin zdecydował się na strzał i trafił w słupek! Tym samym wciąż bez zmiany wyniku meczu.

7
2
2
4
1
50'

Gianluigi Buffon odbił piłkę po celnym strzale w wykonaniu Corneta.

5
1
48'

Na razie żadna z ekip nie forsuje tempa na początku 2. połowy starcia.

3
1
46'

Początek drugiej odsłony konfrontacji Paris Saint-Germain - Olympique Lyon.

11
2
2
2
2
45+1'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę za faul i w konsekwencji czerwoną otrzymał Lucas Tousart. Siły się wyrównały.

Lucas Tousart #29
9
4
2
10
6
45'

Sędzia doliczył 4 minuty.

5
2
2
44'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marco Verratti.

5
1
3
42'

Ol. Lyon. Schodzi: Rafael da Silva. Wchodzi: Leo Dubois.

40'

PSG. Schodzi: Edinson Cavani. Wchodzi: Thilo Kehrer.

38'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Neymar.

5
1
1
4
3
38'

PSG chce przetrwać do przerwy bez straconego gola, żeby w szatni zmienić ustawienie po czerwonej kartce dla Presnela Kimpembe.

2
3
36'

Paryżanie muszą sobie radzić w "10". Atak pozycyjny rozgrywają przyjezdni.

3
3
1
33'

Paris Saint-Germain ma dużą optyczną przewagę, lecz od pewnego czasu nic z tego nie wynika.

4
1
1
32'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Presnel Kimpembe, co potwierdził VAR.

16
10
6
7
3
31'

Strzały (strzały celne):

Paris Saint-Germain - 1 (1)

Olympique Lyon - 2 (1)

6
28'

Bliski zdobycia bramki był Kylian Mbappe Lottin, lecz jego strzał w ostatniej chwili został zablokowany.

4
1
2
2
26'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lucas Tousart.

5
1
1
1
2
25'

Marquinhos nieprzepisowo zatrzymał rywala i od rzutu wolnego rozpoczną goście.

2
4
1
1
2
22'

Bertrand Traore uderzył z rzutu wolnego nad poprzeczką paryskiej bramki.

1
21'

Olympique Lyon starał się w końcu odpowiedzieć rywalowi i wywalczył rzut rożny.

2
3
20'

Coraz lepiej radzi sobie niesamowity Kylian Mbappe Lottin, którego nie mogą upilnować obrońcy OL.

5
1
1
1
18'

Edinson Cavani znalazł się na pozycji spalonej.

2
2
2
5
2
15'

Podopieczni trenera Tuchela mają więcej z gry, starają się kontrolować boiskowe wydarzenia i szukają drugiego trafienia w tej konfrontacji.

1
1
12'

1
9'

Gol! Strzelił Neymar.

Paris Saint-Germain wyszło na prowadzenie 1:0! Pewnym wykonawcą rzutu karnego okazał się Neymar.

34
14
4
5
7
8'

Rzut karny dla Paris Saint-Germain po faulu Lopesa na Kylianie Mbappe Lottinie!

19
5
2
2
5
7'

Ol. Lyon. Schodzi kontuzjowany: Nabil Fekir. Wchodzi: Maxwel Cornet.

7'

Było groźnie pod bramką gospodarzy, ale wszystko wyjaśnił Thiago Silva, wybijając piłkę z własnego pola karnego.

2
1
4
5'

Nabil Fekir ucierpiał w starciu z rywalem i musiał przynajmniej na chwilę opuścić murawę.

2
4'

Aktywny od początku rywalizacji jest będący w dobrej formie Neymar, który stara się napędzać grę paryżan.