1
1
90+1'

Gol! Strzelił Youri Tielemans.

AS Monaco przegrywa 1:2. Pewnie "jedenastkę" na bramkę zamienił Youri Tielemans.

10
2
1
2
1
90'

Sędzia jeszcze skorzysta z systemu VAR. Doliczono 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

1
89'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ibrahima Sissoko.

Ibrahima Sissoko #18
RC Strasbourg Alsace
89'

Będzie rzut karny dla AS Monaco!

1
2
87'

Goście wyglądają na podłamanych takim obrotem spraw, zaś gospodarze spokojnie wymieniają kolejne podania.

84'

Gol! Strzelił Lebo Mothiba. Asystował mu Nuno Da Costa.

RC Strasbourg Alsace wygrywa już 2:0! Nuno Da Costa zagrał świetne, prostopadłe podanie z głębi pola. Do piłki dopadł Lebo Mothiba, który w sytuacji sam na sam pokonał Seydou Sy.

Lebo Mothiba #12
5
2
2
3
4
83'

Źle wykonany rzut rożny przez Monaco i grę zainicjuje Sels.

1
81'

RC Strasbourg Alsace. Schodzi: Benjamin Corgnet. Wchodzi: Lebo Mothiba.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
80'

Nuno Da Costa oddał celny strzał, ale na posterunku był Seydou Sy.

1
77'

Gospodarze starają się jak nadłużej utrzymać przy futbolówce, za którą biegają goście, przez co tracą więcej sił.

74'

Świetnie piłkę przyblokował Matz Sels i wznowi grę wybiciem z piątego metra.

71'

RC Strasbourg Alsace stara się wykorzystać grę w przewadze jednego zawodnika i buduje atak pozycyjny.

1
68'

Anthony Goncalves potrzebował pomocy medycznej po ataku Grandsira.

1
1
1
1
1
66'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę za ostry faul w stylu karate otrzymał Samuel Grandsir.

6
6
4
3
3
66'

Gospodarze cofnęli się i ewidentnie czyhają na okazję do wyprowadzenia kontry.

1
1
1
1
1
64'
63'

W drugiej odśłonie potyczki drużyna AS Monaco prezentuje się lepiej, ale wciąż nie może doprowadzić do remisu.

1
1
1
1
1
61'

Wysoko w trybuny posłał piłkę Nuno Da Costa.

1
1
1
1
1
59'

Celnie po dośrodkowaniu z kornera uderzył Kamil Glik, lecz gospodarze byli w stanie wybić piłkę z linii bramkowej.

3
1
1
1
1
58'

Zespół z Monako wykonywał rzut rożny, ale nie był w stanie zagrozić bramce miejscowej ekipy.

56'

Świetna interwencja Kamila Glika na środku obrony. Polak na wślizgu wybił piłkę na aut.

3
1
55'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nacer Chadli.

54'

Nieudany atak przyjezdnych i rozpocznie Matz Sels od własnej bramki.

52'

Faulowany był Youri Tielemans i Monaco wznowi grę od rzutu wolnego.

50'

Celnie po dośrodkowaniu z kornera główkował Kamil Glik. Jednak strzał był zbyt lekki i Matz Sels złapał piłkę.

1
49'

Odważniej 2. część rywalizacji zaczęli wicemistrzowie Francji, którzy coraz częściej goszczą pod polem karnym RC Strasbourg.

47'

Szarżował Moussa Sylla, ale jego strzał został zablokowany.

46'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jean-Eudes Aholou.

1
1
1
46'

Początek drugiej połowy meczu RC Strasbourg Alsace - AS Monaco.

1
1
1
45'

Sędzia doliczył 1 minutę.

1
1
1
1
1
43'

Zawodnicy gospodarzy lepiej operują piłką i stwarzają spore zagrożenie pod polem karnych podopiecznych Henry'ego.

41'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w pierwszej połowie meczu. Nieudanie atakowało AS Monaco.

39'

Bezpańską piłkę opanował Matz Sels i zainicjował akcję swojego zespołu.

37'

Monaco. Schodzi kontuzjowany: Radamel Falcao. Wchodzi: Moussa Sylla.

36'

W starciu z rywalem ucierpiał Radamel Falcao, który na razie musiał opuścić boisko.

34'

Zawodnicy RC Strasbourg starają się odsunąć niebezpieczeństwo od własnego pola karnego i przenieść ciężar gry na połowę Monaco.

1
32'

Radamel Falcao trafił do siatki, ale w momencie strzału był na pozycji spalonej i sędzia gola nie uznał.

32'

Kenny Lala faulował przeciwnika i AS Monaco zacznie grę od rzutu wolnego.

30'

Zmartwiony jest szkoleniowiec Henry, bo jego podopieczni na razie są tłem dla gospodarzy.

28'

Adrien Thomasson wykonywał rzut rożny, zaś goście wybili piłkę z własnego pola karnego.

27'

Zespół ze Strasburga wydaje się mieć wszystko pod kontrolą. W tej akcji strzał Da Costy został zablokowany przez rywala.

1
24'

I znów w pułapkę ofsajdową złapany Benjamin Henrichs.

22'

Benjamin Henrichs zameldował się na spalonym.

20'

Gospodarze szukają drugiego trafienia i tym razem atakują lewą flanką.

17'

Gol! Strzelił Adrien Thomasson. Asystował mu Kenny Lala.

RC Strasbourg Alsace na prowadzeniu 1:0! Z prawego skrzydła dokładnie środkował Kenny Lala, a celnie główkował Adrien Thomasson. Następnie fatalnie interweniował Seydou Sy, który powinien złapać piłkę, ale futbolówka po jego rękach wpadła do bramki.

5
2
3
5
5
17'

Stevan Jovetić uderzył celnie z rzutu wolnego z 24 metrów, ale piłkę do boku odbił Matz Sels.

15'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Stefan Mitrović.

15'

Sporo walki w środkowej strefie boiska, ale sytuacji podbramkowych jak na lekarstwo.

13'

Posiadanie piłki:

RC Strasbourg Alsace - 46 proc.

AS Monaco - 54 proc.

1
1
11'

Dotychczas piłkarskie szachy, gdyż drużyny skupiają się przede wszystkim na obronie.

1
1
1
9'

Na razie dłużej przy piłce utrzymują się zawodnicy RC Strasbourg Alsace, ale nic z tego nie wynika.

1
7'

Przy linii kieruje poczynaniami ekipy z Monako jej nowy trener, Thierry Henry.

1
5'

Miejscowi piłkarze nie forsują tempa, umiejętnie rozgrywając atak pozycyjny.

4'

Rzut wolny wykonywali gospodarze, ale nic dobrej dla nich nie wynikło po tym stałym fragmencie gry.

2'

Na spalonym zameldował się jeden z zawodników Monaco.

1
1
1'

Goście spokojnie wymieniają kolejne podania na własnej połowie boiska.

czas Start meczu
16:51

Starcie poprowadzi sędzia Nicolas Rainville.

2
Czy AS Monaco pokona RC Strasbourg Alsace?
2
16:51

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 10. kolejki Ligue 1 RC Strasbourg Alsace - AS Monaco. Początek sobotniego spotkania zaplanowano na godzinę 20:00.