Ligue 1: 12. kolejka
02 lis 2018 20:45
90+3'

Gol! Strzelił Nicolas Pepe.

Lille OSC zdobyło kontaktową bramkę. Pewnie "jedenastkę" wykorzystał Nicolas Pepe.

16
12
6
5
12
90+3'

Rzut karny dla Lille OSCThilo Kehrer zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym.

5
5
4
5
10
90+2'

PSG. Schodzi: Marquinhos. Wchodzi: Stanley Nsoki.

2
1
2
1
2
90+1'

PSG. Schodzi: Juan Bernat. Wchodzi: Moussa Diaby.

90+1'

PSG. Schodzi: Marco Verratti. Wchodzi: Adrien Rabiot.

90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

3
1
1
87'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w Paryżu. Piłkę posiadają gospodarze.

84'

Gol! Strzelił Neymar. Asystował mu Kylian Mbappe Lottin.

Paris Saint-Germain wygrywa już 2:0! Koronkowa akcja Kyliana Mbappe'a Lottina i Neymara, którą uderzeniem sprzed pola karnego wykończył ten drugi.

Paris Saint-Germain
25
13
6
3
4
82'

Lille OSC. Schodzi: Xeka. Wchodzi: Boubakary Soumare.

82'

PSG wykonywało rzut rożny, lecz piłkę pewnie złapał Mike Maignan.

80'

Drużyna Lille OSC wygląda na zupełnie bezradną w drugiej połowie starcia. Piłkarze tej ekipy nie potrafią wymienić kilku celnych podań.

1
1
1
1
77'

Lille OSC. Schodzi: Jonathan Ikone. Wchodzi: Luiz Araujo.

76'

Duża przewaga Paris Saint-Germain w posiadaniu piłki (70:30). Gospodarze cały czas napierają w kierunku bramki zespołu z Lille.

1
1
73'

Ekipa z Paryża złapała wiatr w żagle i szuka swojego drugiego trafienia w tym spotkaniu.

2
1
1
70'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Neymar.

Paris Saint-Germain w końcu dopięło swego i wyszło na prowadzenie 1:0! Neymar zagrał prostopadłe podanie do Kyliana Mbappe'a Lottina, a ten pięknie przymierzył z około 20 metrów, nie dając szans Mike'owi Maignan'owi.

25
12
6
5
6
67'

Czas ucieka, a Paris Saint-Germain od kilku minut nie jest w stanie zagrozić bramce Lille OSC.

2
1
1
65'

Dośrodkowywał z prawej flanki Thomas Meunier, ale nikt z jego klubowych kolegów nie doszedł do tej piłki.

1
1
63'

Na boisku coraz ostrzej, mnożą się faule z obdywu stron.

1
1
60'

Julian Draxler faulował Pepe i rzut wolny dla Lille.

1
58'

Zagotowało się w polu karnym przyjezdnych, ale ostatecznie grę od własnej bramki wznowi Mike Maignan.

56'

Tym razem żółtą kartkę za faul otrzymał Mehmet Zeki Celik.

1
54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marco Verratti.

2
53'

Lille OSC. Schodzi: Rafael Leao. Wchodzi: Rui Fonte.

52'

Piłkarze Lille OSC muszą uciekać się głównie do obrony, a podopieczni trenera Tuchela raz za razem zagrażają bramce rywala.

1
1
1
50'

Napór PSG trwa. Kolejna niezła akcja paryżan, ale wciąż bez zmiany wyniku konfrontacji.

48'

Groźny strzał Kyliana Mbappe'a Lottina został zablokowany przez jednego z obrońców Lille.

1
46'

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Thiago Mendes.

46'

Początek 2. połowy starcia Paris Saint-Germain - Lille OSC.

2
45'

Sędzia doliczył 1 minutę.

4
3
1
1
1
42'

Lille OSC ma problem z wyjściem z własnej połowy boiska. Paris Saint-Germain chciałoby jeszcze strzelić tzw. bramkę do szatni.

3
2
40'

Z rzutu wolnego przymierzył Neymar, zaś Mike Maignan odbił piłkę na korner.

2
1
1
38'

Mehmet Zeki Celik nieprzepisowo powstrzymał rywala i PSG wznowi rywalizację od rzutu wolnego.

3
35'

Kylian Mbappe Lottin potrzebował pomocy medycznej, ale będzie kontynuował grę.

2
1
1
1
34'

Kylian Mbappe Lottin leży na murawie, bo ucierpiał w starciu z rywalem.

3
2
4
3
2
33'

Miejscowi gracze atakowali prawą flanką, a wszystko wyjaśnił Mike Maignan, który złapał piłkę.

2
1
30'

Groźna akcja PSG zakończona niecelnym strzałem nad poprzeczką w wykonaniu Thomasa Meuniera.

4
1
1
1
28'

Piłkarze Lille OSC próbowali wyjść z akcją ofensywną, lecz ich plany spełzły na niczym.

2
26'

Mistrz Francji szuka swojego pierwszego gola w tym meczu. Obecnie rozgrywa akcję w środku pola.

4
23'

Niecelnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Marquinhos.

1
1
1
22'

Angel Di Maria stanął oko w oko z Mike'm  Maignanem, a zwycięsko z tego pojedynku wyszedł ten drugi.

1
2
21'

Neymar zdecydował się na indywidualną akcję, jednak z łatwością został zatrzymany przez przeciwnika.

4
19'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Juan Bernat.

1
3
19'

Neymar dopuścił się ostrego faulu na Pepe i OSC rozpocznie grę od rzutu wolnego.

2
1
1
1
17'

Paris Saint-Germain nie forsuje tempa i spokojnie buduje atak pozycyjny.

3
1
1
15'

Nicolas Pepe zdecydował się na strzał z dystansu, ale huknął bardzo niecelnie.

1
1
13'

Posiadanie piłki:

Paris Saint-Germain - 64 proc.

Lille OSC - 36 proc.

4
2
11'

Szarżował Kylian Mbappe Lottin, który oddał minimalnie niecelny strzał.

1
1
1
1
9'

Mistrzowie Francji od początku spotkania mają optyczną przewagę, lecz dotychczas nie byli w stanie zagrozić bramce Lille.

1
7'

Goście starają się stosować wysoki pressing, z którym jednak radzą sobie podopieczni Thomasa Tuchela.

2
4'

Od początku potyczki bardzo aktywny z prawej strony boiska jest Angel Di Maria, który stara się napędzać ataki paryżan.

2
1
1
1
1
2'

Neymar wykonywał rzut wolny, ale nic dobrego dla PSG nie wynikło z tego stałego fragmentu gry.

1
1
2
2
2
1'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Fode Ballo-Toure.

4
1
1
1
1
1'

Konfrontację od środka boiska rozpoczęli gospodarze.

2
czas Start meczu
10:58

Spotkanie poprowadzi sędzia Francois Letexier.

5
2
2
1
1
Czy Paris Saint-Germain pokona Lille OSC?
5
3
3
2
2
10:58

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 12. kolejki Ligue 1 Paris Saint-Germain - Lille OSC. Początek piątkowego starcia został zaplanowany na godzinę 20:45.