Ligue 1: 11. kolejka
28 paź 2018 21:00
90+5'

Gol! Strzelił Julian Draxler. Asystował mu Neymar.

Paris Saint-Germain wygrywa 2:0! Wynik spotkania ustalił Julian Draxler, któremu piłkę jak na tacy wyłożył Neymar.

Paris Saint-Germain
22
16
4
4
8
90+2'

Żółtą kartkę za nieprzepisowe powstrzymanie rywala otrzymał Luiz Gustavo.

Olympique Marsylia
3
2
1
1
90+1'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jordan Amavi.

4
2
90'

Sędzia doliczył 5 minut do regulaminowego czasu gry.

3
1
2
86'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Kevin Strootman.

5
2
84'

Paryżanie cofnęli się i czyhają na okazję do wyprowadzenia kontry.

1
81'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Lucas Ocampos.

3
1
79'

PSG. Schodzi: Angel Di Maria. Wchodzi: Adrien Rabiot.

78'

Uderzał Kylian Mbappe Lottin, jednakże piłka poszybowała nad bramką miejscowej drużyny.

2
77'

Żywiołowo reagująca publiczność na Stade Velodrome w Marsylii stara się poderwać gospodarzy do walki.

2
75'

Kylian Mbappe Lottin znów w natarciu, a piłkę po jego zagraniu złapał Steve Mandanda.

2
71'

Podopieczni trenera Tuchela złapali wiatr w żagle i co chwilę goszczą pod polem karnym marsylczyków.

3
69'

Wydaje się, że PSG w końcu przejęło kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami i szuka swojego drugiego trafienia w tym meczu.

4
1
1
1
65'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Angel Di Maria.

Paris Saint-Germain wyszło na prowadzenie 1:0, a Kylian Mbappe Lottin zanotował wejście smoka! Angel Di Maria zagrał dokładne, prostopadłe podanie do francuskiego skrzydłowego, a ten pokazał szybkość, wyprzedzając Kamarę i pakując piłkę do siatki obok bezradnego Mandandy.

28
14
6
8
9
60'

Obydwaj trenerzy jeszcze zwlekają ze zmianami, chociaż na boisku przydałby się powiew świeżości.

2
1
1
58'

Celnie z rzutu wolnego uderzył Dimitri Payet, zaś piłkę na rzut rożny sparował Alphonse Areola.

1
2
56'

Neymar minimalnie przestrzelił. Wydaje się, że powinno być 1:0 dla PSG.

5
3
2
54'

Na spalonym zameldował się jeden z graczy OM.

2
1
1
1
2
52'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Angel Di Maria.

1
1
1
2
52'

Niecierpliwie na boisko z ławki rezerwowych spogląda Kylian Mbappe Lottin, który z pewnością chciałby pomóc swoim kolegom z zespołu.

3
1
50'

Szarżował Neymar, który został w nieprzepisowy sposób zatrzymany przez rywala.

1
1
48'

Neymar wykonywał korner, zaś piłkę z własnego pola karnego wybili gospodarze.

2
1
46'

Początek 2. odsłony konfrontacji w Marsylii.

3
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty do tej pierwszej, nudnej połowy.

1
1
43'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thilo Kehrer.

2
1
1
40'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w meczu Olympique Marsylia - Paris Saint-Germain. Akcję rozgrywają mistrzowie Francji.

36'

Próbowali przyspieszyć zawodnicy Paris Saint-Germain, lecz ich akcja została rozbita w okolicach pola karnego OM.

1
1
1
31'

Od pewnego czasu optyczną przewagę ma Olympique Marsylia, ale raczej nic z tego nie wynika.

1
3
29'

W końcu coś ciekawego wydarzyło się na boisku. Z około 17 metrów strzelał Luiz Gustavo, lecz piłka minęła bramkę gości.

1
1
27'

Dimitri Payet wykonywał rzut rożny, ale nic dobrego dla miejscowej ekipy nie wyszło z tej akcji.

1
1
2
1
1
25'

Z ławki rezerwowych na nieporadność swoich klubowych kolegów spogląda mistrz świata - Kylian Mbappe Lottin.

1
1
22'

Na razie na boisku mamy piłkarskie szachy i dlatego na murawie wieje nudą.

1
21'

Celnie sprzed pola karnego uderzył, lecz strzał był lekki i piłkę złapał Alphonse Areola.

1
1
19'

Paryżanie grają bardzo cierpliwie i czekają na swoją okazję w ofensywie.

16'

Dotychczas na murawie sporo walki, jednakże kibice mogą narzekać na brak składnych akcji.

1
1
1
14'

Bouna Sarr uderzył bardzo mocno, ale niecelnie i wciąż bez zmiany wyniku starcia w Marsylii.

1
1
12'

3
10'

Na razie obydwie drużyny badają swoje możliwości i brakuje sytuacji podbramkowych.

8'

Gorąca atmosfera na Stade Velodrome w Marsylii. Przy piłce znajduje się PSG.

1
6'

Odważniej próbowali zaatakować zawodnicy z Marsylii, ale ich akcję rozbił Marquinhos.

1
3'

Paryżanie już przejęli piłkę i spokojnie budują atak pozycyjny.

1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli gospodarze.

12:14

Potyczkę poprowadzi sędzia Benoit Bastien.

9
6
3
3
5
Czy Paris Saint-Germain pokona Olympique Marsylia?
5
9
2
3
3
12:14

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 11. kolejki Ligue 1 Olympique Marsylia - Paris Saint-Germain. Początek niedzielnego spotkania został zaplanowany na godzinę 21:00.