90'

Sędzia doliczył 1 minutę do regulaminowego czasu gry.

1
88'

Kibice Olympique'u Lyon już od pewnego czasu świętują zwycięstwo swojego zespołu.

2
1
1
1
85'
84'

Gospodarze już nie forsują tempa tylko rozgrywają akcję od prawego do lewego skrzydła i na odwrót.

1
1
82'

Diego Benaglio opanował bezpańską piłkę po nieudanej akcji OL.

2
80'

Ol. Lyon. Schodzi: Houssem Aouar. Wchodzi: Pape Diop.

77'

Houssem Aouar uderzył tuż obok bramki strzeżonej przez Diego Benaglio.

1
75'

Olympique Lyon od pewnego czasu bije głową w mur złożony z defensorów AS Monaco.

2
2
1
1
1
72'

Na boisku w Lyonie wieje nudą, bo cały czas atakują gospodarze, zaś goście bronią się bardzo głęboko.

1
69'

Monaco. Schodzi: Judilson Mamadu Tuncará Gomes Pele. Wchodzi: Han-Noah Massengo.

wchodzi Wchodzi
Han-Noah Massengo #42
schodzi Schodzi
3
65'

Uderzał Moussa Sylla, ale jego niezła próba została zablokowana przez rywala.

62'

Nabil Fekir znalazł się na spalonym.

1
1
62'

Olympique Lyon rozpocznie grę od rzutu wolnego w środkowej strefie boiska.

3
1
59'

Gol! Strzelił Ferland Mendy. Asystował mu Kenny Tete.

Olympique Lyon ma już trzy trafienia przewagi! Ferland Mendy uderzeniem głową zamienił na bramkę dokładne dośrodkowanie Tete'go z prawego skrzydła.

3
59'

Piłkarze z Monako tylko biegają za piłką, zaś zawodnicy OL wydają się mieć wszystko pod kontrolą.

56'

Bardzo duża przewaga gospodarzy, którzy atakują prawą flanką.

1
53'

Monaco. Schodzi: Nacer Chadli. Wchodzi: Sofiane Diop.

53'

Monaco. Schodzi: Benoit Badiashile Mukinayi. Wchodzi: Moussa Sylla.

Benoit Badiashile Mukinayi #32
2
51'

Gospodarze wykonywali rzut wolny na połowie Monaco, a dobrą interwencją popisał się Diego Benaglio, który złapał piłkę.

2
48'

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Andrea Raggi.

2
1
1
1
2
47'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę za faul otrzymał Aleksandr Gołowin.

6
3
1
3
46'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Memphis Depay.

4
1
1
1
46'

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Radamel Falcao.

1
1
1
1
1
46'

Początek drugiej połowy potyczki Olympique Lyon - AS Monaco.

2
42'

Ostatnie frgamenty walki w pierwszej połowie konfrontacji. Przy piłce znajdują się gospodarze.

1
40'

Piłkarze OL nie zamierzają zwalniać tempa i rozgrywają kolejną akcję ofensywną. Goście wyglądają na zupełnie bezradnych.

37'

Olympique Lyon dzieli oraz rządzi na boisku i szuka swojego trzeciego trafienia w tym spotkaniu.

34'

Gol! Strzelił Nabil Fekir. Asystował mu Kenny Tete.

Olympique Lyon wygrywa już 2:0! Kenny Tete zszedł do linii końcowej boiska i zagrał piłkę na 11. metr do nabiegającego Nabila Fekira, który mocnym strzałem pokonał Diego Benaglio.

9
3
2
4
4
32'

Diego Benaglio złapał piłkę po uderzeniu w wykonaniu Nabila Fekira. Kolejne ostrzeżenie dla przyjezdnych.

30'

Zawodnicy z Lyonu wykonywali rzut rożny, jednak nic nie wyszło z tej akcji.

29'

Houssem Aouar oddał celny strzał z około 6 metrów, a piłkę na korner odbił Diego Benaglio.

27'

Groźny strzał Bertranda Traore został zablokowany przez zawodnika wicemistrza Francji.

25'

Szarżował na połowie gospodarzy Benoit Badiashile Mukinayi, ale został z łatwością powstrzymany przez rywala.

1
23'

Centrował Bertrand Traore, ale Kamil Glik i spółka wybili piłkę z własnej "16".

6
1
21'

Benjamin Henrichs złapany w pułapkę ofsajdową.

1
20'

AS Monaco stara się uspokoić grę i oddalić chociaż na jakiś czas niebezpieczeństwo od własnego pola karnego.

18'

Memphis Depay zameldował się na pozycji spalonej.

1
16'

Gospodarze wymieniają kolejne podania na połowie rywala, spychając go do głębokiej defensywy.

1
14'

Nieudane zagranie Nacera Chadliego i znów przy piłce Olympique Lyon.

1
12'

2
9'

Monaco próbuje się odpowiedzieć po stracie gola, ale na razie bezskutecznie.

2
6'

Gol! Strzelił Houssem Aouar.

Olympique Lyon na prowadzeniu! Celnie uderzył Bertrand Traore, a piłkę przed siebie odbił Diego Benaglio. Po futbolówki dopadł Houssem Aouar i z kilku metrów wpakował ją do siatki.

10
4
5
10
12
5'

Lucas Tousart uderzył nad poprzeczką bramki przyjezdnych.

1
4'

Tym razem przeciwnika nieprzepisowo powstrzymywał Memphis Depay.

2'

Aleksandr Gołowin faulował rywala i będzie rzut wolny dla OL.

2
1
1'

Od środka boiska rywalizację rozpoczęli goście.

1
czas Start meczu
20:33

Starcie poprowadzi sędzia Clement Turpin.

1
Jakie będzie rozstrzygnięcie meczu Olympique Lyon - AS Monaco?